با سلام.
وقتی بعضی بازی ها رو اجرا می کنم پیغام های مختلف خطا و ارور میده مثلا وقتی خواستم بازی تمدن 6 که یک بازی با گرافیک نه چندان بالایی هست رو اجرا کنم اول این پیغام رو داد: The code execution cannot proceed because bink2w64.dll was not ... . فایل bink2w64.dll رو از اینترنت دانلود کردم و در محل نصب بازی کپی کردم.
دوباره پیغام خطا داد که HavokScript2013.2.0_win64_FinalRelease.dll was not. این یکی رو هم دانلود و در محل نصب بازی کپی کردم.
بار دیگه پیغام داد که Database_Win64_FinalRelease.dll. اینم دانلود و در محل نصب کپی کردم.
ایندفعه پیام داد Localization_FinalRelease.dll. اینم مثل موارد قبل دانلود و... .
دفعه بعد پیام داد The application was unable to start correctly (0xc0000142). c .
باز پیام داد steam_api64.dll. ...
البته به همین سرعتی که شما مطالعه فرمودید بنده این فایل ها رو دانلود و کپی نکردم. برای هر کدوم حدود یه ربع تا بیست دقیقه تلاش کردم و جمعا شاید یک و نیم تا دو ساعت وقت گذاشتم اما آخرش هم نتیجه ای نگرفتم.
بنده به تازگی سیستم جدید بستم و ویندوز 10 رو نصب کردم. سیستم قبلی بنده که خیلی ضعیف و قدیمی تر از سیستم جدید بود به راحتی بازی های سبکی مثل تمدن 5 و ریمن لجندز رو اجرا میکرد. اما سیستم جدید نتونست این دو بازی رو اجرا کنه. فکر کنم سیستم جدید ایرادات و نواقص نرم افزاری داره.
البته این بازی تمدن 6 که امروز جون منو بالا آورد و آخرش هم اجرا نشد در سیستم قبلی هم اجرا نشد . شاید اشکال از خود بازیه.
اگه لطف کنید راهنمایی کنید که مشکل چیه و نقص در کجای سیستم وجود داره ممنون میشم.