ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    امتیازها
    201
    سطح
    4
    17
    کاربر جدید

تفاوت کشورهای سازنده هارد وسترن یک ترابایت black

هارد های W.D 1TB Caviar Black 64mb Sata 3 محصول ساخت کدام کشور ها هستند و هارد ساخت کدام کشور بهتره؟
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    الان معمولا همه ساخت چین هستن ! خیلی هم فرق نمیکنه که ساخت کدوم کشور باشه ! همه تحته لیسانسه شرکت اصلی تولید میشه !
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    به هر صورت شرکت مادر اقدام به راه اندازی خط تولید و آموزش کارکنان می کند و تمام محصولات تحت استاندارد همان شرکت تولید می شوند.
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    عجب سوالی بود ماشالله تا حالا به این که ثطعه تو کدوم کشور تولید شده علاقمند نشده بودم
    امتیازها
    15,405
    سطح
    80
    370
    کاربر انجمن
    سلام
    من هروقت ميخوام هارد اكسترنال وسترن بخرم سعي ميكنم كه تايلندي باشه دليل خاصي هم ندارم . از هفت هارد اكسترنالي كه دارم 6 تا تايلندي و يكيش مالزي هست .

سعي ميكنم كه طرفاي چين پيدام نشه !!!!
    ویرایش توسط ata.royalfalcon : 2011/10/29 در ساعت 09:06
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    البته کارخانه تولید هارد وسترن دیجیتال در تایلند توسط سیل تخریب شده، اما در حال ترمیم خط تولید هستند.
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata.royalfalcon نمایش پست ها
    سلام
    من هروقت ميخوام هارد اكسترنال وسترن بخرم سعي ميكنم كه تايلندي باشه دليل خاصي هم ندارم . از هفت هارد اكسترنالي كه دارم 6 تا تايلندي و يكيش مالزي هست .

شما 7 تا هارد اکسترنال داری ؟ چه خبره ؟
    توی هارداتون چی هست ؟؟؟
    امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata.royalfalcon نمایش پست ها
    سلام

هفففففففففففتا هارد اکسترنال @-) . آهای مردم این دوستمون خیلی سرمایه داره به خدا. اصلا نگو هارد اکسترنال بگو طلا اکسترنال باور کن به جون اکبر .
    ( sn2h ( sajad
    اگر ۴ تکه نان خوشمزه باشد و شما ۵ نفر باشید
    کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید مادر است
    دوستت دارم مادرم
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    ماکه تو کف یکیش موندیم رفتم هارد سفارش بدم دنیاروسیل برد حالا موندم چیکارکنم احتیاج مبرم به یک هارد 1 یا 2 ترابایت 64 مگ بافر دارم از بس دانلود دارم هارد سیستم نزدیکه بترکه یعنی تقریبا ترکوندم الآن هم خیلی گرونه آدم زورش میاد پول مفت برای هارد تقدیم کنه موفق باشید
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    دوست عزیز مگه کالاهای ساخت چین همه بدرد نخوره این چینی که میبینی به آمریکا هم کالا صادر میکنه خوب شما کالایی که میره آمریکا رو با کالایی که میاد ایران قابل مقایسه میبینید پس معلوم میشه مقصر چین نیست مقصر تجار وسرمایه داران ما هستند که یا اینکه میرن کالاهای ارزون قیمت بدرد نخور میخرن میان اینجا با قیمت بالا میفروشند که سود بیشتری ببرند یا اینکه این کالاها سفارشی است وآنها به سازندگان چینی میگویند که کالایی با قیمت ارزون وکیفیت هرچه باشه رو برامون درست کنید در ایران کی به کیه نظارت که نیست دل بخواهیه من فروشنده به اسم یکسال یا دوسال کالا رو گارانتی میکنم آخرش هم هزارتا بهونه میگیرن کالا هم قابل ضمانت نیست ما هم سرمون کلاه رفته یک مورد رو خودم تجربه کردم سیستم اینجانب که از فروشگاهی خریداری نمودم پاور سوزوند بردم برای ضمانت گفتند فردا بیا روز بعد که رفتم گفتند که هولوگرام پاور خراب شده از ضمانت ساقطه خوب منکه به پاور دست نزده بودم البته به دلایلی سیستم رو بدون پلمپ سفارش نمودم پس نتیجه میگیریم ما خودمون داریم به هم ظلم میکنیم یک علت دیگری هم دارد اینکه اگرکالای خوب وبا دوام بیارن که خراب نمیشه مشتری هم کم میشه شما هارد رو ببینید هنوز فقط شنیدن سیل اومده گرون کردن هیچ جای دنیا سراغ دارین که به این سرعت گرون کرده باشن خوب علت چیست نظارت صفر هرکاری دلشون بخواد انجام میدن ادعا دارن هم مسلمانن لقمه حلال میخوان دست بچه هاشون بدن خوب نگاه کنید وقتی یک ایرانی هاردی رو مثلا 30 تومان خریده وبر اساس شایعه یا واقعه اونو 200 به بالا بفروشه این کجاش حلاله حلال وحرامش هم که بزاریم کنار وجدان فردی چی میشه تعهد کاری چی میشه حالا اگرکسی گرون خریده ویک مبلغی هم گرفته مشکلی نیست موفق باشید
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع