ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1919

موضوع: صندلی داغ

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    به به سلام آقا آرمین خوب هستید؟؟
    چه خبرا من کم پیدام کسی هست به جای من تند و تند و زیاد مزاحمتون بشه؟؟:دی!!یا کسی هنوز نتونسته جای خالی منو پر کنه :دی لول!!
    بریم سراغ سوالا!!
    1- امسال میتونم تایپک (همین الان چی میگوشی) رو بزنم؟؟:دی!!
    2-امسال میتونم تاپیک (ترجمه آهنگاهای موردعلاقه تان)رو بزنم؟؟:دی!!
    3-میگن قراره همه تو شهر شما بمیرن و شما فقط یه نفر رو میتونید نجات بدید اون یه نفر کیه؟؟(کلا یه نفر از اون شهر میتونه نجات پیدا کنه یعنی یکی دیگه رو نجات بدید خودتون میمیمرید!!)
    4-به نظرت انسانا به صورت کلی از مردن یا رنج و عذاب کشیدن همه انسان های دیگه ناراحت میشن یا فقط از مردن یه سری آدمای خاص ناراحت میشن؟؟(مثلا "اگه مثلا یه فلسطینی رو بکشن میگن وای وای چرا کشتن ولی اگه یه اسرائیلی بمیره مشکلی نیست"آیا اینطوریه؟؟)
    5-به نظرت وقتی به یه کاری میگیم بد بعد یه نفر دیگه اونکار رو انجام بده ما مجازیم اون کار بد رو رو کسی که اون کار بد رو انجام داده انجام بدیم؟؟
    6-به نظرت یه فرد خطا کار رو باید مجازات کرد یا اصلاح؟؟
    7-آیا مجازات کردن خودش نوعی اصلاح هست؟؟
    8-اگه خدای نکرده زبونم لالا روم به دیوار بمیری بری اون دنیا بعد ببینی به طوری کلی اونچیزای که درمورد اون دنیا گفتن دروغ و اشتباه چه حالی پیدا میکنی؟؟
    9-وقتی یه نفر یه یه زمینه علاقه داره بعد تو یه زمینه ای که زیاد بهش علاقه نداره داره درس میخونه و شغلش و توانای هاش کلا تو یه زمینه دیگه (به غیر زمینه های تحصیلی و علاقش) است باید چیکار کنه؟؟
    10-اگه جوابت اینه که باید تو زمینه علاقش تحصیل کنه و کار کنه چجوری؟؟وقتی برا تحصیل تو زمینه مورد علاقش باید از سد کنکور بگزره که نمیتونه و کاری تو زمینه مورد علاقش نیست باید چیکار کنه؟؟
    11-به نظرت کسی که یه جرمی رو انجام داده خودش به تنهای گناهکاره یا جامعه ای که توش پرورش یافته هم گناهکاره؟؟
    12-فکر کنم شما باید بچه دهه شصت یا پنجاه باشید.فرض کنید سرنوشت صدام رو تو دهه 90 میلادی دادن دست شما چیکار میکردید؟؟
    13-برنامه خواصی برا آیندتون دارید؟؟اگه امکانش باشه و خصوصی نیست میشه یه توضیح کوچیکی بدید؟؟
    14- توصیه یا پیشنهادی برا افراد هم سن و سال من دارید؟؟
    15-بانی و باعث این سوال یکی از بهترین آدمای که تو عمرم دیدم!!بدون توجه به سن حقیقیم به نظرت من چند سال دارم؟؟
    16- دوست داشتید تو زمان به عقب برگردید؟؟اگه آره به چه زمانی؟؟
    17-اگه میتونستید یکی از وقایع طول دوران تاریخ کائنات رو (چه در آینده چه در گزشته)ببینید کدوم واقعه رو دوست داشتید ببینید؟؟
    18-اگه میتونستید یه روز رو با یه کسی که دوست دارید(هرکی در هر زمانی مثلا کسی که ده هزار سال پیش مرده یا کسی که ده هزار سال بعد قرار به دنیا بیاد!!)بگزرونید کی رو انتخاب میکردی؟؟
    19-بزرگترین خواسته و رویاتون تو زندگی چیه؟؟
    در آخر یه جک بگید دور هم شاد شیم!!
    اواخر ساله و انگار سالگرد تولدتون هم هست امیدوارم زندگی سراسر پر از شادی و موفقیت داشته باشید!!
    اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1919

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع