ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 827 از 1004 نخست ... 327727777817825826827828829837877927 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,261 به 8,270 از 10034
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط AJOR نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ، بنده یک مادربورد AsRock Z87 Fatality Pro دارم که حجم صداش خیلی کمتر هست در مقایسه با Asus B85M-E.
    این قضیه طبیعی هست ؟ اگر نه مشکل از کجا میتونه باشه؟

تشکر.
    آخرین درایور Realtek را دانلود کنید و نصب کنید مشکل حل میشه

امتیازها
    13,042
    سطح
    74
    949
    کاربر انجمن
    محمد علی جان ممنونم ولی آخه چطور ممکنه چیپ صدای بهترین برد گیمینگ Z87 ازراک از یک برد پایین رده Asus ضعیفتر باشه؟
    عرفان جان چیپش صدای برد ازراک Realtek نیست.

امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    دوست گرامی AJOR نرم افزار HWInfo نصب کن و در بخش مادربرد سمت راست لیست سلسله مراتبی می بینید که در اونجا شما می توانید Chipset مربوط به کارت صداتون شناسایی کنید
    امتیازها
    13,042
    سطح
    74
    949
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Delta Force نمایش پست ها
    دوست گرامی AJOR نرم افزار HWInfo نصب کن و در بخش مادربرد سمت راست لیست سلسله مراتبی می بینید که در اونجا شما می توانید Chipset مربوط به کارت صداتون شناسایی کنید
    ممنونم آقا بهزاد! @};-

خدمت دوستان گلم :
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.JPG
مشاهده: 26
حجم: 116.8 کیلو بایت

امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط AJOR نمایش پست ها
    ممنونم آقا بهزاد! @};-

خدمت دوستان گلم :

نام: Capture.JPG
حجم: 116.8 کیلو بایت
    معراج جان من تو صفحه درایور
    Creative رفتم اما نمیدونم مدل دقیق کدومه تا لینک بدم چون نمیخوام الکی دانلود کنید نرم افزار
    Driver Reviver را دانلود و کرک کنید . سپس با نرم افزار سیستم را اسکن کنید و پس از اتمام آن آخرین نسخه درایور خود را دانلود کنید .
    امتیازها
    3,168
    سطح
    34
    0
    کاربر جدید

تهویه بهتر برای این کیس

سلام دوستان من در طول زمانی که سیستمم روشن هست و مخصوصا زمان بازی یا فتوشاپ و یا هرکاری که موجب بالا رفتن دمای سیستم علی الخصوص سی پی یو میشه: دور گردش فن سی پی یو زیاد و به طور کل دمای کل سیستم میره بالا!
    من درب بغل کیس رو هم باز میزارم همیشه
    و در مواقعی که این اتفاق (بالا رفتن دور گردش فن سی پی یو و فن گرافیک ) میفته،پنجره اتاقم رو باز میکنم و دور گردش میاد پایین
    میخوام ببینم نوع چیدمان فن هام ایرادی نداره؟ و آیا تغییر و چیدمان دیگه ای بهتر نیست ؟ یا اینکه مثلا در کیس رو ببندم.!
    ممنون میشم راهنمایی کنید..

یه سوال دیگه اینکه دمای هارد 1 ترابایتم خیلی بیشتر از هارد 500 گیگم هست همیشه دلیلش چی میتونه باشه ؟

نام: photo_2016-01-10_22-29-07.jpg
حجم: 146.8 کیلو بایت
    امتیازها
    3,168
    سطح
    34
    0
    کاربر جدید
    cpu: amd phenom II x4 b60 3.3 unlock
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mo_mokh_com1 نمایش پست ها
    سلام دوستان من در طول زمانی که سیستمم روشن هست و مخصوصا زمان بازی یا فتوشاپ و یا هرکاری که موجب بالا رفتن دمای سیستم علی الخصوص سی پی یو میشه: دور گردش فن سی پی یو زیاد و به طور کل دمای کل سیستم میره بالا!
    من درب بغل کیس رو هم باز میزارم همیشه
    و در مواقعی که این اتفاق (بالا رفتن دور گردش فن سی پی یو و فن گرافیک ) میفته،پنجره اتاقم رو باز میکنم و دور گردش میاد پایین
    میخوام ببینم نوع چیدمان فن هام ایرادی نداره؟ و آیا تغییر و چیدمان دیگه ای بهتر نیست ؟ یا اینکه مثلا در کیس رو ببندم.!
    ممنون میشم راهنمایی کنید..

یه سوال دیگه اینکه دمای هارد 1 ترابایتم خیلی بیشتر از هارد 500 گیگم هست همیشه دلیلش چی میتونه باشه ؟

نام: photo_2016-01-10_22-29-07.jpg
حجم: 146.8 کیلو بایت
    سلام .درب کیس بهتره که بسته باشه تا گردش هوای داخل کیس به صورت استاندارد انجام بشه .
    اگر خمیر حرارتی کولر پردازنده رو عوض نکردید تا حالا ، حتما این کار رو انجام بدید.
    کولر پردازنده رو هم می تونید عوض کنید و یک مدل غیر استوک تهیه کنید. اگر فکر می کنید که دمای پردازنده بالاست.

دو تا فن در تصویر می بینم . هر دو فن هوا رو به بیرون می دن ؟ بهتره که یک فن هم بزارید تا هوا رو به داخل کیس بکشه.

وضعیت کابل کشی داخل کیس رو هم مرتب کنید تا از این وضعیت اسفب بار در بیاد !! این کابل کشی خودش باعث میشه جریان هوای داخل کیس به خوبی برقرار نشه و مقداری افزایش دما داشته باشید.

کف کیس ، قسمت زیر پاور ، اگه مشبک هست برای ورود هوا ، پاور رو برعکس کنید تا فن پاور از هوای بیرون کیس استفاده کنه.
    مدل هارد دیسک هاتون چیه ؟
    امتیازها
    3,168
    سطح
    34
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    سلام .درب کیس بهتره که بسته باشه تا گردش هوای داخل کیس به صورت استاندارد انجام بشه .
    اگر خمیر حرارتی کولر پردازنده رو عوض نکردید تا حالا ، حتما این کار رو انجام بدید.
    کولر پردازنده رو هم می تونید عوض کنید و یک مدل غیر استوک تهیه کنید. اگر فکر می کنید که دمای پردازنده بالاست.

دو تا فن در تصویر می بینم . هر دو فن هوا رو به بیرون می دن ؟ بهتره که یک فن هم بزارید تا هوا رو به داخل کیس بکشه.

وضعیت کابل کشی داخل کیس رو هم مرتب کنید تا از این وضعیت اسفب بار در بیاد !! این کابل کشی خودش باعث میشه جریان هوای داخل کیس به خوبی برقرار نشه و مقداری افزایش دما داشته باشید.

کف کیس ، قسمت زیر پاور ، اگه مشبک هست برای ورود هوا ، پاور رو برعکس کنید تا فن پاور از هوای بیرون کیس استفاده کنه.
    مدل هارد دیسک هاتون چیه ؟
    مرسی از راهنماییتون.
    وقتی درب کیس رو میبندم فنم با شدت خیلی بیشتری میچرخه این مسئله اول
    مسئله دوم مد نظر هست یه فن نه حرفه ای نه معمولی برای سی پی یو تهیه کنم که مد نظرم گرین بوفالو بود ممنون میشم راهنمایی بشم تا 80 هزار بودجه
    کیسم مگنوم 2 هست و کفش زیر پاور مشبکه و همونطور که تو عکس میبینید پاور فنش به بالا میزنه بادش و اگر بر عکس کن خب فاصله ی چندانی با میز چوبیم نداره شاید 2 میل 3 میل
    و در آخر هاردم 1 ترابایت وسترن باید باشه خیلی دماش بالاست
    اگر ممکنه یه نرم افزار معرفی کنید دور گردش فن و دماش رو تا حالت های مختلف اسکرین بگیرم !
    امتیازها
    13,042
    سطح
    74
    949
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    معراج جان من تو صفحه درایور
    Creative رفتم اما نمیدونم مدل دقیق کدومه تا لینک بدم چون نمیخوام الکی دانلود کنید نرم افزار
    Driver Reviver را دانلود و کرک کنید . سپس با نرم افزار سیستم را اسکن کنید و پس از اتمام آن آخرین نسخه درایور خود را دانلود کنید .
    تشکر با این هم درست نشد ، شاید اگر از اول می گفتم از هدفون استفاده میکنم بهتر می بود!

صفحه 827 از 1004 نخست ... 327727777817825826827828829837877927 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,261 به 8,270 از 10034

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع