سلام:
من قبلا سرویس 4 مگ VIP 14GB سه ماهه استفاده میکردم که البته در شهر من این سرویس برای شرکت " ماکس نت" بود ( نماینده آسیاتک )
منتها با نام گذاری خاص اون - جدیدا کلا سرویس هاشون با آسیاتک ادغام شده و علاوه بر سرویس های قبلی از سرویس های اصلی آسیاتک هم میشه انتخاب کرد
این سرویسی که بالا گفتم قبل از ادغام - فوق العاده عالی بود از نظر سرعت دانلود که تا 500-400 کیلوبیت هم من گرفته بودم + به اضافه اینکه شرکت ماکس نت (نماینده)
امکان جالبی داشت برای تغییر ساعت دانلود رایگان شبانه- که من در ازای پرداخت مبلغ تقریبی 130 تومن به ازای هر شب -ساعت دانلود رو از 8-2 به 6-12 تغییر داده بودم و فوق العاده کارم رو غلطک بود
(سرعت دانلود خوب+زمان دلخواه)
ولی متاسفانه بعد از ادغام اشتراکی سرویس ها دیگه امکان تغییر ساعت وجود نداره- و ناچار شدم این ماه به طور موقت از نامحدود 256 استفاده کنم که فوق العاده آشغاله سرعت دانلودش ( به زور حداکثر 60
که البته در دانلود از سرور و معمولی - که دانلود من بیشتر P2P هست که اونجا خیلی خیلی افتضاحه)
ولی علی الظاهر تغییر ساعت به روال قبل شرکت بنده - وجود نخواهد داشت و انتظار من بی حاصل.
میخواستم ماه بعد به 10 مگ محدود 1 یا سه ماهه و رایگان از 10-4 سوییچ کنم که دیدم این ساعت با زمان من همخوانی نداره
2-8 هم به همین ترتیب که در ضمن گرونتره ... سرعت این سرویس های محدود 10 خوبه ؟ مخصوصا برای P2P؟
(با فرض
( Seeders & Leechers مناسب ))

(( خواستم از دوستان بپرسم :
آیا زمان دانلود رایگان همه شرکت ها از 8-2 شروع میشه ؟
ISP دیگه ای مشابه نماینده شهر من وجود داره که مثلا 12-6 باشه ؟ )

شایدم درخواست جمع آوری خط دادم؟ نظرتون؟؟؟