سلام
من چن وقت پیش مطرح کردم که پردازنده i5 3570 k دارم و میخوام فن بادی بگیرم. گفتین نوتوس 400 خوبه.
دیروز به دستم رسید بستم رو سیستم دوباره چن ساعت بعدش چون به نظر خودم زیاد سفتش کرده بودم یه ذره شل ترش کردم در حدی که بین لبه زیر فن که پیچ میشه و اون دو تیکه براکت فلزی در حد یه میل فاصله است و با دو انگشت ( با پیچ گوشتی بزرگ) پیچ رو سفت کردم و یه دور دیگه هم دادم بهش بعدش که شل نباشه. موقع تست کولر اتاق خاموش بود. دمای اتاق 33 درجه و با پرایم 95 همون 2 دقیقه که تست میگیره میرسه به 77 درجه و حالت بیکاری سیستم هم دما میرسه به 36 درجه.
اول اینکه بعد چن ساعت دوباره چن دور شلش کردم یه مقدار و دوباره سفتش کردم این خمیرشو مشکل دار نمیکنه و از حالت تازگی در نمیاره؟ من همه خمیر همراهشو زدم بهش.
دوم اینکه از لحاظ دمایی به نظرتون چجوریه؟ انتظار بیشتری از نوتوس 400 هست یا نه؟ یا اینکه من زیادی سفتش نکردم؟
سوم اینکه اون کفشک مانند های پلاستیکی کوچیک که زیر مادربرد میخوره برای اینکه پیچا نیفتن رو یادم رفت ببندم ، مشکلی نیست؟
چهارم هم یه خمیر خوب که برای مصرف شخصی باشه و اندازه اش کوچیک باشه میخواستم معرفی کنید.
پنجم اینکه نیازی به تغییر تنظیمات pmw بایوس نیست؟ پیش فرضش رو هم ون نسبت 0.75 هست بیشترش کنم که دور فن بره بالاتر؟