ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن

خرید گوشی تا 800 تومن،نو یا کار کرده،نظرتون بفرمایید لطفا

مهم برام اینه کارایی واقعی داشته باشه.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.hosseinzadeh13 نمایش پست ها

مهم برام اینه کارایی واقعی داشته باشه.
    توی این محدوده قیمت Galaxy J7 رو پیشنهاد میکنم و اگر بتونید یک مقدار بودجه رو افزایش بدید Galaxy E7 .
    در مورد گوشی های دست دوم LG G2 انتخاب خوبیه.

پ.ن: دوست خوبم وقتی تاپیکی ایجاد میکنید نیازی نیست توی تاپیک های دیگه پست خودتون رو تکرار کنید. بحث توی تاپیک خودتون پیگیری میشه.
    امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    توی این محدوده قیمت Galaxy J7 رو پیشنهاد میکنم و اگر بتونید یک مقدار بودجه رو افزایش بدید Galaxy E7 .

پ.ن: دوست خوبم وقتی تاپیکی ایجاد میکنید نیازی نیست توی تاپیک های دیگه پست خودتون رو تکرار کنید. بحث توی تاپیک خودتون پیگیری میشه.
    ممنونم.نظرتون در مورد آنر 6 چیه که عده ای از دوستان پیشنهادش کردن و گفتن ارزش خرید بالایی داره؟
    امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن

من که بررسی کردم دیدم مثلا آنر 4 x با همین گوشی e7 سامسونگ از نظر مشخصات باربری میکنه و قیمتش هم پایین تره
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    ممنونم.نظرتون در مورد آنر 6 چیه که عده ای از دوستان پیشنهادش کردن و گفتن ارزش خرید بالایی داره؟
    Honor 6 از گوشی های خیلی خوب این محدوده قیمتی هستش. اگر تاپیک های دیگه رو ببینید به دفعات این گوشی رو به دوستان پیشنهاد دادم اما نمیشه گفت نسبت به E7 بهتره یا نه چون هر کدوم توی بعضی قسمت ها برتری دارند. برای مثال با اینکه صفحه Honor 6 تراکم پیکسلی بالایی داره اما کیفیت پنل E7 در سطح خیلی خوبیه که باعث میشه از کمتر بودن رزولوشن چشم پوشی کرد. در قسمت دوربین هم E7 بهتر عمل میکنه و همچنین عمر باتری بیشتری داره. در بعضی موارد هم مثل کیفیت بدنه و قدرت سخت افزاری Honor 6 بهتره. بیشتر بستگی به خودتون داره که کدوم مدل رو انتخاب کنید.
    من که بررسی کردم دیدم مثلا آنر 4 x با همین گوشی e7 سامسونگ از نظر مشخصات باربری میکنه و قیمتش هم پایین تره
    از نظر مشخصات یکی نیستند از نظر عددی یکی هستند. کیفیت قطعاتی مثل ماژول دوربین ، چیپ حافظه ، پنل صفحه نمایش و ... رو از مشخصاتی که به کاربر ارائه میشه نمیشه تشخیص داد و باید مشخصاتی رو ببنید که دست خود شرکت ها هستش و مدل چیپ ها در اون ذکر میشه. Honor 4X هم نسبت به قیمت خودش از گوشی های خیلی خوب هستش اما E7 کارایی بالاتری داره.
    امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن
    Honor 6 از گوشی های خیلی خوب این محدوده قیمتی هستش. اگر تاپیک های دیگه رو ببینید به دفعات این گوشی رو به دوستان پیشنهاد دادم اما نمیشه گفت نسبت به E7 بهتره یا نه چون هر کدوم توی بعضی قسمت ها برتری دارند. برای مثال با اینکه صفحه Honor 6 تراکم پیکسلی بالایی داره اما کیفیت پنل E7 در سطح خیلی خوبیه که باعث میشه از کمتر بودن رزولوشن چشم پوشی کرد. در قسمت دوربین هم E7 بهتر عمل میکنه و همچنین عمر باتری بیشتری داره. در بعضی موارد هم مثل کیفیت بدنه و قدرت سخت افزاری Honor 6 بهتره. بیشتر بستگی به خودتون داره که کدوم مدل رو انتخاب کنید.

از نظر مشخصات یکی نیستند از نظر عددی یکی هستند. کیفیت قطعاتی مثل ماژول دوربین ، چیپ حافظه ، پنل صفحه نمایش و ... رو از مشخصاتی که به کاربر ارائه میشه نمیشه تشخیص داد و باید مشخصاتی رو ببنید که دست خود شرکت ها هستش و مدل چیپ ها در اون ذکر میشه. Honor 4X هم نسبت به قیمت خودش از گوشی های خیلی خوب هستش اما E7 کارایی بالاتری داره.
    پس نظر شما روی این دو مورد هست بیشتر..

نظرتون چیه اگر بخوام گوشی دست دوم تمیز پیدا کنم و خب گوشی بهتری رو انتخاب کنم.پیشنهادتون برای این کار در کل چیه و اگر مثبته چه چیزی رو پیشنهاد میکنید ب هم همین حدود هزینه
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    پس نظر شما روی این دو مورد هست بیشتر..

نظرتون چیه اگر بخوام گوشی دست دوم تمیز پیدا کنم و خب گوشی بهتری رو انتخاب کنم.پیشنهادتون برای این کار در کل چیه و اگر مثبته چه چیزی رو پیشنهاد میکنید ب هم همین حدود هزینه
    بله Honor 6 و E7 رو بیشتر از بقیه توصیه میکنم.
    در مورد گوشی دست دوم هم عرض کردم G2 توی این رنج گزینه خوبیه. گوشی های دست دوم نسل بعدی این گوشی قیمت واقعی ندارند و تقریبا به قیمت نو فروخته میشن. حضوری به بازار مراجعه کنید اگر گزینه هایی مثل Z2 ، S5 ، G3 و ... رو با قیمت مناسب پیدا کنید انتخاب های خوبی هستند.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)