ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    امتیازها
    27
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید

خريد لپ تاپ گيمينگ تا سقف ١٠ ميليون.. ايسوس ؟ ام اس اي ؟ الين وير ؟ يا ...

سلام دوستان
    از اونجايي كه ديدم واسه خيليا سواله كه براي گيم چه لپ تاپي خوبه و تقريبا هيچ جا هم جواب جامعي نديدم ، تصميم گرفتم اين تايپك رو ايجاد كنم تا دوستاني كه اطلاعات و تجربه ي خاصي دارن با بقيه در اشتراك بزارن

از بين اين مدل ها انتخاب شما كدومه و چرا ؟

Msi gs73vr
    Msi gt72vr
    asus rog 502
    lenovo y700
    Acer predator g9-793-79zp
    مدل هاي allienware

البته قيمت اين مدل ها متنوعه و با هم قابل قياس نيست اما لطفا كيفيت رو مقايسه كنين

از نظر كانفيگ و كيفيت طراحي گيمينگ شكي نيست كه ام اس اي بهترينه مخصوصا gt72vr اما ايا اينكه تو ايران مونتاژ ميشه ؛ كسي تجربه ازش داره ؟ آيا با توجه ب مونتاژ ، همون بنچمارك هاي مدل هاي خارجي رو بدست ميارن؟
    آيا بهتر نيست با توجه به مونتاژ شدن ام اس اي در ايران ، قيد كانفيگ رو زد و مدل هاي ديگه مثل ايسوس رو تهيه كرد ؟؟
    كلا شركت ماتريكس بش اعتمادي هست ؟ من شنيدم حتي موس ارجينال يا كيف يا هدست ارجينال رو برميدارن و ب جاش مدل هاي ساده و بي كيفيت ميزارن ، لپ تاپ هاشونم ك ميگن تو سايت ام اس اي رجيستر نميشه

و اينكه آيا تا سقف ١٠ تومن ميشه ب allienware با كانفيگ روز فكر كرد ؟؟

منتظر شنيدن تجربه و اطلاعات شما دوستان عزيز هستيم
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash501 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از اونجايي كه ديدم واسه خيليا سواله كه براي گيم چه لپ تاپي خوبه و تقريبا هيچ جا هم جواب جامعي نديدم ، تصميم گرفتم اين تايپك رو ايجاد كنم تا دوستاني كه اطلاعات و تجربه ي خاصي دارن با بقيه در اشتراك بزارن

از بين اين مدل ها انتخاب شما كدومه و چرا ؟

Msi gs73vr
    Msi gt72vr
    asus rog 502
    lenovo y700
    Acer predator g9-793-79zp
    مدل هاي allienware

البته قيمت اين مدل ها متنوعه و با هم قابل قياس نيست اما لطفا كيفيت رو مقايسه كنين

از نظر كانفيگ و كيفيت طراحي گيمينگ شكي نيست كه ام اس اي بهترينه مخصوصا gt72vr اما ايا اينكه تو ايران مونتاژ ميشه ؛ كسي تجربه ازش داره ؟ آيا با توجه ب مونتاژ ، همون بنچمارك هاي مدل هاي خارجي رو بدست ميارن؟
    آيا بهتر نيست با توجه به مونتاژ شدن ام اس اي در ايران ، قيد كانفيگ رو زد و مدل هاي ديگه مثل ايسوس رو تهيه كرد ؟؟
    كلا شركت ماتريكس بش اعتمادي هست ؟ من شنيدم حتي موس ارجينال يا كيف يا هدست ارجينال رو برميدارن و ب جاش مدل هاي ساده و بي كيفيت ميزارن ، لپ تاپ هاشونم ك ميگن تو سايت ام اس اي رجيستر نميشه

و اينكه آيا تا سقف ١٠ تومن ميشه ب allienware با كانفيگ روز فكر كرد ؟؟

منتظر شنيدن تجربه و اطلاعات شما دوستان عزيز هستيم
    سلام به انجمن سخت افزار خوش آمدید
    کسی بخواد 10 میلیون خرج برای گیمینگ کنه میاد سیستم می گیره که تردیدی هم در مونتاژی بودن و این مسائل نداشته باشه و قطعات هم به سلیقه خودش باشه.

امتیازها
    27
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام به انجمن سخت افزار خوش آمدید
    کسی بخواد 10 میلیون خرج برای گیمینگ کنه میاد سیستم می گیره که تردیدی هم در مونتاژی بودن و این مسائل نداشته باشه و قطعات هم به سلیقه خودش باشه.

ممنون از پاسختون
    اما با توجه ب اينكه فاصله بين لپ تاپ و سيستم هاي كامپيوتر خيلي كم تر از گذشته شده و مخصوصا نسل جديد گرافيك هاي پاسكال، و اينكه ممكنه فردي يكجا ساكن نباشه و نياز ب حمل و نقل هر از چندگاهي سيستمش داشته باشه ، خريد اين لپ تاپ ها غير منطقي نيست ، در غير اين صورت يك كمپاني مثل ام اس اي همه ي تلاششو روي ساخت لپ تاپ هاي گيمينگ صرف نميكرد
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    ممنون از پاسختون
    اما با توجه ب اينكه فاصله بين لپ تاپ و سيستم هاي كامپيوتر خيلي كم تر از گذشته شده و مخصوصا نسل جديد گرافيك هاي پاسكال، و اينكه ممكنه فردي يكجا ساكن نباشه و نياز ب حمل و نقل هر از چندگاهي سيستمش داشته باشه ، خريد اين لپ تاپ ها غير منطقي نيست ، در غير اين صورت يك كمپاني مثل ام اس اي همه ي تلاششو روي ساخت لپ تاپ هاي گيمينگ صرف نميكرد
    شما اصلا به هیچ عنوان لپ تاپ رو با PC مقایسه نکنید. لپ تاپ 18 میلیون تومانی در مقابل پی سی 4 میلیون تومانی در ضمن MSI در مقابل کمپانی هایی مثل Alienware و ASUS اصلا قابل مقایسه نیست MSI فقط اسباب بازی تولید میکنه

امتیازها
    27
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    شما اصلا به هیچ عنوان لپ تاپ رو با PC مقایسه نکنید. لپ تاپ 18 میلیون تومانی در مقابل پی سی 4 میلیون تومانی در ضمن MSI در مقابل کمپانی هایی مثل Alienware و ASUS اصلا قابل مقایسه نیست MSI فقط اسباب بازی تولید میکنه
    خب دوست عزيز شما نظرتون واسم خيلي جالب بود و من اطلاعات خواستم نه شنيدن يه نظر متعصبانه
    اگه اطلاعات ندارين خواهشن نظرتون رو اينجا نزارين عزيزان :)
    در حال حاضر ام اس اي پرفروش ترين لپ تاپ گيمينگ تو دنياست و بعد از allienware و razer ، برند سوى از لحاظ كيفيته، اين كه اسم ايسوس كه همه ي لپ تاپ هاش كيفيت متوسط دارن رو تو يه جمله با AW و msi ميارين كلا اشتباست عزيز
    در ضمن من ب شما ٤ ميليون ميدم ، شما يه كامپيوتر با گرافيك ١٠٨٠ و ٥١٢ ssd و ٣٢ گيگ رم با مانيتىو. FHD و با قابليت Gsync و 120 هرتز واسم جور كنين :)
    امتیازها
    27
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط novinwebsite نمایش پست ها
    سلام.
    به نظر من بهترین لپ تاپ برای بازی مدل های
    allienware هستش قیمتش گرانه اما واقعا فوقالعاده است من قبلا یکی دوستام از آمریکا برام آورده بود و حرف نداشت.
    كاملا درسته اما متاسفانه تو ايران هم كمن هم گرون و هم خدمات پس از فروشش صفره و براي ما خريدش معقول نيست
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    خب دوست عزيز شما نظرتون واسم خيلي جالب بود و من اطلاعات خواستم نه شنيدن يه نظر متعصبانه
    در حال حاضر ام اس اي پرفروش ترين لپ تاپ گيمينگ تو دنياست و بعد از allienware و razer ، برند سوى از لحاظ كيفيته، اين كه اسم ايسوس كه همه ي لپ تاپ هاش كيفيت متوسط دارن رو تو يه جمله با AW و msi ميارين كلا اشتباست عزيز
    در ضمن من ب شما ٤ ميليون ميدم ، شما يه كامپيوتر با گرافيك ١٠٨٠ و ٥١٢ ssd و ٣٢ گيگ رم با مانيتىو. FHD و با قابليت Gsync و 120 هرتز واسم جور كنين :)
    شما مشکلت اینه داری mobility رو با دسکتاپ مقایسه میکنی. بله با 4 تومن میشه PC جمع کرد که از لپ تاپ 20 میلیون تومانی هم قویتر باشه.

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    دوست گرامی...حتما خبر دارین که پراید پر فروش ترین خودروی دنیا شد، معنیش اینه که با کیفیت ترین و معتبرترینه؟ (من خودم طرفدار msi هستم)
    شما هم لطف کنید تا وقتی که از عرفان عزیز و اطلاعاتشون آشنایی کامل نداشتین قضاوت نکنید.
    ضمن اینکه ظاهرا شما نسبت به سوالی که پرسیدین اشراف کامل دارین و نیازی به راهنمایی ندارید.

یه خاطره تعریف کنم..
    من یه زمانی عکاسی داشتم یادمه یه مشتری اومد گفت از من عکس بگیرید، منم دوربین رو (دوربین D80 که اون زمان جزو بهترین ها بود) رو داشتم تنظیم میکردم که یه دفعه مشتری پرسید: ببخشید دوربین شما چندمگاپیکسله؟!
    گفتم: 10 مگاپیکسل... چطور؟
    گفت: لطفا عکس منو با گوشی خودم بگیرید چون 12 مگاپیکسله گوشیم!!!
    منم دقیقا گفتم: شما یه اسباب بازی که روش یه دوربین به اندازه ی نصف یه عدس هست رو با یک دوربین DSLR حرفه ای و تخصصی با لنزی که اندازه اش دو برابر صفحه نمایش گوشیتون هست مقایسه میکنید؟!
    خودش خجالت کشید از حرفش.

شده حکایت دوستانی که فکر میکنن میتونن از یه لپ تاپ به اندازه ی یک PC انتظار داشته باشن... اصلا قابل مقایسه نیست، لطفا بیشتر مطالعه کنید و دنبال تجربه و اطلاعات بیشتر باشید دوست عزیز.
    @};-
    امتیازها
    27
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    من اصلا قصد خاصي نداشتم ولي صرفا خواستم بين اين چند مدل يه مقايسه بشه
    من نميگم لپ تاپ بهتر از دسكتاپه اما خب اگه كسي نميتونه دسكتاپ داشته باشه مجبوره لپ تاپ بخره و منم خواستم فقط بين اون مدل ها مقايسه بشه نه بين دسكتاپ و لپ تاپ
    هرچند هنوزم معتقدم مهندسي كارت هاي گرافيك و مادربرد هاي جديد ، فاصله ي اين دو رو كم تر از قبل كرده
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    من اصلا قصد خاصي نداشتم ولي صرفا خواستم بين اين چند مدل يه مقايسه بشه
    من نميگم لپ تاپ بهتر از دسكتاپه اما خب اگه كسي نميتونه دسكتاپ داشته باشه مجبوره لپ تاپ بخره و منم خواستم فقط بين اون مدل ها مقايسه بشه نه بين دسكتاپ و لپ تاپ
    هرچند هنوزم معتقدم مهندسي كارت هاي گرافيك و مادربرد هاي جديد ، فاصله ي اين دو رو كم تر از قبل كرده
    اگر به هر صورت نظرتون روی لپتاپه

من پیشنهادم مدلهای ASUS هستش، هرچند از MSI هم نکته ی منفی ندیدم. ممکنه وسایل داخلش کمی تغییر داشته باشه ولی اصل دستگاه توفیری نمیکنه.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)