ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    مین هایی که نام بردید، همه در یک سطح هستن تقریباً. حساسیت بیش از حد هم خیلی خوب نیست.
    در مورد گارانتی ایسوس هم که اصلاً توصیه نمیشه. داستان داره که شعار همه شده که از ویستا پخش جنس نخرید و ... یا اگر می خرید، بدون گارانتی یا یه گارانتی دیگه به جز الماس باشه که فکر نکنم باشه.
    کلاً باید با توجه به اهدافی که از یه مین برد دارید، بهترین انتخاب رو داشته باشین. توی پست های قبلی یه جا گفتین برقش 12+8 و ... . اول ببینید این مورد و ویژگیی که گفتید، به درد کار شما می خوره و در راندمان کاریتون تاثیر داره یا نه. در غیر اینصورت توجه بهش، کاملاً بی دلیله! حالا اگه بخواین ویژگی های تخصصیش رو بررسی کنین تا بهره وریتون رو افزایش بدین، بحثش جداست!
    فرجام عزیز می تونه بهتر شما رو راهنمایی کنه. میگم بیاد شما رو راهنمایی کنه.
    گارانتی ایسوس مگه ویستاپخشه؟ مال من گارانتیش سازگار هست!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط expellite نمایش پست ها
    گارانتی ایسوس مگه ویستاپخشه؟ مال من گارانتیش سازگار هست!
    آره. ویستا پخش (الماس) هست. سازگار هم شاید گارانتی می کنه. البته برای لب تاپ ایسوس هم سازگار هست و هم الماس. احتمالاً برای تمامی محصولات هست که همین گارانتی سازگار ارقام پیشنهاد میشه.
    امتیازها
    1,088
    سطح
    17
    83
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    مین هایی که نام بردید، همه در یک سطح هستن تقریباً. حساسیت بیش از حد هم خیلی خوب نیست.
    در مورد گارانتی ایسوس هم که اصلاً توصیه نمیشه. داستان داره که شعار همه شده که از ویستا پخش جنس نخرید و ... یا اگر می خرید، بدون گارانتی یا یه گارانتی دیگه به جز الماس باشه که فکر نکنم باشه.
    کلاً باید با توجه به اهدافی که از یه مین برد دارید، بهترین انتخاب رو داشته باشین. توی پست های قبلی یه جا گفتین برقش 12+8 و ... . اول ببینید این مورد و ویژگیی که گفتید، به درد کار شما می خوره و در راندمان کاریتون تاثیر داره یا نه. در غیر اینصورت توجه بهش، کاملاً بی دلیله! حالا اگه بخواین ویژگی های تخصصیش رو بررسی کنین تا بهره وریتون رو افزایش بدین، بحثش جداست!
    فرجام عزیز می تونه بهتر شما رو راهنمایی کنه. میگم بیاد شما رو راهنمایی کنه.
    دقیقا من همینو میخواستم ببرسم اینکه مثلا (Asrock ( Digi Power Design, 16 + 8 Power Phase Design و( P8Z77-v pro (12 -phase for CPU, 4 -phase for iGPU و
    (maximus V gene (8 -phase CPU power design + 4 -phase iGPU power design

تا جایی که من تحقیق کردم این power Design در اورکلاک تاثیر داره حالا من همین سوالو از شما دوستان دارم که آیا مهمه؟ بدرده کاره من میخوره؟

منظوره من از تحقیق : سرچ در سایت های www.tomshardware.com و www.overclock.net

اورکلاک هم من فقط واسه گیم هایی که به فریم/ثانیه بیشتر نیاز داشته باشم و در برنامه های converter یا 3d Studio Max یا maya از این قبیل
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    والا تا این حد اطلاعات تخصصی ندارم. به آقا فرجام گفتم بیاد راهنمایی کنه شما رو...
    فعلاً منتظر باشید تا ایشون بیاد... حرفه ایه و می تونه دقیق شما رو راهنمایی کنه.
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fAtaly نمایش پست ها
    دقیقا من همینو میخواستم ببرسم اینکه مثلا (Asrock ( Digi Power Design, 16 + 8 Power Phase Design و( P8Z77-v pro (12 -phase for CPU, 4 -phase for iGPU و
    (maximus V gene (8 -phase CPU power design + 4 -phase iGPU power design

تا جایی که من تحقیق کردم این power Design در اورکلاک تاثیر داره حالا من همین سوالو از شما دوستان دارم که آیا مهمه؟ بدرده کاره من میخوره؟

منظوره من از تحقیق : سرچ در سایت های www.tomshardware.com و www.overclock.net

اورکلاک هم من فقط واسه گیم هایی که به فریم/ثانیه بیشتر نیاز داشته باشم و در برنامه های converter یا 3d Studio Max یا maya از این قبیل
    دوست من برای اورکلاک کاربردی نیازی به مدار تغذیه خیلی قوی نیست ! هر چند که مدار تغذیه با تعداد فاز بیشتر معمولا باعث میشه ولتاژ دقیق تر باشه و تامین اون بهتر صورت بگیره اما اگر حداقل ها صورت بگیره با این که مثلا دو برابر تعداد فاز داشته باشیم تفاوت فاحشی به خصوص روی ایر نخواهیم داشت !
    نمیدونم منظورتون کدوم مدل ازراک است ولی توی 3 تای بالا V Gene از همه بهتره ! در ضمن میزان اورکلاک را بیشتر امکانات بایوس و کیفیت مادربورد تعیین میکند !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    اگه رمهای فرکانس بالا میخواین دور این مادربورد رو خط بکشید
    من 2 ماه پیش همین مدل فتالیتی رو تست کردم و رم های منو بالای 2350 مگاهرتز بوت نمیکرد! حتی با XMP در حالی که دیفالت رمها 2666 بود
    مادربورد Maximus V gene من حتی باش رم 2933 هم بوت کردم راحت که البته قیمت نوی این مادربورد به 900 رو ه رد کرده
    asrock fatality z77 من هنوز تو بازار ندیدم فقط یکی فرستادن مجله که تست کردم

در مورد فازهای برق رسان مادربورد هم بگم که بالا بودن اون فازها(تعداد و کیفیتشون) فقط و فقط در اورکلاکهای سنگین زیر نیتروژن تفاوت ایجاد میکنه و برای اورکلاک زیر واترکولینگ و ایر هم مادربوردهای یه ذره بالاتر از معمولی هم فازهاشون کاملا جوابگو هستش

شما هم تهش اینه که بخوای روی ایر اورکلاک کنی یا واترکولینگ. اگه پردازندت 3570k & 3770k باشه که تهش بتونی برای رندرگیری بذاریش روی 4.7 که مشکل دمایی هم پیش نیاد! که یک مادربورد معمولی z77 هم اون توان رو راحت ایجاد میکنه
    امتیازها
    1,088
    سطح
    17
    83
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    من 2 ماه پیش همین مدل فتالیتی رو تست کردم و رم های منو بالای 2350 مگاهرتز بوت نمیکرد! حتی با XMP در حالی که دیفالت رمها 2666 بود
    مادربورد Maximus V gene من حتی باش رم 2933 هم بوت کردم راحت که البته قیمت نوی این مادربورد به 900 رو ه رد کرده

در مورد فازهای برق رسان مادربورد هم بگم که بالا بودن اون فازها(تعداد و کیفیتشون) فقط و فقط در اورکلاکهای سنگین زیر نیتروژن تفاوت ایجاد میکنه و برای اورکلاک زیر واترکولینگ و ایر هم مادربوردهای یه ذره بالاتر از معمولی هم فازهاشون کاملا جوابگو هستش

شما هم تهش اینه که بخوای روی ایر اورکلاک کنی یا واترکولینگ. اگه پردازندت 3570k & 3770k باشه که تهش بتونی برای رندرگیری بذاریش روی 4.7 که مشکل دمایی هم پیش نیاد! که یک مادربورد معمولی z77 هم اون توان رو راحت ایجاد میکنه
    خیلی ممنون واقعا کمک شد
    گفتین که قیمت maximus V gene بالاست واقعا؟ حالا به نظره شما با در نظر گرفتنه قیمت بالای maximus V بین maximus IV و Asrock Z77 fatal1ty pro و Asus z77-v pro کدوم خوبه؟
    البته maximus IV از نسل قبله و با سرچ هایی که کردم میگن Asrock زیاد به روزرسانی نمیشه یعنی امکانات بایوس به اندازه asus نیست

ممنون اگه راهنمایی کنید
    امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    توصیه میکنم Maximus IV رو بیخیال شی به خاطر اینکه PCI Express 3 رو پشتیبانی نمیکنه! نظرت در مورد MSI Z77A-GD65 چیه؟ مادربرد خوبیه و قیمتش هم فکر کنم 520 هست! البته دیگه به اندازه Maximus پتانسیل نداره ولی اینم بررسیش هست خواستی یه نگاهی بنداز:
    http://www.tweaktown.com/reviews/468...iew/index.html
    امتیازها
    1,088
    سطح
    17
    83
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط expellite نمایش پست ها
    توصیه میکنم maximus iv رو بیخیال شی به خاطر اینکه pci express 3 رو پشتیبانی نمیکنه! نظرت در مورد msi z77a-gd65 چیه؟ مادربرد خوبیه و قیمتش هم فکر کنم 520 هست! البته دیگه به اندازه maximus پتانسیل نداره ولی اینم بررسیش هست خواستی یه نگاهی بنداز:
    http://www.tweaktown.com/reviews/468...iew/index.html
    مرسی ولی تا الان دو بار msi عوض کردم دیگه شهرتشو تو مادربرد از دست داده الان تو زمینه کارت گرافیک قوی عمل کرده
    امتیازها
    835
    سطح
    15
    145
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها

پناه بر خدا . خدایا توبه !!!!
    در دیزی بازه حیای گربه کجاست ؟
    یه میکرو ای تی ایکس 900 تومن ؟!!!!
    پس مارس 3 و MSI Big Bang Z77 MPower چند تومنه ؟
    دوست عزیز واقعا مگه مجبوری الان بخری ؟
    خب نخر !
    الان فلش هم نمیارزه بخری !
    این نظر منه
    یاحق
    همه چی آرومه / همه چی تأمینه این چقدر خوبه که /قیمتا پایینه! همه چی آرومه /مسولا خوابیدن شک نداری دیگه /تو به اوضاع من همه چی آرومه /من چقدر خوشحالم صد تومن تو جیبم /به خودم می بالم! تو داری می میری /ازچشات معلومه من فقط بیکارم /همه چی آرومه بگو این آرامش /تا ابدپابرجاست بگو از یارانه /این تورم بی جاست
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)