ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای محافظت از سیستمتان کدام آنتی ویروس قبول دارید؟

رأی دهندگان
263. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • AVAST

19 7.22%
  • AVG

4 1.52%
  • AVIRA

22 8.37%
  • BITDEFENDER

19 7.22%
  • ESCAN

0 0%
  • ESET

80 30.42%
  • F-SECURE

4 1.52%
  • GDATA

4 1.52%
  • KASPERSKY

71 27.00%
  • MCAFEE

2 0.76%
  • PANDA

3 1.14%
  • SYMANTEC

16 6.08%
  • K7&MICROSOFT&................

19 7.22%
صفحه 19 از 21 نخست ... 91718192021 آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 209
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن
    باسلام
    بنده حقیر به عنوان یکی از کاربرانی که حداقل 7 ساله اینترنت خانگی دارم
    جا داره بگم که انواع آنتی ویروس رو روی سیستمم نصب کردم اما بهترینشون kaspersky بوده
    1- آنتی ویروس trust port :خوبه ولی حجم فایل نصبی زیاده / سرعت سیستم رو به نسبت کم میکنه / Flash Memory رو هم بلا فاصله اسکن میکنه/ فایل اپدیتش هم میشه ذخیره کرد / آپدیت آفلاین هم داره
    2- آنتی ویروس Quick Heal : شبیه trust port اما من نصب نکردم پس نظری هم نمیدم:P
    3- آنتی ویروس Avast : به نظر من مضخرفه/ حجم فایل نصبی زیاده / سرعت سیستم رو به نسبت کم میکنه / Flash Memory رو هم اسکن نمیکنه/ فایل اپدیتش هم اصلاً نمیشه ذخیره کرد / آپدیت آفلاین نداره
    4- آنتی ویروس AVG : به نظر بنده خوبه ولی من همیشه با آپدیتش مشکل داشتم/ حجم فایل نصبی زیاده / سرعت سیستم رو کم نمیکنه / Flash Memory رو هم بلافاصله اسکن میکنه/ فایل آپدیتش هم نمیشه ذخیره کرد/آپدیت آفلاین داره
    5- آنتی ویروس Avira : چتر نجات معروف = ازش راضی بودم فقط حیف که Flash Memory رو خودکار اسکن نمیکرد / حجم فایل نصبی متوسطه / سرعت سیستم رو تقریباً کم نمیکنه / فایل آپدیتش هم نمیشه ذخیره کرد/ ولی آپدیت آفلاین داره
    6- آنتی ویروس BitDefender : واقعاً سنگین بود / سرعت سیستم رو خیلی کم میکنه / اسکن کندی داره / قوی هم هست /حجم فایل نصبی خیلی زیاده / فایل آپدیتش هم نمیشه ذخیره کرد/ آپدیت آفلاین هم نداره /Flash Memory رو هم بلافاصله اسکن میکنه
    7- آنتی ویروس ESET : فقط به درد کاربرای تازه کار میخوره (سوء تفاهم نشه) / امنیت صفر / trojan پیدا میکنه اما نمیتونس از بین ببره / کلاً ضعیفه / حجم فایل مناسب / فایل آپدیتش هم نمیشه ذخیره کرد/ ولی آپدیت آفلاین داره/Flash Memory رو بلافاصله اسکن میکنه ولی اگه ویروس قوی باشه وارد سیستمتون میشه شک نکنید
    8- و اما آنتی ویروس Kaspersky : مردترین آنتی ویروسی که داشتم واقعاً عالیه / تمام مشخصات آنتی ویروس و فایروال خوب رو داره /حجم فایل نصبی تقریباً زاده ولی ارزش داره/ سرعت سیستم رو نسبتاً کم میکنه / Flash Memory رو هم بلافاصله اسکن میکنه/ فایل آپدیتش هم نمیشه ذخیره کرد/ اما آپدیت آفلاین داره
    در پایان بگم که این حاصل تجربه بنده از دانلود و نصب این آنتی ویروس ها بوده و نظر شخصی بنده بود / کم و کاست رو به بزرگی خودتون ببخشید @};-
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
    امتیازها
    8,866
    سطح
    63
    69
    کاربر انجمن
    فقط و فقط Kaspersky . درسته که سیستم رو کمی کند میکنه ولی دیکه خیالتون راحته که هیچ ویروسی نمیتونه به سیستمتون وارد بشه من خودم حدود 3ساله دارم ازش استفاده میکنم و راضی هستم.در ضمن کرک ها و پچها رو هم به عنوان ویروس نمیشناسه.
    AVG هم داشتم ولی به اندازه ی کسپر قوی نبوده../

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط .:majid:. نمایش پست ها
    فقط و فقط Kaspersky . درسته که سیستم رو کمی کند میکنه ولی دیکه خیالتون راحته که هیچ ویروسی نمیتونه به سیستمتون وارد بشه من خودم حدود 3ساله دارم ازش استفاده میکنم و راضی هستم.در ضمن کرک ها و پچها رو هم به عنوان ویروس نمیشناسه.
    AVG هم داشتم ولی به اندازه ی کسپر قوی نبوده../

کسپر خودش به اندازه ی یه نرم افزار سنگین به سیستم فشار میاره !
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    7,016
    سطح
    55
    850
    کاربر انجمن
    حمایت از تولید ملی ... خخخخخخخخ
    من دوساله از آنتی ویروس ایرانی شید(البته مثلا ایرانی چون دوتا موتور اویرا و ناد32 رو کردن توی این شده شید)استفاده میکنم.
    چیز بدی نیست.آپدیتش بی دردسر.اسکنش سریع.خودش اسکن میکنه در مواقع بیکاری سیستم.اجازه نمیده فلش که میزنی به سیستم بازش کنه تا اول اسکن بشه.
    با کرک و آپدیت و پچ ها هم برخورد میکنه ولی اول اجازه میگیره که چیکارشون بکنه ازبسکه بچه با ادبیه :دی.پاک بکنه یا برای همیشه دست از سرشون برداره.خخخخخ.ولی حقیقته این.خیلی قابلیت خوبی داره.مثل ناد32 نیست فرتی بزنه کرک رو پاک بکنه ....
    درکل انتی ویروس خوبیه.خیلی هم سبکه و فشاری به سیستم نمیاره.تنها مشکلش فعلا نداشتن فایروال هست که گفتن اضافه میشه.....
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABS92 نمایش پست ها
    حمایت از تولید ملی ... خخخخخخخخ
    من دوساله از آنتی ویروس ایرانی شید(البته مثلا ایرانی چون دوتا موتور اویرا و ناد32 رو کردن توی این شده شید)استفاده میکنم.
    چیز بدی نیست.آپدیتش بی دردسر.اسکنش سریع.خودش اسکن میکنه در مواقع بیکاری سیستم.اجازه نمیده فلش که میزنی به سیستم بازش کنه تا اول اسکن بشه.
    با کرک و آپدیت و پچ ها هم برخورد میکنه ولی اول اجازه میگیره که چیکارشون بکنه ازبسکه بچه با ادبیه :دی.پاک بکنه یا برای همیشه دست از سرشون برداره.خخخخخ.ولی حقیقته این.خیلی قابلیت خوبی داره.مثل ناد32 نیست فرتی بزنه کرک رو پاک بکنه ....
    درکل انتی ویروس خوبیه.خیلی هم سبکه و فشاری به سیستم نمیاره.تنها مشکلش فعلا نداشتن فایروال هست که گفتن اضافه میشه.....
    اگه یه موتور ملی بزن واسش خوب میشه !
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    کلا به نرم افزاری که اینجا تولید بشه برای حفط امنیت سیستم، و در واقع خودش امنیت کل سیستم رو به دست بگیره (کاری که معمولا این جور نرم افزار ها می کنن) باید از همه لحاظ از بیخ و بن شک کرد!
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    کلا به نرم افزاری که اینجا تولید بشه برای حفط امنیت سیستم، و در واقع خودش امنیت کل سیستم رو به دست بگیره (کاری که معمولا این جور نرم افزار ها می کنن) باید از همه لحاظ از بیخ و بن شک کرد!
    حیفه که این دانش وجود نداره ....
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    حیفه که این دانش وجود نداره ....
    اصلا منظورم اون قسمت مساله نبود سامان جان. صد البته که حرفت درسته و به اون شکلی که باید روی این چیزا (کلا نرم افزار) اینجا کار نشده و نمیشه؛ با اینکه آدم قابل و توانا هم کم نیست.

منظورم این بود از کجا معلوم که با فرمایش از جایی یا به دلایل مالی خود نرم افزار یه backdoor گنده نباشه برای نفوذ به سیستم کاربرا !؟ کی می تونه استقلال و قابل اطمینان بودن شرکتی که چنین کاری رو می کنه تضمین کنه؟؟
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    اصلا منظورم اون قسمت مساله نبود سامان جان. صد البته که حرفت درسته و به اون شکلی که باید روی این چیزا (کلا نرم افزار) اینجا کار نشده و نمیشه؛ با اینکه آدم قابل و توانا هم کم نیست.

منظورم این بود از کجا معلوم که با فرمایش از جایی یا به دلایل مالی خود نرم افزار یه backdoor گنده نباشه برای نفوذ به سیستم کاربرا !؟ کی می تونه استقلال و قابل اطمینان بودن شرکتی که چنین کاری رو می کنه تضمین کنه؟؟
    تا وقتی ما مصرف کننده باشیم امنیت بی معنیه !
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    تا وقتی ما مصرف کننده باشیم امنیت بی معنیه !
    فکر می کنم عنایت نکردی به نکته حرف من. بعدم من نمی فهمم تا وقتی مصرف کننده باشیم یعنی چی دقیقا؟ بالاخره هر آدمی/کاربری باید یه چیزایی رو مصرف کننده باشه دیگه. هر کس که نمی تونه توی خونه ش برای خودش آنتی ویروس شخصی بسازه.

مهم اینه که ساز و کارهایی وجود داشته باشه که استقلال و قابل اعتماد بودن شرکت ها و سرویس هایی که، در این مورد خاص، این جور خدمات رو به کاربران ارائه می کنن تضمین کنه و باعث اطمینان خاطر باشه. چیزی که فکر نمی کنم اینجا بتونه معنای چندانی داشته باشه :)
صفحه 19 از 21 نخست ... 91718192021 آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 209

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع