ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    باشه - خیلی ممنون. فردا صبح پیگیرش میشم و ببینم چی میشه. لطف کردین.
    باز هم مثل همیشه پیگیری کردم!‌ باز هم قطعی دارم!‌ حتی یه مودم دیگه از فنی کار قرض گرفتم و آوردم. یه دو روزی خوب بود و دوباره قطع میشه!:-s
    ویرایش توسط Hessam : 2012/07/11 در ساعت 21:40
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    دوست عزیز شما مودم رو به صورت مجزا برروی سیستم دیگری بجز سیستمی که الآن مودم به اون وصل هست وصل کن ببین شاید مشکل از سیستمت باشه برفرض مثال قسمت LAN مشکل داشته باشه یا اشکال از ویندوز باشه یا نرم افزاری همچین کاری انجام بده که باعث قطعی مکرر بشه یا اینکه همزمان یک بنده خدایی از طریق wifi از خط شما بخواد استفاده کنه که باعث قطعی نت شما بشه نرم افزاری هست که از طریق موبایل یوزر وپاسورد wifi رو برمیداره البته این آخری از احتمالاته ولی ممکنه هم باشه برای اینکه شما شبها قطعی نداری موفق باشید با تشکر

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط doom2009 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما مودم رو به صورت مجزا برروی سیستم دیگری بجز سیستمی که الآن مودم به اون وصل هست وصل کن ببین شاید مشکل از سیستمت باشه برفرض مثال قسمت LAN مشکل داشته باشه یا اشکال از ویندوز باشه یا نرم افزاری همچین کاری انجام بده که باعث قطعی مکرر بشه یا اینکه همزمان یک بنده خدایی از طریق wifi از خط شما بخواد استفاده کنه که باعث قطعی نت شما بشه نرم افزاری هست که از طریق موبایل یوزر وپاسورد wifi رو برمیداره البته این آخری از احتمالاته ولی ممکنه هم باشه برای اینکه شما شبها قطعی نداری موفق باشید با تشکر
    تمامی این راه ها رو تست کردم. ویندوز رو عوض کردم روی دو سیستم دیگه به جز سیستم خودم از دو جای دیگه (پریز جداگانه ی تلفن دیگه ای استفاده کردم).
    راهی دیگه نمونده. همسایه نداریم که بخواد استفاده کنه و ضمن اینکه خیلی وقته که فعلاً‌ مودم معمولی با سیم گذاشتم و دارم استفاده می کنم اینجوری دست و پا شکسته!
    شب قطعی دارم!‌ ولی شاید از شب تا صبح فقط یکبار قطع بشه! در طول روز اگه دانلودی داشته باشم، زودتر قطع میشه.
    پشتیبانی گفت کیفیت خطتون ضعیفه (6) و تحمل انتقال دیتا از مخابرات به منزل شما برای استفاده ی اینترنت رو نداره!
    ممنون از پاسختون.
    چکار کنم؟:-s
    ویرایش توسط Hessam : 2012/07/11 در ساعت 23:16
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    خواهش دوست عزیز

تنظیمات vpi و vci مخابرات
    برای خطوط معمولی 0 و 35 هستش.
    برای خطوط فیبر نوری مخابرات 8 و 81.
    و برای خطوط pcm و غیره 1 و 32 میباشد.

موفق باشید
    ویرایش توسط doom2009 : 2012/07/12 در ساعت 06:19

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط doom2009 نمایش پست ها
    خواهش دوست عزیز

تنظیمات vpi و vci مخابرات
    برای خطوط معمولی 0 و 35 هستش.
    برای خطوط فیبر نوری مخابرات 8 و 81.
    و برای خطوط pcm و غیره 1 و 32 میباشد.

موفق باشید
    بــــله. می دونم. همون 0 و 35 کانفیگ کردم. مشکلم فراتر از این حرف هاست.:-s
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alicom نمایش پست ها
    آقا حسام عزیز مشکل تو دقیقا با اندکی تفاوت! مشکل من هم بود که تقریبا یه ماه از وقتم رو گرفت تا درست شه هر کاری که بالا گفتی بودی من هم کرده بودم دیگه همه ی اپراتور های پشتیبانی منو میشناختن! آخر سر وقتی که از درست کردن مشکل من ناامید شدن مستقیم وصل کردن به رئیس فنی شرکت . بعد تو یه ربع کل ماجرارو واسش گفتم اونم خیلی تعجب کرده بود بهم گفت چند دقیقه منتظر باشم ببینیم چی میشه گوشی رو هم قطع نکرد تو کل اون پنج دقه فقط صدای فشردن کلید کیبورد رو میشنیدم بعد از تموم کردن کارش گفت فک کنم الان درست شده اگه باز مشکلی بود تماس بگیر اما نگفت چیکار کرد یا مشکل از کجا بود.. بعد که تست کردم دیدم درست شده اما آخرش نفهمیدم مشکل چی بود ... امیدوارم که مشکل تو هم حل شه .
    اصلاً اجازه صحبت بهم نمیدن که با رئیس فنی شرکت صحبت کنم و میگن ایشون با یوزرها صحبت نمی کنه!!:-s
    امتیازها
    740
    سطح
    14
    0
    کاربر جدید
    سلام دوست من
    منم یه مشکلی مثل شما داشتم و هر کاری میکردم درست نمیشد که نمیشد که در آخر متوجه شدم که مشکل من از نوسانات برقه که باعث میشه خط ای دی اس الم قطع و وصل بشه
    الان کاری که کردم استفاده از یک ترانس در سر راه برق کامپیوترم هست که باعث شده که بطور کامل مشکلم حل بشه
    شاید مشکل شما هم به این علت باشه از یک ترانس استفاده نمایید البته چون قیمت ترانس بالاست توصیه میکنم اول مطمئن شوید که با ترانس مشکل رفع میشود یا نه ؟
    سپس اقدام به خرید ترانس نمایید
    ویرایش توسط amin1 : 2012/07/12 در ساعت 14:08
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    خیلی ممنون از همه دوستان؛
    مشکل از کابل های داخل کوچه بود!!!
    امروز زنگ زدم 117 (خرابی تلفن) و از مخابرات اومدن کل کابل های داخل سویچ سر کوچه و سر دروازه ی ما رو از نو بازسازی و تعمیر کردن.
    به علت بارندگی و رطوبت هوا، داخل سویچ سیم ها سولفاته شده بود از رطوبت و دیتا به خوبی داخلشون جریان نداشت!
    بعد از دو ماه بیش از 50 هزار تومن ضرر مالی بهم وارد شد که تمام سعیم بر اینه که این ضرر مالی رو از آسیاتک دریافت کنم.
    مشترک آی اس پیم در شهرم خواهان رضایت از طرف من شد و گفت بیاید امضا بزنید و رضایت بدید!!!! چون از طرف تهران برای ما اخطاریه و پیغام اومده! یعنی حق و حقوق ما کشکه...!!!:-q
    لازم می دونم از آقای محمودی (مسئول بخش صدای مشترکین شرکت آسیاتک در تهران)، بسیار تشکر و قدردانی کنم بخاطر برخورد بسیار خوب و متین و پیگیری های مکرر.
    ویرایش توسط Hessam : 2012/07/12 در ساعت 16:05
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    خواب خدا رو شکر که حل شد حسام جان...........................
    مبارک باشه....
    شیرینی یادت نره ها !!!:d
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط moafi.mahdi نمایش پست ها
    خواب خدا رو شکر که حل شد حسام جان...........................
    مبارک باشه....
    شیرینی یادت نره ها !!!:d
    تجربه ی خیلی خوبی بود!‌ ولی خیلی توی این دو ماه اذیت شدم و ضرر کردم!
    بعداً زنگ زدم به گوش یکی از پشتیبان ها (آقای بهمنی) رسوندم.
    همش می گفتن مشکل داخلیه!‌ مشکل داخلیه!‌ آخر هم پیشنهاد اون فنی کارم بود به عنوان آخرین راه حل.
    گفتن که با 117 تماس بگیر و خرابی تلفن گزارش بده تا بیان بررسی کنن. امروز صبح از طرف مخابرات اومدن (خدا پدر و مادرشون رو بیامرزه). کابل های داخل کوچه (پُست ها) رو عوض کردن و چک کردن و رفتن.
    شنبه صبح هم قراره با آقای محمودی مجدد تماس بگیرم تا خبر درست شدنش رو بدم. چون گفتن که شنبه صبح پیگیری می کنن مجدداً غافل از اینکه بنده خدا هنوز خبر نداره که درست شده.
    به هر حال؛ ممنون از همه ی دوستان و البته باز هم میگم از جناب آقای محمودی که از همه ی افراد مشغول در این شرکت، با ادب تر، پیگیر تر، فعال تر و در کل عالی تر بودن! واقعاً لذت بردم و حضور ایشون در این شرکت قطعاً باعث افتخار و غنیمته بزرگیه.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)