ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 347 از 393 نخست ... 247297337345346347348349357 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,461 به 3,470 از 3929
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

حافظه Crucial پیشنهاد می کنم خریداری کنید. گرچه خیلی تفاوتی بین این ماژول ها نیستش . ولی اگر می خواهید حافظه اصلی اضافه کنید سعی کنید ماژول ها یکسان باشند .
    بله منم منظورم گیر آوردن همون رم فعلی سیستم ،با یرند اوکسیر هست که بالا مفصل ،توضیح دادم ولی مشکل اینجاس که هیچ سایتی و فروشگاهی و حتی آی تی بازار ندیدم که قیمت زده باشه و ناموجود میگن، رم خوبیه خیلی راضیم ،سری Core هستش که قبلا( ۴ سال قبل که گرفتم)_ همه باسهاش هیت سینک داشتن ولی الان ۱۶۰۰ ش ،نداره ظاهرا تو عکسا دیدم.

سوال ایجاد شد برام که چرا کروشال ؟ و چرا مابقی نه؟
    چون من این چار برند رو ،به ترتیبی که نوشتم مدنظرم بود ،زپلین ،سامسونگ،کروشال و بعد کینگ مکس،که اگر قیمتها ،نوسان کردن این روزا ،پله پله انتخابامو بیارم پایین تر.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    در ضمن با عذر و جسارتا میتونم یه خواهش و شاید توقع بیجا،داشته باشم ازتون که اوکسیر ۱۶۰۰ cl 11 dimm 1.5 v برام قیمتشو در بیارین بخاطر ارتباطات وسیعتون تو دنیای آی تی و بازار و ...؟؟؟ و از کجا بتونم تهیه ش کنم؟
    ممنون و دعاگوتون میشم.
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    در ضمن با عذر و جسارتا میتونم یه خواهش و شاید توقع بیجا،داشته باشم ازتون که اوکسیر ۱۶۰۰ cl 11 dimm 1.5 v برام قیمتشو در بیارین بخاطر ارتباطات وسیعتون تو دنیای آی تی و بازار و ...؟؟؟ و از کجا بتونم تهیه ش کنم؟
    ممنون و دعاگوتون میشم.
    الان دیگه تولید نمیشه. دست دوش هست:
    https://esam.ir/search/?&cc=40703&Brand=11680
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    الان دیگه تولید نمیشه. دست دوش هست:
    https://esam.ir/search/?&cc=40703&Brand=11680
    خیلی زد بالا،ایکاش 4سال قبل که 8گیگشو ،فقط 120
    تومن خریدم دو تا 8گیگ میخریدم الان کلی برنده بودم ولی خب پیشگو نبودم که اوضاع اینطوری پیش میره.
    خب پس میمونه همون ماژولهای بالا که گفتم،ولی نگفتید چرا کروشال ترجیح میدین و بقیه نه؟
    من بیشتر زپلین مدنظرم بود ،و در ادامه سامسونگ و کروشال و آخر سر کینگ مکس!
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    برند معتبرتریه
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    بله منم منظورم گیر آوردن همون رم فعلی سیستم ،با یرند اوکسیر هست که بالا مفصل ،توضیح دادم ولی مشکل اینجاس که هیچ سایتی و فروشگاهی و حتی آی تی بازار ندیدم که قیمت زده باشه و ناموجود میگن، رم خوبیه خیلی راضیم ،سری Core هستش که قبلا( ۴ سال قبل که گرفتم)_ همه باسهاش هیت سینک داشتن ولی الان ۱۶۰۰ ش ،نداره ظاهرا تو عکسا دیدم.

سوال ایجاد شد برام که چرا کروشال ؟ و چرا مابقی نه؟
    چون من این چار برند رو ،به ترتیبی که نوشتم مدنظرم بود ،زپلین ،سامسونگ،کروشال و بعد کینگ مکس،که اگر قیمتها ،نوسان کردن این روزا ،پله پله انتخابامو بیارم پایین تر.
    به من بگو چقدر می خواهی هزینه کنید ؟

مشخصات کامل برد اصلی و پردازنده ذکر کنید ؟

ممنون.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    به من بگو چقدر می خواهی هزینه کنید ؟

مشخصات کامل برد اصلی و پردازنده ذکر کنید ؟

ممنون.
    درود و ممنون
    همونطوری که دوست عزیزمون،اشتباه نکنم آقا رضا ،و همچنین شما، این چند روزه پست های مکرر منو میبینید و سوالات بیشمارم رو با حوصله جواب میدید،
    پس حتما واقفید که من در چند جبهه متقاوت مشغول جنگم
    ارتقا لپ تاپ - رم و اس اس دی
    هارد اکسترنال ۲ ترا
    ارتقا پی سی -رم و اس اس دی
    پس میخام اینو عرض کنم خدمتتون، که بودجه ای که برای مثلا رم پی سی بخام هزینه کنم ،تحت تاثیر هزینه ای هستش که برای لپ تاپ میخام خرج کنم ،چون اون اولویت اولمه، اونو بیشتر خرج کنم اینو ارزون تر برمیدارم .نتیجتا معادله پیچیده اییه فعلا که با انتخاب برندها و مدلها و انتخاب سایت های فروش با قیمت معقول ،مرحله به مرحله دارم جلو میرم و هرجا سوال و ابهامی بود ،به شما دو بزرگوار زحمت میدم.
    از طرفی نمیتونم همه سوالاتمو تو یه تاپیک بپرسم که اخطار بی نظمی دریافت کنم و اینم مساله ای شده.
    پس فعلا برای رم پی سی نمیتونم سقف دقیق تعیین کنم چون به اون یکی وابسته س و یه بودجه کلی دارم برا کل این قطعات، که تازه اونم اینور اونور میکنم و یه خرده متغیره.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    ولی عجالتا مشخصاتو میگم

برد
    ECS B85H3-A3
    CPU: Corei3 4160
    RAM; Avexir 8 GB DDR3 1600 cl11,1.5V
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    ولی عجالتا مشخصاتو میگم

برد
    ECS B85H3-A3
    CPU: Corei3 4160
    RAM; Avexir 8 GB DDR3 1600 cl11,1.5V
    درود

پیشنهاد من این هستش که تک ماژول تون بفروشید و حافظه ای با دو ماژول یکسان خریداری کنید با فرکانس و حجم یکسان که قابلیت Dual Channel فعال کنید.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    درود

پیشنهاد من این هستش که تک ماژول تون بفروشید و حافظه ای با دو ماژول یکسان خریداری کنید با فرکانس و حجم یکسان که قابلیت Dual Channel فعال کنید.
    ۱- فقط یک ماژول ۴ گیگ تصمیم دارم اضافه کنم،که مکفیه نه بیشتر و نه هزینه بیشتر.

۲- دوال کانال نمیشه اونوقت ،اطلاع دارم ،ولی این رم ۸ فعلی ،پیکربندیش سینگله، وانگهی مادربردمم تو بایوس ، اصلا برای دوال چنل ،قابلیتی نداره.

۳- دیشب آخر وقت از یکی از سایتها ماژول ۴ گیک اوکسیر ۱۶۰۰ سی ال ۱۱ و دقیقاً همینو بدون هیت سینک دیدم که قیمت ۳۶۵ داشت با گارانتی، منتها این ۴ گیگ هم(که دقیقاً عین مال خودمه) اوکی ندادم و انقدر نمیخام برا رم پی سی هزینه کنم.

۴- اگرم ،ماژول فعلی رو بالفرض بفروشم و ۲۰۰ هم دربیاره، دو تا ۸ گیگ ،نمیتونم هزینه ش که اولترا میشه،۲ تا ۴ گیگ هم بردارم ،بشه حداقل ۷۰۰؛
    ۵۰۰ هم باید از جیبم بزارم که ۳۶۰ نمیخام بدم چه برسه به این حالت، وانگهی دو تا ۴ گیگ برای کدوم دوال چنل مادربرد؟ که تازه سایز ۸ میشه که رم فعلیمم همینه، خب چه کاریه؟؟؟؟؟؟!؟؟؟

نتیجه
    ‌پس میمونه همون ۴ گیگ های قبلا نامبرده ،غیر هم سایز،غیر دوال، و فقط هم فرکانس و سی ال برابر،
    زپلین ،سامسونگ،کروشال و کینگ مکس که پستهای قبلی به کرات تکرار شد، که هزینه شم زیاد بالا نزنه.

حتی اگر این ماژولها ۲ گیگ هم داشته باشن ،برای ارتقا جزیی رم پی سی کافیه و ۴ هم یه خرده اضافه س!!!!!
    دارن ۲ گیگا؟
صفحه 347 از 393 نخست ... 247297337345346347348349357 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,461 به 3,470 از 3929

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)