PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم گیم با بودجه 8 میلیون تومن

shinobi
2014/01/29, 22:41
با سلام خدمت دوستان:x
میخوام یه سیستم گیم ببندم،بودجه من هم نهایت 8 میلیون تومنه:D
خواهشا اول با مانیتور پیشنهاد بدین،بعد بگین اگه مانیتور نگیرم چه قطعاتی رو میتونم قویتر انتخاب کنم:x
مانیتور فول HD میخوام،احتمالش هست که الان نگیرم و وسطای بهار اقدام به خرید کنم چون اون موقع گام نهایی مذاکرات ژنو برداشته میشه:D

shinobi
2014/01/30, 00:44
اقا رضا دمت گرم:-*
سیستم پیشنهادی اقا رضا خیلی خوبه فقط هاردش یکم بنجله! ببینم این بابام رو بیشتر میتونم تیغ بزنم یه هارد 4 ترا وسترن بلک کاور بگیرم:D

Reza Eshraghi
2014/01/30, 00:57
اقا رضا دمت گرم:-*
سیستم پیشنهادی اقا رضا خیلی خوبه فقط هاردش یکم بنجله! ببینم این بابام رو بیشتر میتونم تیغ بزنم یه هارد 4 ترا وسترن بلک کاور بگیرم:D

برای شما که می فرمائید هارد پیشنهادی بنجله شما رو به مشاهده تاپیک نتایج تست حافظه های جانبی کاربران انجمن (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دعوت می کنم که نگاهی به نتایج تست هاردها و نمودار نتایج در پست اول بندازید ! باشد که به راه راست هدایت شوید !!!!
خداحافظ شما !
هیچ حرفی دیگه برای گفتن ندارم !

shinobi
2014/01/30, 01:06
برای شما که می فرمائید هارد پیشنهادی بنجله شما رو به مشاهده تاپیک نتایج تست حافظه های جانبی کاربران انجمن (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دعوت می کنم که نگاهی به نتایج تست هاردها و نمودار نتایج در پست اول بندازید ! باشد که به راه راست هدایت شوید !!!!
خداحافظ شما !

اقا رضا نتایج تست ها رو دیدم ، ولی هارد 4 ترا وسترن دو پردازنده و دو هد داره پردازنده های داخلیش هم 64 بیتی هستن و از دوام و استحکام خوبی هم بهره مند هستن،هاردی که شما معرفی کردی خیلی خوبه
من فقط گفتم اگه بودجم رو بیشتر کنم و یک 4 ترا وسترن بلک کاور بگیرم بهتره بازم از وقتی که گزاشتین و یه سیستم تمیز و مشتی به من معرفی کردین کمال قدردانی و تشکر رو دارم:x
اگه ناراحت نمیشید یه سوال بپرسم من مادربورد رو چک کردم wifi نداره؟ باید خودم جداگانه تهیه کنم؟

ARMIN
2014/01/30, 07:35
خداحافظ شما !

رضا جان،

مشکلی نیست، هارد 4 ترای وسترن بلک هم عالیه.

شما که پیشنهاد قطعه ی بد نمیدی، اما همیشه میشه یک قطعه ی خوب رو با قطعه ی خوب دیگه جایگزین کرد. ;)

ARMIN
2014/01/30, 07:37
اقا رضا نتایج تست ها رو دیدم ، ولی هارد 4 ترا وسترن دو پردازنده و دو هد داره پردازنده های داخلیش هم 64 بیتی هستن و از دوام و استحکام خوبی هم بهره مند هستن،هاردی که شما معرفی کردی خیلی خوبه
من فقط گفتم اگه بودجم رو بیشتر کنم و یک 4 ترا وسترن بلک کاور بگیرم بهتره بازم از وقتی که گزاشتین و یه سیستم تمیز و مشتی به من معرفی کردین کمال قدردانی و تشکر رو دارم:x
اگه ناراحت نمیشید یه سوال بپرسم من مادربورد رو چک کردم wifi نداره؟ باید خودم جداگانه تهیه کنم؟

بله دوست عزیز

می توانید یک دانگل USB برای اتصال WiFi مادربرد استفاده کنید. اینقدری هم نیست، از 30 تا 70 تومن قیمت داره.

Reza Eshraghi
2014/01/30, 08:00
خب با برخی تغییرات در سیستم پیشنهادی قبل که دیشب با نظر مستقیم استارتر آقا عباس عزیز صورت گرفت سیستم پیشنهادی به صورت زیر تغییر پیدا می کنه !
ضمناً به دلیل اینکه واترکولر شلنگهاش مانع از نصب کارت گرافیک توی اسلات X16 داخل کیس X7 به خاطر طول کمش می شد کیس X9 جایگزین گردید تا واترکولر ELC120 بدون مشکل و ایجاد محدودیت برای سایر قطعات مثل گرافیک بشه نصب کرد
پاور و کولر هم به ترتیب با قیمت 870 و 330 هزار تومن در تاپیک فروشگاه فروم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) موجوده که در صورت خرید قطعی حتماً از مدیر کل محترم موجودی بگیرید .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Eshraghi
2014/01/30, 08:02
چون تغییرات همون طور که گفته شد با نظر مستقیم استارتر انجام شده پس تاپیک به نتیجه رسیده در نتیجه تاپیک بسته میشه ! ;)