ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 18 نخست ... 2345614 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 180
    امتیازها
    55
    سطح
    1
    17
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtostar نمایش پست ها
    الان متوجه منظورتون شدم ، من همش فکر میکردم شما میگید نیازی نیست به نسل های جدید تر اینتل ( 10 و 11) کوچ کنم و یه پردازنده 6700 همون نسل 6 نیازم رو برطرف میکنه

ببینید من یه عادتی دارم این هستش که اگر چیزی بخوام تهیه کنم سعی میکنم یه محصول رو به بالا بگیرم
    حتی اگر در آینده ای دور قصد خرید کارت گرافیک مجزا داشته باشم سعی میکنم یه کارت گرافیک قوی ( 3080TI ) تهیه بکنم درخور سیستم جدید باشه
    با صحبتی که قبلا بایکی از دوستان شهر سخت افزار داشتم ایشون گفتم اگر کارت 3080TI بگیرم حداقل به یه پاور 750 نیاز دارم

به نظر من اشتباه میکنید .
    اولا که با بودجه ی فعلی تون ، تهیه ی 3080ti با قیمت 87 تومن ، براتون آسون نیست و سال ها ممکنه طول بکشه .
    تا اون موقع هم کارت های جدیدتر با مصرف کمتر میاد .
    پاورتون هم تا اون موقع مستحلک میشه .
    ضمن اینکه اگه بتونید 87 تومن هزینه کنید ، تهیه ی یه پاور 4 تا 5 تومنی ، چندان چیز سختی براتون نباید باشه (با توجه به اینکه فروش پاوری که دارید استفاده میکنید هم هست) . یعنی عملا 3 تومن هزینه ی خرید پاور براتون درمیاد .
    امتیازها
    55
    سطح
    1
    17
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دادا 10 سال پیش، وقتی تازه عضو انجمن ها میشدیم، وقتی صحبت میکردیم لینک و منبع صحبت هامون رو میدادیم. بعدش که کلی یاد گرفتیم، کم کم مشاوره هامون ثابت شده بود در انجمن، دیگه کاربران و مدیران انجمن اعتماد می کردند اگر پاسخی میدادیم، دیگه منبعی درخواست نمیکردند. بعدش که مدیران انجمن به توانایی فنی ما به اندازه کافی ایمان آوردند، مارو همکار انجمن کردند، یه سال بعد هم شدیم یکی از مدیران انجمن، و بعد از 4 سال یاد گیری و یاد دادن و فعالیت مداوم، شدیم مدیر کل انجمن.

یه زمانی اگر کسی در پاسخ به مشاوره ما میگفت "منبع؟" ما هم منبع صحبت هامون رو بهش نشون میدادیم چون حق داشت به حرف "هر کسی" اتکا نکنه. اما الان بعد از 10 سال فعالیت مداوم در این رشته کاری، اگر کسی بیاد بگه منبع حرفهات چیه، پاسخی که میگیره اینه که داداش خودم منبع ام. حالا یا شما به حرف ما اعتماد داری، یا نداری، اگر نداری که باید بری سراغ کسی که بهش اعتماد داری از اون مشاوره بگیری، اگر هم داری که دیگه نیازی به ارائه سند و مدرک نیست، حرف ما از صد تا سند معتبر تره.

سلام آقا آرمین .
    من منظورم صرفا شخص خاصی نبود .
    ایشون گفتن که در فلان انجمن رفتن و پرسیدن و بهشون همچین مطلبی گفتن ، من هم گفتم که از هر کسی که بهشون جواب داد ، منبع معتبر بخوان .

درباره ی حرف تون هم ، شخصا مخالفش هستم .
    استاد برنامه نویسی بنده ، پس از 28 سال تجربه ی برنامه نویسی که یاد گرفتن ، به من منبع و سند و مدرک معتبر میده .
    شخصا توی همون برنامه نویسی هم از سایت های خارجی (و گاها معتبر) اما در مواردی ، غلط دیدم . چه برسه به بقیه .

شما چند صفحه برای من پیام خصوصی دادین، توضیحات فنی خیلی خوبی هم دادین، نمیگم غلط بوده صحبت هاتون، اگرچه به بخش هاییش انتفاد داشتم، اما من نفهمیدم چرا این توضیحات رو به من دادین. من نه در خواستی و نه سوالی و نه هیچ مطالبه ای در مورد اون مطالبی که شما برای من نوشتین نداشتم. به هر حال، میگذارم به حساب اینکه ماشالا معلومات شما زیاده و دوست دارید این معلومات رو share کنید. هرچند روشش این نیست که پیام خصوصی بدین. بالاخره، ما هم وقتی جوون بودیم و چیزی رو متوجه می شدیم میومدیم تاپیک میزدیم در انجمن و معلوماتی که بدست آورده بودیم رو share می کردیم. اینطوری هم قشنگ تره، هم افرادی که نیاز به چنین توضیحاتی دارند میان و از مطالب شما استفاده می کنند و این خوبه.

ولی به هر حال، خواستم بگم، چون در این تاپیک من تنها شخصی بودم که به این کاربر مشاوره دادم، بنده نه نیازی که سند ارائه کنم، نه نیازه برای حرفهام دلیل و مدرک بیارم. چون 10 ساله اینجا و در انجمن های دیگه فعالیت میکنم و خاک صحنه خوردم، اون زمانی که باید مدرک و سند میاوردم - آوردم، و مدیریت این مجموعه که باید مدرک و سند مارو می پذیرفته، پذیرفته. شما دوست دارید مدرک و سند بیارید، ولی حق ندارید مشاوره بقیه دوستان رو قضاوت کنید.
    قبلا که بهتون گفته بودم .
    اون پیام بخاطر این بود که دیدم بیشترین کمک را به دیگران میکنین و حس کردم اگه روابطی از عملکرد نرم افزار برای انتخاب سخت افزار مناسب را بگم ، در کمک کردنِ بهترتون به دیگران مفید خواهد بود .
    چون نرم افزار و پروسه هست که با دستوراتش ، از قطعه ای از سخت افزار استفاده میکنه .
    حالا شما انگار چندان خوشتون نیومد . یا حس کردین من از دیدِ بالا دارم بهتون مطالبی میگم که این طور نبود .
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    به نظر من اشتباه میکنید .
    اولا که با بودجه ی فعلی تون ، تهیه ی 3080ti با قیمت 87 تومن ، براتون آسون نیست و سال ها ممکنه طول بکشه .
    تا اون موقع هم کارت های جدیدتر با مصرف کمتر میاد .
    پاورتون هم تا اون موقع مستحلک میشه .
    ضمن اینکه اگه بتونید 87 تومن هزینه کنید ، تهیه ی یه پاور 4 تا 5 تومنی ، چندان چیز سختی براتون نباید باشه (با توجه به اینکه فروش پاوری که دارید استفاده میکنید هم هست) . یعنی عملا 3 تومن هزینه ی خرید پاور براتون درمیاد .
    دوست عزیز نمیدونم چرا شما دارین بودجه فعلی منو با بودجه ای که در آینده می خوام کنار بذارم سنجش میکنید ؟

اتفاقا کارت های جدیدتر که بیاد بعداز یه مدت احتمال هستش که کارت ها سری 3000 افت قیمت پیدا کنن ، حتی اگه اینطور هم باشن با توجه به مادربرد و پردازنده هیچ وقت سراغ پرچمدارهای همون سال نمیرم ، نهایت با اون مادربرد و سی پی یو که قبلا خریداری کردم یه کارت گرافیک 3080 بگیرم

تا جایی که من از دوستان مشاوره گرفتم یه پاور 800 کار منو راه میندازه بلکه خیلی زیاد هم هستش، حالا اگر بعداز 30 ماه استفاده از پاور مشکلی هم پیش بیاد ، یادمیدم گارانتی یا یکی دیگه جایگزین میکنم

من همین پاور تراست رو که بالا 5 ساله دارم همه هم بهم گفتن یه بمب ساعتی بستی رو سیستم هر لحظه ممکنه باعث خرابی بشه ولی من الان 5 ساله ریسک کردم حتی تو این قطعی برق در این 5 سال اخیر
    امتیازها
    55
    سطح
    1
    17
    کاربر جدید
    دوست عزیز نمیدونم چرا شما دارین بودجه فعلی منو با بودجه ای که در آینده می خوام کنار بذارم سنجش میکنید ؟

اتفاقا کارت های جدیدتر که بیاد بعداز یه مدت احتمال هستش که کارت ها سری 3000 افت قیمت پیدا کنن ، حتی اگه اینطور هم باشن با توجه به مادربرد و پردازنده هیچ وقت سراغ پرچمدارهای همون سال نمیرم ، نهایت با اون مادربرد و سی پی یو که قبلا خریداری کردم یه کارت گرافیک 3080 بگیرم

تا جایی که من از دوستان مشاوره گرفتم یه پاور 800 کار منو راه میندازه بلکه خیلی زیاد هم هستش، حالا اگر بعداز 30 ماه استفاده از پاور مشکلی هم پیش بیاد ، یادمیدم گارانتی یا یکی دیگه جایگزین میکنم

من همین پاور تراست رو که بالا 5 ساله دارم همه هم بهم گفتن یه بمب ساعتی بستی رو سیستم هر لحظه ممکنه باعث خرابی بشه ولی من الان 5 ساله ریسک کردم حتی تو این قطعی برق در این 5 سال اخیر
    هر جور خودتون به صلاح میدونید .
    نظر من اون قطعاتی بود که با دلیل و سند بهتون گفتم .
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    سلام آقا آرمین .
    من منظورم صرفا شخص خاصی نبود .
    ایشون گفتن که در فلان انجمن رفتن و پرسیدن و بهشون همچین مطلبی گفتن ، من هم گفتم که از هر کسی که بهشون جواب داد ، منبع معتبر بخوان .

درباره ی حرف تون هم ، شخصا مخالفش هستم .
    استاد برنامه نویسی بنده ، پس از 28 سال تجربه ی برنامه نویسی که یاد گرفتن ، به من منبع و سند و مدرک معتبر میده .
    شخصا توی همون برنامه نویسی هم از سایت های خارجی (و گاها معتبر) اما در مواردی ، غلط دیدم . چه برسه به بقیه .
    تو دوران ما اساتید دانشگاهمون هیچ سند و مدرکی نمیاوردن، حرفشون هر چی بود ما می پذیرفتیم چون اون استاده و ما شاگرد، پس باید گوش می دادیم. حتی اگر غلط بود باید می پذیرفتیم چون اون استاده. بعدا تو زندگی حالا خودمون تجربه کسب می کردیم و پی می بردیم آیا حرف استاد درست بوده یا نه.

بعدشم خودت داری میگی در مواردی غلط هم هست. خوب پس وقتی تو دنیایی هستیم که میتونی منبع برای حرف غلط هم پیدا کنی. دیگه چه فرقی میکنه. آخرش می رسی به این حرف که به چه کسی باید اعتماد کرد. نه اینکه سند برای حرفت بیاری.

قبلا که بهتون گفته بودم .
    اون پیام بخاطر این بود که دیدم بیشترین کمک را به دیگران میکنین و حس کردم اگه روابطی از عملکرد نرم افزار برای انتخاب سخت افزار مناسب را بگم ، در کمک کردنِ بهترتون به دیگران مفید خواهد بود .
    چون نرم افزار و پروسه هست که با دستوراتش ، از قطعه ای از سخت افزار استفاده میکنه .
    حالا شما انگار چندان خوشتون نیومد . یا حس کردین من از دیدِ بالا دارم بهتون مطالبی میگم که این طور نبود .
    من از کسی درخواست کمک نکردم. هر وقت نیاز به کمک داشته باشم میام تاپیک میزنم در سطح انجمن و سوالم رو می پرسم و شما بیا راهنمایی کن.

همینطوری نمیشه به یه نفر ناشناس پیام داد فلانی اینو یاد بگیر اینطوریه. این نهایت عدم شناخت به روابط ابتدایی اجتماعیه. شما یا یه نفرو خوب میشناسی و بهش نزدیک هستی میدونی علم و دانشش در چه سطحیه و میری باهاش مستقیم صحبت می کنی و راهنماییش می کنی، یا نمیشناسی پس به شما ارتباطی نداره و اصلا کاری به کارش نداری چون شناختی وجود نداره و اون هم درخواستی نکرده.

در هر صورت، من اون زمان به شما گفتم پاسخی نمیدم بهتون تا زمانی که شما اون مطلب رو در تاپیک مربوطه قرار بدین که شما امتناع کردین. من همچنان متوجه نشدم برای چی چنین پیام هایی برای من فرستادین. من نه درخواستی از شما کردم، نه سوالی داشتم، نه در رابطه با مسائلی که مطرح کردین اصلا نظری داده بودم. مثل این میمونه من کسی رو نشناسم بیام بهش بگم بیا یه چیزی یادت بدم برات مفید باشه. ببخشید، مگه من درخواست کردم چیزی به من یاد بدین؟ اونم تو پیغام خصوصی؟ مگه میشه همچین چیزی شما نشناخته و بدون شناخت قبلی بیایین به یه نفر یه چیز مفید یاد بدین.

اصلا هم بحث دید بالا به پایین این وسط مطرح نیست. من ندیدم تو عمرم یه نفر بره یه جا ثبت نام کنه، بعد بلافاصله به مدیر کل اون انجمن پیام بده بیا بهت یه چیز مفید یاد بدم. بعد که بهش میگم تو همون تاپیک صحبت بفرمایید تا پاسخ بدم، امتناع کنه. اگر چیز نادرستیه، که چرا پیام میده، اگر درسته، چرا در سطح انجمن پیام نمیده. این قضیه رو من تا آخرش پیگیر خواهم شد تا متوجه بشم چطوری یه نفر نشناخته و بدون آشنایی قبلی میاد یه همچین پیام بی ربط و بدون پیش زمینه رو برام میفرسته.
    امتیازها
    55
    سطح
    1
    17
    کاربر جدید
    مطلب تون علمی باشه پاسخگو هستم .
    اگه سئوالی یا جوابی برای اون مطالب علمی ای که براتون فرستادم صرفا میخواید بدید ، در همین تاپیک هم مطرح کردم . میتونید اشکالات تون را اعلام کنید تا جواب بگیرید .

اصلا هم بحث دید بالا به پایین این وسط مطرح نیست. من ندیدم تو عمرم یه نفر بره یه جا ثبت نام کنه، بعد بلافاصله به مدیر کل اون انجمن پیام بده بیا بهت یه چیز مفید یاد بدم. بعد که بهش میگم تو همون تاپیک صحبت بفرمایید تا پاسخ بدم، امتناع کنه. اگر چیز نادرستیه، که چرا پیام میده، اگر درسته، چرا در سطح انجمن پیام نمیده. این قضیه رو من تا آخرش پیگیر خواهم شد تا متوجه بشم چطوری یه نفر نشناخته و بدون آشنایی قبلی میاد یه همچین پیام بی ربط و بدون پیش زمینه رو برام میفرسته.

منظورتون از این حرف چیه؟!
    تهدید میکنید؟!
    یه مطلب علمی براتون فرستادم .
    خلاف قوانین کشور یا اسلام بود یا خلاف قوانین انجمن تون؟

امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    مطلب تون علمی باشه پاسخگو هستم .
    اگه سئوالی یا جوابی برای اون مطالب علمی ای که براتون فرستادم صرفا میخواید بدید ، در همین تاپیک هم مطرح کردم . میتونید اشکالات تون را اعلام کنید تا جواب بگیرید .

منظورتون از این حرف چیه؟!
    تهدید میکنید؟!
    یه مطلب علمی براتون فرستادم .
    خلاف قوانین کشور یا اسلام بود یا خلاف قوانین انجمن تون؟

دوست عزیز تاپیک را چرا دارین به مسیر انحرافی میکشید

سلام دوستان خسته نباشید

من یه سیستم قدیمی دارم که دیگه برای تولید محتوا و گیم اصلا مناسب نیست

مادربرد : b150m-a
    سی پی یو : i3 6100
    رم : 16 گیگ با فرکانس 2400
    پاور هم تراست 330 W
    و یه کارت گرافیک قدیمی HD5570

خیلی از دوستان گفتن که از این کارت استفاده نکنم واز گرافیک سی پی یو استفاده کنم ولی دیدم اینطوری کارکرد سی پی یو خیلی میره بالا و همش سیستم هنگ میکنه

الان یه سوال دارم بنظر شما بیس کار رو با AMD برم جلو یا اینتل ؟؟

به فکر کیس هم هستم که با فروختن قطعات قدیمی کیس و واتر کولر رو تهیه میکنم

نکته: مادربرد حتما باید دارای wifi باشه ، تا از این کارت شبکه وایرلس TL-WN881ND راحت بشم

مادربرد X570 ام اس آی با چیپ AM4

یا

مادربر های زیر با چیپ LGA 1200

سری تاف TUF Gaming Z590-PLUS WIFI

یا z590-e ایسوس

یا MAG Z590 TOMAHAWK WIFI

سی پی یو i7 11700K

یا

پردازنده AMD .Ryzen 7 5700G AM4 Processor

پاور هم گرین GP800B-HP EVO

رم فعلا برام کارساز هستش

خنک کننده هم واتر کولر باید بگیرم

البته کارت گرافیک فعلا نمی تونم تهیه کنم ولی در آینده یکی حتما میخرم

مجموعه قیمت برای خرید 20 الی 24 میلیون تومن

دوستان منتظر راهنمایی شما هستم با تشکر

بحث ما سر گرافیک مجتمع پردازنده ، برای کارهای من بود

در اینجا من فقط خواستم بدونم بین این دو پردازنده کدوم پردازنده بهتره ، نه اینکه بیام پردازنده های دیگه رو با این دوتا مقایسه کنم یا بیام بگم کدوم نسل رو تهیه کنم یا اینکه از نظر تعداد هسته و رشته کدوم بهتره

اینجا تاپیک ارتقا و سیستم کامل هستش

نه تاپیک راهنمای خرید قطعات سیستم

من یه لیستی مد نظرم بود ارائه دادم که بدونم کدوم یک از قطعات مناسب هم هستن نه اینکه از نسل 11 برم نسل 10 و بلعکس

=================================

بنده هم به آقا امید ( AMD>INTEL ) از شهر سخت افزار اعتماد دارم و هم آقا ارمین از سخت افزار مگ و همینطور از آقا عرفان متخصص شبکه و الکترونیک انجمن و آقا سامان عزیز مشاوره سخت افزار انجمن

برای خرید همین مانیتور الان دارم کارم میکنم از آقا آرمین مشورت گرفتم و لحظه ای هم درنگ نکردم در خریدش همینطور آقا سامان که تایید داشتن مانیتور سایز بزرگتر از 21 اینچ بگیرم و الان متوجه میشم چرا اصرار داشتن

https://forums.sakhtafzarmag.com/thr...658#post234658

یا آقا عرفان عزیز که متخصص شبکه و الکترونیک در همین انجمن هستن ، برای راهنمایی خرید رادیو میکروتیک LTE ، یا دانگل یو اس بی برای شبکه

یا اقا امید ( AMD>INTEL ) عزیز از شهر سخت افزار برای راهنمایی خرید کارت شبکه وایرلس PCIE TL-WN881ND

از هیچ کدومشون هم هیچ سندی و مدرکی نگرفتم

اما می بینم مسیر تاپیک رو شما دارید منحرف میکنید

لطفا این بحث رو ادامه دارش نکنید
    امتیازها
    55
    سطح
    1
    17
    کاربر جدید
    دوست عزیز تاپیک را چرا دارین به مسیر انحرافی میکشید

بحث ما سر گرافیک مجتمع پردازنده ، برای کارهای من بود

در اینجا من فقط خواستم بدونم بین این دو پردازنده کدوم پردازنده بهتره ، نه اینکه بیام پردازنده های دیگه رو با این دوتا مقایسه کنم یا بیام بگم کدوم نسل رو تهیه کنم یا اینکه از نظر تعداد هسته و رشته کدوم بهتره

اینجا تاپیک ارتقا و سیستم کامل هستش

نه تاپیک راهنمای خرید قطعات سیستم

من یه لیستی مد نظرم بود ارائه دادم که بدونم کدوم یک از قطعات مناسب هم هستن نه اینکه از نسل 11 برم نسل 10 و بلعکس

=================================

بنده هم به آقا امید ( AMD>INTEL ) از شهر سخت افزار اعتماد دارم و هم آقا ارمین از سخت افزار مگ و همینطور از آقا عرفان متخصص شبکه و الکترونیک انجمن و آقا سامان عزیز مشاوره سخت افزار انجمن

برای خرید همین مانیتور الان دارم کارم میکنم از آقا آرمین مشورت گرفتم و لحظه ای هم درنگ نکردم در خریدش همینطور آقا سامان که تایید داشتن مانیتور سایز بزرگتر از 21 اینچ بگیرم و الان متوجه میشم چرا اصرار داشتن

https://forums.sakhtafzarmag.com/thr...658#post234658

یا آقا عرفان عزیز که متخصص شبکه و الکترونیک در همین انجمن هستن ، برای راهنمایی خرید رادیو میکروتیک LTE ، یا دانگل یو اس بی برای شبکه

یا اقا امید ( AMD>INTEL ) عزیز از شهر سخت افزار برای راهنمایی خرید کارت شبکه وایرلس PCIE TL-WN881ND

از هیچ کدومشون هم هیچ سندی و مدرکی نگرفتم

اما می بینم مسیر تاپیک رو شما دارید منحرف میکنید

لطفا این بحث رو ادامه دارش نکنید
    سلام
    بنای جواب به تاپیک های انحرافی را ندارم .
    قضاوت بدون سندتون را هم میسپارم به خدا .

یه بار به پست شماره ی 30 و همچنین نام تاپیک تون نگاه کنید ، تا همیشه با سند صحبت کنید . و بدون سند ، قضاوت نکنید .
    این جای تشکر نیست که این همه وقت گذاشتم و براتون مفصل توضیحات دادم .
    موفق باشید .
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    سلام
    بنای جواب به تاپیک های انحرافی را ندارم .

یه بار به پست شماره ی 30 و همچنین نام تاپیک تون نگاه کنید ، تا همیشه با سند صحبت کنید . و بدون سند ، قضاوت نکنید .
    این جای تشکر نیست که این همه وقت گذاشتم و براتون مفصل توضیحات دادم .
    موفق باشید .
    دوست عزیز شما واقعا حالتون خوبه ؟؟/!!!

عزیز بابت نظراتتون قبلا تشکر هم کردم اما

این تاپیک 36 شما چه ربطی به راتقا کامل سیستم من داشت ؟؟؟؟

من بین دوتا پردازنده گفتم کدومش بهتره شما می تونستی فقط اون دو پردازنده رو بررسی کنی و بگی اینتل به این دلیل بهتره و AMD به این دلیل بهتره نه پردازنده های دیگه رو بررسی کنید و بگین این سری رو نخرید نسل 10 رو بخرید کارتون رو راه میندازه

واقعا احساس میکنم تو زمینه ورود به انجمن ها تازه کار هستین

من از آقا ارمین یا افراد دیگه درخواست سند نکردم که ، چرا چون تجربه دارن مثل شما ، از شما هم درخواست سند نکردم درخواست کردم دوست عزیز ؟؟؟

واقعا جای تعجب داره این حرف شما

دوست عزیز لطفا میسر تاپیک رو انحرافی نکنید
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    از دیدگاه اقتصادی هم بهش نگاه کن. پردازنده اینتل دست دوم بهتر میخرن، تا پردازنده AMD، یعنی فرض کن 5 سال که دیگه این سیستم رو خواستی بفروشی، اینتل باشه همه میخوانش، ولی AMD باشه، با منت ازت میخرن.

سلام آقا آرمین عزیز

امروز می خوام کیس رو از دیجی کالا سفارش بدم

کیس کامپیوتر گرین مدل Surena z5

نظرتون درمورد این کیس چیه مدل بهتری هم سراغ دارین ؟

فقط یه نکته ، همونطور که توی پست ها قبلی صحبت کردیم باید جلوی کیس Argb داشته باشه بخاطر ایجاد هاله ای از رنگ ها که بیفته روی دیوار پشت صندلی ، جای واتر کولر 360 هم در نظر بگیریم و هم جای کارت گرافیک های بزرگ ، اگه محل هاردش هم پایین باشه که خیلی بهتره

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید تجربه ای توی خرید کیس اصلا ندارم
صفحه 4 از 18 نخست ... 2345614 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 180

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)