ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    2,455
    سطح
    30
    0
    کاربر جدید

خرید گوشی 3G یا 4G

سلام دوستان
    یه گوشی میخوام که چند سالی را برام کار کنه ،از گوشی به طور معمول استفاده می کنم ،اما کیفیت دوربین برام مهمه و گشت وگذار توی اینترنت ،حالا موندم ارزش داره برای داشتن 4g مبلغ بالا پرداخت کنم یا به همون 3g بسنده کنم ،اینم بگم که چون تو شهرستان زندگی میکنم معلوم نیست که 4g کی در اینجا راه اندازی بشه،بودجه ام نهایت 800 تومنه ،با این اوصاف چی بخرم؟
    امتیازها
    434
    سطح
    8
    27
    کاربر جدید
    دوست عزیز اگه اهل بیرون رفتن هستید و کمتر دسترسی به adsl دارید بهتره که گوشی با 4g تهیه کنید چون سرعت نسل 3 فعلی زیاد مناسب استفاده دائم و جایگزین شدن نیست! اما اگه اینطور نیست بهتره فاکتورهای دیگه رو تو اولویت بذارید و این رو هم به عنوان یه قابلیت مثبت در نظر بگیرید ضمن تو این رنج قیمت بیشترا 4g دارن. یه چندتا مدل رو نگاه نگاه بندازید بد نیست.گزینه های متنوع دیگه ای هم هست.اما از اونجایی که میخواید بیشتر دوسال نگه دارید بهتره به سخت افزار و به روز رسانی هم توجه ویژه داشته باشید
    xperia M4
    DESIRE 820
    MI NOTE 3
    LUMIA 640XL LTE
    امتیازها
    292
    سطح
    5
    10
    کاربر جدید
    سلام. پیشنهاد می کنم حتما 1 نگاه به j7 هم بکنید . گوشی بسیار خوبی هست تقریبا روزی 2 3 تا فروش میره. هم 4g داره هم 3g . فقط مواظب باش نسخه 4g گارانتی نداره و اگه 4g میگیری گوشی فارسی دار بگیر . چون فارسی کردن بعضی نسخه هاش واقعا درده سر داره. پیشنهاد خودم J7 3G با گارانتی هست چون هر مشکلی داشته باشه تا 15 ماه گارانتی داره
    امتیازها
    2,455
    سطح
    30
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinick نمایش پست ها
    سلام. پیشنهاد می کنم حتما 1 نگاه به j7 هم بکنید . گوشی بسیار خوبی هست تقریبا روزی 2 3 تا فروش میره. هم 4g داره هم 3g . فقط مواظب باش نسخه 4g گارانتی نداره و اگه 4g میگیری گوشی فارسی دار بگیر . چون فارسی کردن بعضی نسخه هاش واقعا درده سر داره. پیشنهاد خودم J7 3G با گارانتی هست چون هر مشکلی داشته باشه تا 15 ماه گارانتی داره
    سلام
    گوشی p8 light نسبت به j7 یا j3 سامسونگ بهتر نیست؟
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)