ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    1,833
    سطح
    25
    0
    کاربر جدید

Smile کمک برای خرید سیستم کامل تا سقف 7 میلیون تومن

سلام دوستان عید نوروز رو به همه سخت افزاری ها تبریک میگم..
    من میخوام یه سیستم کامل جمع کنم و حد اکثر بودجه ام 7 تومنه...
    یه سیستم تمام حرفه ای برای گیم میخوام..
    و میخوام حتما کارت گرافیکم GTX 780 Ti باشه(بازم اگه اساتید محترم کارت گرافیک بهتر سراغ دارن پیشنهاد بدن ممنون میشم) ,و در صورت امکان مانیتور 3D و بالای 21 اینچ به علاوه یه کیس شیک..
    و در آخر درخواستم از شما عزیزان اینه که اگه سیستمی پیشنهاد میدید با ذکر قیمت قطعاتش باشه و اینکه از کجا تهیه بکنم بهتره..
    بازم ممنون و سال نو همتون مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشید :X
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام آقا مرتضی عزیز ! سال نو بر شما هم مبارک ! انشاء الله سال خوبی داشته باشید و سرشار از موفقیت و شادکامی و انشاء الله که جیب عالی پر باشه و همیشه خریدهای توپ کنید !!
    به فروم سخت افزار هم خوش آمدید ! @};-
    برادر الآن که بازار تعطیله ! من به شما لیست هم بدم هیچ اعتبار و ارزشی نداره ! چون قیمت روز نیست و یه قیمت قدیمی حساب میشه که معلوم نیست بعد از تعطیلات همون قیمت ها رو به شما بدن !
    در ضمن شما علاوه بر مانیتور ، ماوس و کیبرد و اسپیکر هم لازم دارید ؟!
    مانیتور سه بعدی رو بی خیال بشین خیلی بهتره چون به چشمتون فشار میاره و هم اینکه تکنولوژی سه بعدی همچنان باید پیشرفت کنه مثل تلویزیون هاش ! میتونین با صرفه جویی در هزینه ای که به خاطر نخریدن مانیتور سه بعدی می کنید یه مانیتور غیر سه بعدی خیلی خوب با پنل IPS بگیرید !
    در ضمن بودجه شما مطلقاً به 780Ti نمیرسه مرتضی جان ! مگه اینکه بخواین از همه چیز بزنید به خاطر 780 تی آی که با 780 معمولی 800 تومن تفاوت قیمت داره ولی اختلاف کاراییشون رو بخواین در نظر بگیرید واقعاً این مقدار نیست !
    اگر واقعاً بر روی 780 تی آی اصرار داشته باشید دو راه بیشتر ندارید :
    1. راه اول که بهترین راه ممکن است اینه که به اندازه بودجه تقریبی مانیتور افزایش بودجه بدین تا 7 تومن خالص خرج قطعات اصلی بشه و اختلاف قیمت 780 معمولی و تی آی جور در بیاد !
    2. از بعضی از قطعاتتون بزنید به خاطر 780 تی آی اگه امکان افزایش بودجه نداشته باشید !

و اینکه در آینده نسبتاً نزدیک که قصد ارتقاء ندارید احیاناً ؟! مثلاً بخواین گرافیک دوم رو اضافه کنید ؟!!
    قصد اورکلاک دارید ؟!

امتیازها
    1,833
    سطح
    25
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام آقا مرتضی عزیز ! سال نو بر شما هم مبارک ! انشاء الله سال خوبی داشته باشید و سرشار از موفقیت و شادکامی و انشاء الله که جیب عالی پر باشه و همیشه خریدهای توپ کنید !!
    به فروم سخت افزار هم خوش آمدید ! @};-
    برادر الآن که بازار تعطیله ! من به شما لیست هم بدم هیچ اعتبار و ارزشی نداره ! چون قیمت روز نیست و یه قیمت قدیمی حساب میشه که معلوم نیست بعد از تعطیلات همون قیمت ها رو به شما بدن !
    در ضمن شما علاوه بر مانیتور ، ماوس و کیبرد و اسپیکر هم لازم دارید ؟!
    مانیتور سه بعدی رو بی خیال بشین خیلی بهتره چون به چشمتون فشار میاره و هم اینکه تکنولوژی سه بعدی همچنان باید پیشرفت کنه مثل تلویزیون هاش ! میتونین با صرفه جویی در هزینه ای که به خاطر نخریدن مانیتور سه بعدی می کنید یه مانیتور غیر سه بعدی خیلی خوب با پنل IPS بگیرید !
    در ضمن بودجه شما مطلقاً به 780Ti نمیرسه مرتضی جان ! مگه اینکه بخواین از همه چیز بزنید به خاطر 780 تی آی که با 780 معمولی 800 تومن تفاوت قیمت داره ولی اختلاف کاراییشون رو بخواین در نظر بگیرید واقعاً این مقدار نیست !
    اگر واقعاً بر روی 780 تی آی اصرار داشته باشید دو راه بیشتر ندارید :
    1. راه اول که بهترین راه ممکن است اینه که به اندازه بودجه تقریبی مانیتور افزایش بودجه بدین تا 7 تومن خالص خرج قطعات اصلی بشه و اختلاف قیمت 780 معمولی و تی آی جور در بیاد !
    2. از بعضی از قطعاتتون بزنید به خاطر 780 تی آی اگه امکان افزایش بودجه نداشته باشید !

و اینکه در آینده نسبتاً نزدیک که قصد ارتقاء ندارید احیاناً ؟! مثلاً بخواین گرافیک دوم رو اضافه کنید ؟!!
    قصد اورکلاک دارید ؟!
    بسیار ممنون و سپاسگزارم از شما آقا رضا بابت وقتی که گذاشتید..
    بله دوست عزیز ماوس و کیبورد هم میخوام ولی اسپیکر نه..
    اکی بی خیال مانیتور سه بعدی.. یه مانیتور 23 فول اچ دی فک میکنم خوب باشه..
    780 نه میخوام Ti باشه حتی الامکان... سعیمو برای افزایش بودجه میکنم ایشالا بعد تعطیلات قیمتا بهتر شه نظر شما چیه؟
    راستی یه سیستم فکستنی :D هم دارم اگه قیمتی داشته باشه میفروشمش مشخصات سیستمم اینه.. مانیتور 17 ال جی فلترون ال سی دی.. گرافیک 8500 جی تی 512.سی پی یو 2 هسته ای رم 2 البته الان اصلا ازش استفاده نمیکنم و کلا از لب تاپم استفاده میکنم..
    امتیازها
    1,833
    سطح
    25
    0
    کاربر جدید
    راستی اورکلاک زیاد وارد نیستم و حالا حالا ها ام قصد ارتقا ندارم بعد خرید یعنی دیگه پولی در بساط نمیمونه شااااید 1 سال بعدش گرافیک دوم رو بندازم اونم اگه احساس کنم Ti داره کم میاره..
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط morim7074 نمایش پست ها
    بسیار ممنون و سپاسگزارم از شما آقا رضا بابت وقتی که گذاشتید..
    بله دوست عزیز ماوس و کیبورد هم میخوام ولی اسپیکر نه..
    اکی بی خیال مانیتور سه بعدی.. یه مانیتور 23 فول اچ دی فک میکنم خوب باشه..
    780 نه میخوام Ti باشه حتی الامکان... سعیمو برای افزایش بودجه میکنم ایشالا بعد تعطیلات قیمتا بهتر شه نظر شما چیه؟
    راستی یه سیستم فکستنی :D هم دارم اگه قیمتی داشته باشه میفروشمش مشخصات سیستمم اینه.. مانیتور 17 ال جی فلترون ال سی دی.. گرافیک 8500 جی تی 512.سی پی یو 2 هسته ای رم 2 البته الان اصلا ازش استفاده نمیکنم و کلا از لب تاپم استفاده میکنم..
    در مورد بهتر شدن قیمت ها هیچ تضمینی وجود نداره ! نیازی به گفتن نیست اما خودتون احتمالاً میتونید حدس بزنید که چرا این حرف رو میزنم که تضمینی وجود نداره !
    در مورد 780Ti هم با بودجه فعلی امکانش نیست واقعاً مگه اینکه از خیلی از قطعاتتون بزنید !
    بودجه برای خرید 780Ti باید به حدود 8 تومن برسه !

امتیازها
    4,390
    سطح
    42
    42
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط morim7074 نمایش پست ها
    سلام دوستان عید نوروز رو به همه سخت افزاری ها تبریک میگم..
    من میخوام یه سیستم کامل جمع کنم و حد اکثر بودجه ام 7 تومنه...
    یه سیستم تمام حرفه ای برای گیم میخوام..
    و میخوام حتما کارت گرافیکم GTX 780 Ti باشه(بازم اگه اساتید محترم کارت گرافیک بهتر سراغ دارن پیشنهاد بدن ممنون میشم) ,و در صورت امکان مانیتور 3D و بالای 21 اینچ به علاوه یه کیس شیک..
    و در آخر درخواستم از شما عزیزان اینه که اگه سیستمی پیشنهاد میدید با ذکر قیمت قطعاتش باشه و اینکه از کجا تهیه بکنم بهتره..
    بازم ممنون و سال نو همتون مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشید :X
    سلام دوست عزیز و نوروز رو به شما تبریک میگم انشالله که سال خوب و خوشی رو داشته باشید
    به عنوان پیش در آمد ، شما این کانفیگ رو مورد توجه داشته باشید. حالا تا بعد از عید که قیمت ها ببینیم چه میشوند.این سیستم پیشنهادی 6500 میشه ، من خودم نمونه اینو با دو سه تا تغییر کوچیک تا حدود 6 تومن برای دوستم خریدم. کاربردشم مثل شما گیم . الان راضیه ، میخواد یه گرافیک دیگه هم کنار 780 ش بزاره که دیگه راحت شه :D
    HDD Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm SATA3 285
    Motherboard Z87X-D3H GIGAbyte 660
    Graphic GIGABYTE GTX 780 OC WF 3X 3GB 2 میلیون
    CPU Intel Core i7 - 3.5GHz - 4770k
    1 میلیون
    Ram Gskill TridentX 16GB 4GBx4 2400Mhz 890
    Power Supply unit Green GP850B-OC 465
    Optical Drive SAMSUNG SH-S243D 24X DVD-RW 50
    SSD Plextor M5 Pro 128GB SATA3 370
    Monitor ASUS VS247HR 24inch 815
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع