ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 11 از 52 نخست ... 91011121321 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 519
    امتیازها
    2,909
    سطح
    33
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    نه مشکلی نداره باید 2 + 4 سرعت 6 مگ بده
    به نظرتون مشکل از کجاست چون من دقیقا با همین روش روی دو خط 6 مگ تست کردم شد 12 مگ ولی این یکی از دومگ بیشتر نشد . وارد اینترفیس میشم از یکی از خطوط بیشتر استفاده میشه چرا ؟ مگه نباید با هم بالانس باشن ؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza-DM نمایش پست ها
    به نظرتون مشکل از کجاست چون من دقیقا با همین روش روی دو خط 6 مگ تست کردم شد 12 مگ ولی این یکی از دومگ بیشتر نشد . وارد اینترفیس میشم از یکی از خطوط بیشتر استفاده میشه چرا ؟ مگه نباید با هم بالانس باشن ؟
    از pppoe استفاده نکنید

امتیازها
    3,556
    سطح
    37
    17
    کاربر جدید
    روشی وجود نداره که با PPPOE اینترنت وارد میکروتیک شده باشد و چندین PPPOE Client را ادغام کنیم ؟
    امتیازها
    2,909
    سطح
    33
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط moostafa_18 نمایش پست ها
    روشی وجود نداره که با PPPOE اینترنت وارد میکروتیک شده باشد و چندین PPPOE Client را ادغام کنیم ؟
    بله میشه منم همین کارو کردم ولی به گقته جناب عرفان ممکنه برخی اوقات باگ داشته باشه. فعلا من که انجام دادم مشکلی نداشته .
    امتیازها
    3,556
    سطح
    37
    17
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza-DM نمایش پست ها
    بله میشه منم همین کارو کردم ولی به گقته جناب عرفان ممکنه برخی اوقات باگ داشته باشه. فعلا من که انجام دادم مشکلی نداشته .
    gateway رو واسه PPPOE چند زدید شما توی روترلیست ؟
    امتیازها
    2,909
    سطح
    33
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط moostafa_18 نمایش پست ها
    gateway رو واسه PPPOE چند زدید شما توی روترلیست ؟
    هر چی زدید مهم نیست چون دیگه کاری به آی پی های مودم نداره . فقط توو دستورات توجه داشته باشید که همون آی پی ها رو بزنید .
    امتیازها
    81
    سطح
    1
    3
    کاربر جدید
    سلام،

۱) در شبکه مورد نظر بنده ۵ الی نهایتا ۱۰ کاربر هستند که قصد دارم سه لینک اینترنت (دو یو.اس.بی دانگل ۴جی و یک ای.دی.اس.ال) را تجمیع کنم و در نهایت کاربران بتوانند به صورت وایرلس به این اینترنت تجمیع شده دسترسی داشته باشند.

۲) همچنین قصد دارم یک هارد وسترن مای کلود توسط کابل LAN به روتر شبکه متصل کنم و هارد اینترنت خود را از روتر بگیرد و یک کامپیوتر هم یا به صورت وایرلس و یا به صورت لن به این هارد و محتویاتش دسترسی داشته باشد و همچنین اینترنت خود را هم از روتر بگیرد

کاربران ما در چهار اتاق هستند و کل فضای دفتر در حدود ۸۰ متر هست (برای پوشش وایرلس عرض کردم)

حالا با این تفاسیر میخواهم بدانم برای نیازهای بنده مناسبترین روتری که ارزان هم باشد چه پیشنهاد میدهید؟

آیا فقط به فکر میکروتیک باشم یا روترهای TPLink یا DLink یا Asus هم میتوانند همین کارها را برای من انجام دهند؟

مودم ۴G بنده به صورت دانگل USB هست ، آیا راه مناسبی برای پلاگ کردن دانگل USB به LAN هست؟ خودم یک تبدیل Female USB to RJ45 تو آمازون دیدم، آیا استفاده از این مشکل ساز نمیشه و به درستی کار مارو راه میندازه؟

اگر روتر پیشنهادی امکان اتصال آنتن Omni داشته باشد که خیلی بهتر هست (برای آینده برای استفاده در فضاهای بزرگتر – در مورد این مطالعه کردم برخی روترهای میکروتیک با کابل SMA to UDF امکان اتصال آنتن Omni هست ولی میخوام نظر شما را بدانم)

ببخشید خیلی طولانی شد، محب میکنید راهنماییم کنید

ممنون

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid__moghadam نمایش پست ها
    سلام،

۱) در شبکه مورد نظر بنده ۵ الی نهایتا ۱۰ کاربر هستند که قصد دارم سه لینک اینترنت (دو یو.اس.بی دانگل ۴جی و یک ای.دی.اس.ال) را تجمیع کنم و در نهایت کاربران بتوانند به صورت وایرلس به این اینترنت تجمیع شده دسترسی داشته باشند.

۲) همچنین قصد دارم یک هارد وسترن مای کلود توسط کابل LAN به روتر شبکه متصل کنم و هارد اینترنت خود را از روتر بگیرد و یک کامپیوتر هم یا به صورت وایرلس و یا به صورت لن به این هارد و محتویاتش دسترسی داشته باشد و همچنین اینترنت خود را هم از روتر بگیرد

کاربران ما در چهار اتاق هستند و کل فضای دفتر در حدود ۸۰ متر هست (برای پوشش وایرلس عرض کردم)

حالا با این تفاسیر میخواهم بدانم برای نیازهای بنده مناسبترین روتری که ارزان هم باشد چه پیشنهاد میدهید؟

آیا فقط به فکر میکروتیک باشم یا روترهای TPLink یا DLink یا Asus هم میتوانند همین کارها را برای من انجام دهند؟

مودم ۴G بنده به صورت دانگل USB هست ، آیا راه مناسبی برای پلاگ کردن دانگل USB به LAN هست؟ خودم یک تبدیل Female USB to RJ45 تو آمازون دیدم، آیا استفاده از این مشکل ساز نمیشه و به درستی کار مارو راه میندازه؟

اگر روتر پیشنهادی امکان اتصال آنتن Omni داشته باشد که خیلی بهتر هست (برای آینده برای استفاده در فضاهای بزرگتر – در مورد این مطالعه کردم برخی روترهای میکروتیک با کابل SMA to UDF امکان اتصال آنتن Omni هست ولی میخوام نظر شما را بدانم)

ببخشید خیلی طولانی شد، محب میکنید راهنماییم کنید

ممنون

سلام

شما باید یه روتر 3G بگیرید که اون دانگل USB رو از طریق USB وصل کنید به روتر و خروجی LAN بگیرید

برای این کار فقط میکروتیک پیشنهاد میشه روترهای دیگه این قابلیت رو ندارند

اگر میخواهید آنتن به روتر متصل بشه باید یک رادیو میکروتیک مدل NETMETAL 5 خریداری کنید البته مدل های دیگه هم هست ولی این بهتره

امتیازها
    81
    سطح
    1
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    سلام

شما باید یه روتر 3G بگیرید که اون دانگل USB رو از طریق USB وصل کنید به روتر و خروجی LAN بگیرید

برای این کار فقط میکروتیک پیشنهاد میشه روترهای دیگه این قابلیت رو ندارند

اگر میخواهید آنتن به روتر متصل بشه باید یک رادیو میکروتیک مدل NETMETAL 5 خریداری کنید البته مدل های دیگه هم هست ولی این بهتره
    عرفان خان عزیز خیلی ممنون از پاسخگویی،
    یعنی نمیتونم از روتر RB951Ui-2HnD حتی برای یک دانگل 4جی و یک ADSL استفاده کنم؟
    این روتر 3جی که فرمودید چه مدلی هست؟ فقط 3جی هست یا 4جی هم ساپورت میکنه؟
    در مورد هارد اکسترنال وسترن مای کلود که عرض کرده بودم نظری ندارید ؟
    در مورد کانکتور مادگی یو.اس.بی به RJ45 که عرض کرده بودم نظری ندارید؟

خیلی ممنونم
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid__moghadam نمایش پست ها
    عرفان خان عزیز خیلی ممنون از پاسخگویی،

خیلی ممنونم
    RB951Ui-2HnD اگه دانگل رو پشتیبانی کنی چرا میشه

شما مدل دانگل رو بگید اول ببینم کدوم روتر پشتیبانیش میکنه

پورت شبکشو بزنید به روتر در شبکه قابل دسترس خواهد بود

به هیچ عنوان جواب نمیده

صفحه 11 از 52 نخست ... 91011121321 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 519

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)