ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 85 از 138 نخست ... 3575838485868795135 ... آخرین
نمایش نتایج: از 841 به 850 از 1374
    امتیازها
    23,362
    سطح
    94
    6,843
    مدیر افتخاری
    سلام خدمت دوستان

قصد خرید ایسوس زنفون 6 دارم چطور گوشی هست ؟

علت انتخاب خودم صفحه 6 اینچی دوگیگ رم و پردازنده دوگیگاهرتزی اینتل هست برای گیم و دیدن فیلم نمیخوام

برای برنامه های اینترنتی مثل وایبر تلگرام... و فیلمبرداری و عکسبرداری

ممنون
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rezasam1 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

قصد خرید ایسوس زنفون 6 دارم چطور گوشی هست ؟

علت انتخاب خودم صفحه 6 اینچی دوگیگ رم و پردازنده دوگیگاهرتزی اینتل هست برای گیم و دیدن فیلم نمیخوام

برای برنامه های اینترنتی مثل وایبر تلگرام... و فیلمبرداری و عکسبرداری

ممنون
    درود ...

با توجه به سایز 6 اینچی فبلت محسوب میشه و در رده ی گوشی ها قرار نمیگیره.

اولین چیز باید مطمئن شید که با سایزش به مشکل بر نمیخورید ... چون مورد استفاده ی قبلت ها با گوشی فرقی نداره و مثل گوشی شما میخواید بذارید داخل

جیبتون و تو خیابون باهاش کار کنید و ... پس محدودیت هایی از این نظر دارید.

وزن خیلی بالایی هم داره ... 196 گرم واقعا سنگین هستش و شخصا با لومیا 820 که 160 گرم وزن داشت واقعا بعضی وقتا اذیت میشدم.

در آخر شخصا تو این رنج قیمت Huawei G7 رو پیشنهاد میکنم . ارزش خرید بسیار بالایی داره. صفحه نمایش خیلی با کیفیتی داره. طراحی و کیفیت ساختش

عالیه. در حد یک پرچمدار. و این که گوشی به روزی هم هستش . (زنفون 6 با اندروید 4.3 معرفی شده و کیت کت رو گرفته اما G7 با اندروید 5 عرضه شده در نتیجه

عمر پشتیبانی بهتری رو انتظار میره داشته باشه) @};-
    ویرایش توسط Shahin007 : 2015/06/07 در ساعت 18:30

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    23,362
    سطح
    94
    6,843
    مدیر افتخاری
    ممنون بابت راهنمایی

هواوی برند جالبی نیست امکاناتش عالی هست اما اسمش نه

زنفون 6 رو در سایتهایی دیدم قابلیت اپدیت به اندروید 5 رو داره درسته ؟

Android OS, v4.3 (Jelly Bean), upgradable to v5.0.2 Lollipop

امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    ممنون بابت راهنمایی

بله به لالی پاپ آپدیت میشه.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    163
    سطح
    3
    71
    کاربر اخراجی
    ممنون بابت راهنمایی

دوست عزیز جالب نبودن اسم یک برند دلیل بر بدبوودن اون برند نیست، اول باید دید استفاده شما از یک گوشی چیه منظور نگاه کردن فیلمو دانلود و وبگردی هستش میتونید هواوی تهیه کنید. البته تویه این رنج یه تومن به بالا پیشنهاد میکنم هواوی بگیر چون اولا سیستم عامل اندروید در گوشیهایی میان رده و پایین رده پس از مدتی با هنگ مواجه میشن به این هم باید توجه کنید که پردازنه های هوواوی به اصطلاح Kirin فقط توانایی 70 درصد از پردازش رو در مقایسه با پردازنده های SnapDragon دارند پس در حاله حاضر. ایسوس رو پیشنهاد میکنم. اگر هم کارتون با گوشی تخصصی هست مثله کامپین و کد نویسی برند سونی پیشنهاد میشود
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوستان و اساتید محترم موبایل،
    یکی از همکاران من گوش iphone 5 داره.حالا یک نفری پیدا شده و میتونه متوجه بشه ایشان هر لحظه کجا قرار داره.بدون اینکه برای طرف لوکیشن ارسال بشه و یا همکار بنده بخواد با اون طرف از طریق شبکه های اجتماعی چت کنه.gps هم خاموش کرده ولی باز هم اون طرف متوجه میشه دوستم کجا بوده در فلان ساعت.فقط گفته از طریق گوشی موبایل این دوست من متوجه میشه که کجا است.لازم به ذکر است گوشی همکارم دقایقی هم در دست ایشان بوده و وقت لازم برای انجام کاری رو داشته.این موضوع یک مقدار نگران کننده شده و از من خواست در انجمن مطرح کنم ببینم چطور ممکنه؟
    یک مشکل دیگر هم این هستش که این طرف ما،میتونه sms ها و شماره تلفن های داخل گوشی دوست من رو متوجه بشه.یعنی متن sms هاشو حتی براش میگه!لازم به ذکر است این طرف خودش بسیار حرفه ایی و تحصیل کرده است و به شدت عاشق این عملیات های spy.حالا این موضوع برای همکارم مشکل ساز شده بفرمائید چیکار کنه و کلا چطور همچین چیزی ممکنه؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    یکی از همکاران من گوش iphone 5 داره.حالا یک نفری پیدا شده و میتونه متوجه بشه ایشان هر لحظه کجا قرار داره.بدون اینکه برای طرف لوکیشن ارسال بشه و یا همکار بنده بخواد با اون طرف از طریق شبکه های اجتماعی چت کنه.gps هم خاموش کرده ولی باز هم اون طرف متوجه میشه دوستم کجا بوده در فلان ساعت.فقط گفته از طریق گوشی موبایل این دوست من متوجه میشه که کجا است.لازم به ذکر است گوشی همکارم دقایقی هم در دست ایشان بوده و وقت لازم برای انجام کاری رو داشته.این موضوع یک مقدار نگران کننده شده و از من خواست در انجمن مطرح کنم ببینم چطور ممکنه؟
    یک مشکل دیگر هم این هستش که این طرف ما،میتونه sms ها و شماره تلفن های داخل گوشی دوست من رو متوجه بشه.یعنی متن sms هاشو حتی براش میگه!لازم به ذکر است این طرف خودش بسیار حرفه ایی و تحصیل کرده است و به شدت عاشق این عملیات های spy.حالا این موضوع برای همکارم مشکل ساز شده بفرمائید چیکار کنه و کلا چطور همچین چیزی ممکنه؟
    برای خوندن SMS ها یک گزینه توی تنظیمات وجود داره که شماره و اپل آیدی یه نفر دیگه رو میدی و SMS ها برای اون فرد هم ارسال میشه. برای فهمیدن لوکیشن هم میشه توی نرم افزار های پیام رسان و ... گزینه مورد نظر رو فعال کرد.
    راه دوم هم اینه که از نرم افزار های جاسوسی استفاده کرده باشه. همه مواردی که گفتی به اضافه چند قابلیت دیگه توی اینطور نرم افزار ها وجود داره. حتی برای بعضی نیاز به جیلبرک هم نیست.
    امتیازها
    39,653
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    امیدوارم تونسته باشم کمک کنم:
    کد:
    https://discussions.apple.com/thread/3104193
    http://forums.macrumors.com/threads/find-my-iphone-without-3g-or-wifi.1516269
    http://trendblog.net/how-to-track-your-lost-iphone-or-ipad-without-tracking-app/
    با این چیزایی که تو این صفحات خوندم شاخ درآوردم!
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    امیدوارم تونسته باشم کمک کنم:
    کد:
    https://discussions.apple.com/thread/3104193
    http://forums.macrumors.com/threads/find-my-iphone-without-3g-or-wifi.1516269
    http://trendblog.net/how-to-track-your-lost-iphone-or-ipad-without-tracking-app/
    با این چیزایی که تو این صفحات خوندم شاخ درآوردم!
    میلاد جان به جز اون لینک فروم یه چیزایی خوندم ولی لطفا یه توضیحی میدی لطفا؟
    امتیازها
    4,311
    سطح
    41
    85
    کاربر انجمن
    سلام دوستان
    من به تازگی lg g2 مدل 16 گیگ گرفتم و حالا میخوام به اندروید 5 آپدیتش کنم چند جا خودم که مصرف باتری به صورت وحشتناکی بالا میره و خود گوشی روون نیست و حتی بازی ها برای نصب روی اندروید 5 مشکل دارن حالا من موندم چکارکنم یه توضیحی بدین ممنون میشم
صفحه 85 از 138 نخست ... 3575838485868795135 ... آخرین
نمایش نتایج: از 841 به 850 از 1374

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع