ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال

دنلود هکینتاش (****ed Mac)

سلام عزیزان
    یه سری لینک دانلود سیستم عامل هکینتاش داشتم گفتم با شما به اشتراک بزارم
    هکینتاش یعنی سیستم عامل مک که روی سیستم های غیر اپل اجر میشه
    یعنی مشکلی با پردازنده های Intel نداره!
    و شما خیلی ساده میتونید تحت ماشین مجازی (Vmware) و یا اون را به صورت Dual Boot به عنوان دستیاری برای ویندوز اجرا کنید
    طبق تجربه خودم روی AMD هم کار میکنه

خیلی ساده پس از دانلود با اکسترکت فایل اول یه فایل DMG بهتونه میده که به گفته منبع با استفاده از TransMAC میتونید اون را روی DVD رایت کنید!

این نسخه نسخه لایون است و حجم 4 گیگ دارد (10 پارت 400 مگی)

دانلود : پارت1- پارت 2 - پارت 3- پارت4- پارت5 - پارت6- پارت7- پارت8- پارت9- پارت10
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    2,549
    سطح
    30
    23
    کاربر جدید
    سلام

نمی دونم این سوال جاش اینجا هست یا نه؟ولی من این نسخه (Mac OSX Snow Leopard iAtkos S3 10.6.3 V2 Intel only) را از همین سایتی که شما
    فایل هارو ازش گذاشتید دانلود کردم،ولی موفق به نصب اون روی هیچ سیستم PC یا لپ تاپ نشدم،نمی دونم مشکل چیه؟بوت نمیشه،توی سایت هم
    پرسیدم ولی متاسفانه کسی جواب نداد،ممنونم میشم یک نفر راهنمایی کنه.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elord نمایش پست ها
    سلام

نمی دونم این سوال جاش اینجا هست یا نه؟ولی من این نسخه (Mac OSX Snow Leopard iAtkos S3 10.6.3 V2 Intel only) را از همین سایتی که شما
    فایل هارو ازش گذاشتید دانلود کردم،ولی موفق به نصب اون روی هیچ سیستم PC یا لپ تاپ نشدم،نمی دونم مشکل چیه؟بوت نمیشه،توی سایت هم
    دوست عزیز در برخی مواقع مشکلاتی برای سرور سایت و یا اینترنت شما به وجود می آید، در این حالت در رونددانلود اختلال به وجود خواهد امد و فایل مورد نظر به طور کامل دانلود نمی شود، در صورتیکه دانلود ریت شما به 100 درصد می رسد، اما فایل شما کامل نیست.
    امتیازها
    2,549
    سطح
    30
    23
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    دوست عزیز در برخی مواقع مشکلاتی برای سرور سایت و یا اینترنت شما به وجود می آید، در این حالت در رونددانلود اختلال به وجود خواهد امد و فایل مورد نظر به طور کامل دانلود نمی شود، در صورتیکه دانلود ریت شما به 100 درصد می رسد، اما فایل شما کامل نیست.
    دوست عزیز مثل اینکه اشتباه متوجه شدی،فایل کامل دانلود شده و از حالت زیپ هم در امده،ولی توی نصب مشکل داره،ممنون.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوست عزیز مثل اینکه اشتباه متوجه شدی،فایل کامل دانلود شده و از حالت زیپ هم در امده،ولی توی نصب مشکل داره،ممنون.
    فایلهای زیپ با اینکه به طور کامل از حالت فشرده در می آیند، اما هنگام نصب، فایلهای اصلی که دچار مشکل هستند، به درستی نصب نمی شوند، با این حال ستاپ نیز پیغام خطا نمی دهد.
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    دوست گرامی آیا برای نصب چند سیستم عامل سیستم عاملها را هر کدام دریک درایو نصب کنیم بهتر است یا اینکه در یک درایو نصب شوند عملکرد وپایداری بیشتری خواهند داشت وچگونه اینکار میسر میشود ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    امتیازها
    2,549
    سطح
    30
    23
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط castiel نمایش پست ها
    فایلهای زیپ با اینکه به طور کامل از حالت فشرده در می آیند، اما هنگام نصب، فایلهای اصلی که دچار مشکل هستند، به درستی نصب نمی شوند، با این حال ستاپ نیز پیغام خطا نمی دهد.
    من به این خاطر میگم سالمه که Imageش را روی DVD رایت کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط doom2009 نمایش پست ها
    دوست گرامی آیا برای نصب چند سیستم عامل سیستم عاملها را هر کدام دریک درایو نصب کنیم بهتر است یا اینکه در یک درایو نصب شوند عملکرد وپایداری بیشتری خواهند داشت وچگونه اینکار میسر میشود ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    100% هر کدوم را در یک درایو جدا نصب کنید.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    من به این خاطر میگم سالمه که Imageش را روی DVD رایت کردم.
    شما تک تک فایل های زیپ را از حالت فشره به صورت جداگانه به حالت Unzip در آورید. ببینید پیغام خطا میدهد یا نه
    حتی می توانید از گزینه test در نرم افزار winrar استفاده کنید تا از سلامت فایلها مطمئن شوید.
    البته اگر دوستان احساس می کنند مشکل از جای دیگری است، حتما اعلام کنند. این نظر شخصی بنده در خصوص مشکل این دوست خوبمان است.
    امتیازها
    2,549
    سطح
    30
    23
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    شما تک تک فایل های زیپ را از حالت فشره به صورت جداگانه به حالت Unzip در آورید. ببینید پیغام خطا میدهد یا نه
    حتی می توانید از گزینه test در نرم افزار winrar استفاده کنید تا از سلامت فایلها مطمئن شوید.
    البته اگر دوستان احساس می کنند مشکل از جای دیگری است، حتما اعلام کنند. این نظر شخصی بنده در خصوص مشکل این دوست خوبمان است.
    پسوند فایل ها rar هستش و فکر نکنم که بشه به صورت تک تک و جدا جدا از زیپ در اوردشون،ولی من به سالم بودن فایل ها اطمینان دارم.
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    سلام

من این رو امتحان کردم ! به سختی نصب میشه ! شما تا کجاش پیش رفتی ؟ کجا بهت پیغام خطا میده ؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع