ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    ضمناً منم میخام برای آینده مودم vdsl تهیه کنم، و تا موقعی که vdsl به استان من هم برسه، از این مودم برای سرویس adsl شاتل فعلی استفاده کنم.
    برا اینم سوال دارم:
    ۱) فعلا استاد عزیز مشاور انجمن با عنوان متخصص شبکه قرار شد بررسی کنن تصویر ارسالی و پارامترهای SNR و ... و بهم بفرمایند تا ساپورت خطم چه وضعی داره!

۲) اگر خطم اوکی بود و ساپورت کرد، چطوریه که از شهرستانی که من زندگی میکنم از مسئول مخابرات مربوطه پرسیدم گفت میتونی برداری ،در حالی که این سرویس فعلا برای تعران و قم داره راه اندازی میشه؟؟؟
    قشنگ گیج شدم ،نمیدونم جریان چیه! اینجا اومده سرویس یا نه.

۳) اگر عرضه میشد ،حتما تو سایت سرویس شاتل فعلیم ،ارائه میشد درسته؟پس صبر کنم شرکت خودم،امکان ارائه داشته باشه ؟یا از حالا برای مخابرات
    پیش ثبت نام کنم؟کوچ کنم؟ مزیت یا کیفیت خاصی داره مخابرات؟

۴) مودم vdsl بگیرم با تنظیمات مربوطه ش بر روی adsl فعلیم کار میکنه؟ اگر اوکی اینو میخام بگیرم ،خوبه؟ ارزونتر از این هم داریم؟
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_2020-05-22-12-31-35.jpg
مشاهده: 17
حجم: 158.1 کیلو بایت
    1. نویز جالبی ندارید ولی چون توی VDSL فاصله مرکز تا کافو فیبر میشه و از کافو تا منزل شما سیم مسیه ، زیاد ربطی نداره به وضع فعلی خط شما .

2 . در مورد اینکه میتونید بردارید یا نه و ارتباطش با قم و تهران باید بگم شهرهای مختلف دارن تجهیزات رو میارن و به تدریج مخابرات به مشترک هاش زنگ میزنه بیاید VDSL بردارید و مودم هم تا پارسال به کاربرها رایگان میداد البته مودم ایرانی یوتل میداد
    به شهر ما اومده . ما استان فارسیم و پسر دایی من که خطش روی فیبر بود و از جای دیگه نمیتونست ADSL بگیره جز مخابرات ، پاییز پارسال اجبارا براش تبدیل کردن به VDSL . نویزش روی 8 هست با سرویس 8 مگابیتی، حدود 4 الی 5 مگابایت سرعت دانلود روی دانلود منیجر داشت یعنی که فعلا خط رو باز میگذارن . خطش هم روی 44 مگابیت آپ شده بود . (در اصل 50 بوده به خاطر نویز نتونسته به 50 برسه )
    تمام مودم های VDSL حداقل تا پروفایل 17a که تا سقف 100 مگابیت سرعت رو پشتیبانی می کنه ، ساپورت می کنند.
    هیچ برندی به جز ایسوس از پروفایل های 30a و 35b که مخصوص سرعت بالاتر از 100 مگابیت هست ساپورت نمی کنه.
    متاسفانه ایسوس حاضر نیست با یه شرکت دیگه قرارداد ببنده حالا که آونگ زده زیر همه چیز و ساپورت مودم ها رو به اون بسپاره
    تهران و قم که گفتن منظور استارت پوشش سراسریه اما اصولا خیلی ها زودتر از این بهشون خواهد رسید.
    3) شاتل و آسیاتک هم پیش ثبت گذاشتن ولی دیرتر ارائه می کنند
    4) مودم های VDSL از ADSL هم پشتیبانی می کنند . کانفیگ VDSL توی بخش PTM مودم انجام میشه و کانفیگ ADSL توی بخش ATM پنل مودم.
    2887AL زیاد مودم جالبی نیست از نظر سخت افزاریش ولی تنها مودم غیر ایرانی زیر 1.5 تومنه که باند AC رو هم پشتیبانی می کنه

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)