ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 16 از 18 نخست ... 61415161718 آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 180
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    نظرم اینه که ببخشید ررررررررر.....یییییی.....ده با این تست گرفتنش. خودشم تو کامنت نوشته اشتباه کردم این بنچمارک غلطه:

I found the error, it was due to the low RAM configuration. Sorry guys, update coming soon

12500 تحت هر شرایطی از 12400 بهتره تو تمام پردازش ها، گیم و رندر.

هر چی تو یوتیوب دیدی که وحی آسمانی نیست. اشتباه هم داره.

دیگه در این ارتباط بحث نمیکنم.
    نه میدونم وحی آسمانی نیست ولی همینطور که خودمم گفتم برام خیلی تعجب آور بود ولی از بس که تعجب کرده بودم دیگه کامنت رو ندیدم همون موقع که که اون متن رو نوشتم برای شما چندتا بنچ مارک دیگه رو دیدم اونا مشکلی نداشتن

ببخشید که اذیت شدید
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    نظرم اینه که ببخشید ررررررررر.....یییییی.....ده با این تست گرفتنش. خودشم تو کامنت نوشته اشتباه کردم این بنچمارک غلطه:

I found the error, it was due to the low RAM configuration. Sorry guys, update coming soon

12500 تحت هر شرایطی از 12400 بهتره تو تمام پردازش ها، گیم و رندر.

هر چی تو یوتیوب دیدی که وحی آسمانی نیست. اشتباه هم داره.

سلام خسته نباشید

آقا آرمین یه حافظه m.2 دیدم برای استارت مناسبه اینو هم بگیرم اس اس دی ای دیتا XPG GAMMIX S11 Pro M.2 2280 NVMe 1TB

و یه کیس https://www.lioncomputer.com/product...Mid-Tower-Case

جای بررسی این کیس توی سایت سخت افزار مگ خالیه

البته اینا رو باید ماه بعد بخرم
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    موضوع خارج از تاپیک :

دوستان عزیز شاید هر کی این تاپیک 16 صفحه ای منو ببینه فک کنه چقدر خنگم یا اینکه چقدر گیرم و حساس ، ولی موضوع اینکه من تا حالا ندیدم تاپیک یه فرد برای ارتقا سیستم به 16 صفحه برسه تنها دلیلی که این تاپیک داره ادامه پیدا میکنه اینکه دوست دارم زمانی که یه فرد به این صفحه میاد بیشتر پرسش هاش و بیشتر سوال هاش جواب داده بشه ، یعنی یکی بیاد وقتی تمامی مطالب تاپیک رو میخونه اطلاعات کاربردی رو از تاپیک بتونه در بیاره ، یا پرفورمنس ها و یا ترتیب بندی قطعات مهم مثل گرافیک که بحثش شد توی صفحه های قبلی و همینطور سی پی یو که بحث خیلی داغی بود و همینطور پاور و همینطور مادربرد ، واقعا خنگ نیستم من واقعا دوست دارم تاپیک ادامه پیدا کنه و اطلاعات بیشتری ردو بدل بشه **** هرچند گاهی اوقات میدونم مدیرا خسته میشن از این همه جواب دادن و ریز بین شدن هام **** ولی وجدانا برای من یه تجربه فوق العادس به عنوان مثال تو یه تاپیک درمورد کش سی پی یو داشتم می خوندم که آقا آرمین عزیز یه توضیح خیلی عالی داد و هنوز که هنوز همچنان تو ذهنم هستش و هیچ وقت فراموش نمیشه واقعا با یه سرچ کوچیک شما می تونید متوجه بشید که پسوند های سی پی یو یعنی چی و چه مخففی داره و به عنوان مثال سی پی یو i5 12600k

i5 = نام تجاری
    12 = نسل پردازنده
    6 = سطح عملکرد پردازنده
    00 = شماره مدل
    k = پسوند سی پی یو ( یعنی اینکه این سی پی یو رو میشه اورکلاک کرد
    با یه سرچ کوچیک میشه به همه اینها دست پیدا کرد

اینارو گفتم یه وقت تاپیک ها رو خوندین نگید طرف خنگه :)

هرکی به اون لیست بالایی که نوشتم نگاه کنه هر سی پی یو ایی رو ببینه راحت می تونه متوجه بشه که سطح عملکرد کدوم سی پی یو بالا هستش ( البته باید حواستون به پسوند سی پی یو هم باشه ) ، مثلا یه سوالی از آقا آرمین عزیز پرسیدم که ( آقا آرمین یه حافظه m.2 دیدم برای استارت مناسبه اینو هم بگیرم ) خب صد در صد برای استارت کار مناسبه ولی خب گاهی اوقات آقا آرمین مثال هایی میزنه یا توضیحاتی میدن که من بیشتر کنجکاو میشم و بیشتر از یه محصول سر در میارم و از نوع عملکردش چون تجربه زیادی دارن استوری های ایشون رو می بینم که از کیس ها میذارن گاهی اوقات :)

ولی جدا از همه اینا ، شما صفحات قبلی رو ببینید با اینکه خیلی سوال میپرسم ولی آخرسر روی حرفم می مونم و قطعات رو میخرم یعنی حرف تو خالی نمیزنم
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    برادر مادامی که شما از مشاوره ای که دریافت میکنید استفاده کنید (قطعه مورد نیازتون رو بر اساس مشاوره تهیه کنید) ما به هیچ وجه خسته نمیشیم.
    اصلا هم تصور نکنید ادامه پیدا کردن این تاپیک به معنای کم اطلاعی یا عدم توجه شماست، هیچ ایرادی نداره سوالی بپرسید که هدف داشته باشه.

متاسفانه بعضی از کاربران میان سوال میپرسن و میرن، نه توجه میکنند و نه اصلا انرژی که ما میگذاریم برای راهنمایی، براشون اهمیت داره، اما شما قطعه تهیه کردین و نشون دادین که خلاصه سوالاتتون سر کاری نیست. بنابراین مشکلی از بابت ادامه تاپیک نیست.
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    متاسفانه بعضی از کاربران میان سوال میپرسن و میرن، نه توجه میکنند و نه اصلا انرژی که ما میگذاریم برای راهنمایی، براشون اهمیت داره، اما شما قطعه تهیه کردین و نشون دادین که خلاصه سوالاتتون سر کاری نیست. بنابراین مشکلی از بابت ادامه تاپیک نیست.
    آقا آرمین بله در جریانم منم فروشنده هستم میدونم وقتی مشتری میاد و اطلاعات میگیره و ریخت و پاش میکنه آخر سر میگه میرم یه دور میزنم میام و چیزی نمیخره چه حسی و حالی داره :)

ولی به زودی قطعات رو میخرم ، یه چندروز بعد عید چون میدونم همین که صدای توافق بیاد یه یک روز به بازار شوک وارد میشه شاید قطعات یکم بیاد پایین یا بدتر گرون بشه ولی همون لحظه خریداری میکنم ، ولی تا هفته اول عید صبر میکنم ، حالا چه قیمت پایین بیاد و چه قیمت بالا بره

البته بعداز یکی دو روز تو شوک بودن ، دوباره 5 برابر میره بالا :))
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    برادر مادامی که شما از مشاوره ای که دریافت میکنید استفاده کنید (قطعه مورد نیازتون رو بر اساس مشاوره تهیه کنید) ما به هیچ وجه خسته نمیشیم.
    اصلا هم تصور نکنید ادامه پیدا کردن این تاپیک به معنای کم اطلاعی یا عدم توجه شماست، هیچ ایرادی نداره سوالی بپرسید که هدف داشته باشه.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Firefox_Screenshot_2022-03-27T17-48-23.428Z.png
مشاهده: 33
حجم: 177.7 کیلو بایت

آقا آرمین عزیز من روی قولم موندم :)

این ها رو سفارش دادم اگر جایی نکته ای هستش لطفا بگین که به پشتیبانی لیون اطلاع بدم تا ویرایش بشه
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    دوستان امروز زنگ زدم لیون گفتن که اگر بخوای خودمون با یه هزینه ناچیز سیستم رو اسمبل میکنم برات و سه زیر بار میزارم سیستم و تست میکنیم و سه ماه گارانتی طلایی میکنم که اگر مشکل فنی داشت برطرف کنیم در صورتی که خودمم اسمبل بلدم می خواستم بدونم نظر شما چیه دوستان همه قطعات رو خودم بگیرم یا بدم اسمبل کنه از طرفی هم موقع بستن قطعات نمیدونم کدوم قطعه به با چه مدت زمان گارانتی رو دارن میبندن برام و درصورتی که باکس باز بشه هم دیگه نمیشه بهشون گفت گارانتی این محصول مدت زمانش کمه ( البته این نظر منه ) یا محصول خط و خش داره

یه راهنمایی از شما می خواستم

نظر شما در این مورد لیون کامپیوتر چیه /.؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtostar نمایش پست ها
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Firefox_Screenshot_2022-03-27T17-48-23.428Z.png
مشاهده: 33
حجم: 177.7 کیلو بایت

آقا آرمین عزیز من روی قولم موندم :)

این ها رو سفارش دادم اگر جایی نکته ای هستش لطفا بگین که به پشتیبانی لیون اطلاع بدم تا ویرایش بشه

مبارکه عزیز.
    امتیازها
    7,529
    سطح
    57
    289
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    دوستان امروز زنگ زدم لیون گفتن که اگر بخوای خودمون با یه هزینه ناچیز سیستم رو اسمبل میکنم برات و سه زیر بار میزارم سیستم و تست میکنیم و سه ماه گارانتی طلایی میکنم که اگر مشکل فنی داشت برطرف کنیم در صورتی که خودمم اسمبل بلدم می خواستم بدونم نظر شما چیه دوستان همه قطعات رو خودم بگیرم یا بدم اسمبل کنه از طرفی هم موقع بستن قطعات نمیدونم کدوم قطعه به با چه مدت زمان گارانتی رو دارن میبندن برام و درصورتی که باکس باز بشه هم دیگه نمیشه بهشون گفت گارانتی این محصول مدت زمانش کمه ( البته این نظر منه ) یا محصول خط و خش داره

یه راهنمایی از شما می خواستم

نظر شما در این مورد لیون کامپیوتر چیه /.؟
    درود بر تو
    مبارکت باشه عزیز
    دوست خوبم قطعاتی که میبندن رو جعبه ها و کارتهای گارانتی برات میفرستن حتما دیگه.
    قطعات هم که شماره سریال دارن و میتونی چک کنی خودت با کارت های گارانتی.
    مدت زمان گارانتی هم که روی کارت ها درج میشه.
    اگه خودشون اسمبل کنن یه خوبی بزرگ داره که اگه قطعه ایی معیوب باشه خودشون عوضش ممیکنن.
    امتیازها
    7,184
    سطح
    56
    119
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AminOC نمایش پست ها
    درود بر تو
    مبارکت باشه عزیز
    دوست خوبم قطعاتی که میبندن رو جعبه ها و کارتهای گارانتی برات میفرستن حتما دیگه.
    قطعات هم که شماره سریال دارن و میتونی چک کنی خودت با کارت های گارانتی.
    مدت زمان گارانتی هم که روی کارت ها درج میشه.
    اگه خودشون اسمبل کنن یه خوبی بزرگ داره که اگه قطعه ایی معیوب باشه خودشون عوضش ممیکنن.
    دوباره که زنگ زدم جواب ندادن برای همین اسمبل کردن
صفحه 16 از 18 نخست ... 61415161718 آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 180

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)