ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    7,749
    سطح
    58
    56
    کاربر انجمن

سیستم گیم با بودجه 8 میلیون تومن

با سلام خدمت دوستان:x
    میخوام یه سیستم گیم ببندم،بودجه من هم نهایت 8 میلیون تومنه:D
    خواهشا اول با مانیتور پیشنهاد بدین،بعد بگین اگه مانیتور نگیرم چه قطعاتی رو میتونم قویتر انتخاب کنم:x
    مانیتور فول HD میخوام،احتمالش هست که الان نگیرم و وسطای بهار اقدام به خرید کنم چون اون موقع گام نهایی مذاکرات ژنو برداشته میشه:D
    ویرایش توسط shinobi : 2014/01/30 در ساعت 00:15 دلیل: دادن رزولوشن
    امتیازها
    7,749
    سطح
    58
    56
    کاربر انجمن
    اقا رضا دمت گرم:-*
    سیستم پیشنهادی اقا رضا خیلی خوبه فقط هاردش یکم بنجله! ببینم این بابام رو بیشتر میتونم تیغ بزنم یه هارد 4 ترا وسترن بلک کاور بگیرم:D
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط shinobi نمایش پست ها
    اقا رضا دمت گرم:-*
    سیستم پیشنهادی اقا رضا خیلی خوبه فقط هاردش یکم بنجله! ببینم این بابام رو بیشتر میتونم تیغ بزنم یه هارد 4 ترا وسترن بلک کاور بگیرم:D
    برای شما که می فرمائید هارد پیشنهادی بنجله شما رو به مشاهده تاپیک نتایج تست حافظه های جانبی کاربران انجمن دعوت می کنم که نگاهی به نتایج تست هاردها و نمودار نتایج در پست اول بندازید ! باشد که به راه راست هدایت شوید !!!!
    خداحافظ شما !
    هیچ حرفی دیگه برای گفتن ندارم !

امتیازها
    7,749
    سطح
    58
    56
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    برای شما که می فرمائید هارد پیشنهادی بنجله شما رو به مشاهده تاپیک نتایج تست حافظه های جانبی کاربران انجمن دعوت می کنم که نگاهی به نتایج تست هاردها و نمودار نتایج در پست اول بندازید ! باشد که به راه راست هدایت شوید !!!!
    خداحافظ شما !
    اقا رضا نتایج تست ها رو دیدم ، ولی هارد 4 ترا وسترن دو پردازنده و دو هد داره پردازنده های داخلیش هم 64 بیتی هستن و از دوام و استحکام خوبی هم بهره مند هستن،هاردی که شما معرفی کردی خیلی خوبه
    من فقط گفتم اگه بودجم رو بیشتر کنم و یک 4 ترا وسترن بلک کاور بگیرم بهتره بازم از وقتی که گزاشتین و یه سیستم تمیز و مشتی به من معرفی کردین کمال قدردانی و تشکر رو دارم:x
    اگه ناراحت نمیشید یه سوال بپرسم من مادربورد رو چک کردم wifi نداره؟ باید خودم جداگانه تهیه کنم؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    خداحافظ شما !
    رضا جان،

مشکلی نیست، هارد 4 ترای وسترن بلک هم عالیه.

شما که پیشنهاد قطعه ی بد نمیدی، اما همیشه میشه یک قطعه ی خوب رو با قطعه ی خوب دیگه جایگزین کرد. ;)
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط shinobi نمایش پست ها
    اقا رضا نتایج تست ها رو دیدم ، ولی هارد 4 ترا وسترن دو پردازنده و دو هد داره پردازنده های داخلیش هم 64 بیتی هستن و از دوام و استحکام خوبی هم بهره مند هستن،هاردی که شما معرفی کردی خیلی خوبه
    من فقط گفتم اگه بودجم رو بیشتر کنم و یک 4 ترا وسترن بلک کاور بگیرم بهتره بازم از وقتی که گزاشتین و یه سیستم تمیز و مشتی به من معرفی کردین کمال قدردانی و تشکر رو دارم:x
    اگه ناراحت نمیشید یه سوال بپرسم من مادربورد رو چک کردم wifi نداره؟ باید خودم جداگانه تهیه کنم؟
    بله دوست عزیز

می توانید یک دانگل USB برای اتصال WiFi مادربرد استفاده کنید. اینقدری هم نیست، از 30 تا 70 تومن قیمت داره.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    خب با برخی تغییرات در سیستم پیشنهادی قبل که دیشب با نظر مستقیم استارتر آقا عباس عزیز صورت گرفت سیستم پیشنهادی به صورت زیر تغییر پیدا می کنه !
    ضمناً به دلیل اینکه واترکولر شلنگهاش مانع از نصب کارت گرافیک توی اسلات X16 داخل کیس X7 به خاطر طول کمش می شد کیس X9 جایگزین گردید تا واترکولر ELC120 بدون مشکل و ایجاد محدودیت برای سایر قطعات مثل گرافیک بشه نصب کرد
    پاور و کولر هم به ترتیب با قیمت 870 و 330 هزار تومن در تاپیک فروشگاه فروم موجوده که در صورت خرید قطعی حتماً از مدیر کل محترم موجودی بگیرید .

ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/01/30 در ساعت 09:00

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    چون تغییرات همون طور که گفته شد با نظر مستقیم استارتر انجام شده پس تاپیک به نتیجه رسیده در نتیجه تاپیک بسته میشه ! ;)

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع