ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 17 از 18 نخست ... 715161718 آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 171
    امتیازها
    5,403
    سطح
    47
    9
    کاربر جدید
    سلام خدمت دوستان عزیز ببخشی من همینکه در خونه رو باز میکنم دو قدم از خونه فاصله میگیرمانتن گوشیم که رو حالتwcdmaهستش فول میشه و اینترنتش H+هست اما وقتی میام تو خونه میزنه اظطراری انتن ضعیف میشه و میپره میخواستم بدونم سخت افزاری،دستگاهی،تقویت کننده سیگنالی انتنی فرکانسی چیزی وجود نداره من با خیال راحت از اینترنت نسل3.4استفاده کنم
    ******عزیزم اونی که واست کف میکنه دلستره نه من******
    امتیازها
    20,264
    سطح
    89
    232
    کاربر انجمن

Exclamation حل مشکل شلوغی سایت و عدم دسترسی به سایت، کند شدن سرعت وقطع ارتباط

با سلام خدمت بزرگواران (ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم چون دکمه ارسال موضوع تو صفحه ایچاد تاپیک کار نمیکنه)

من یه مشکل بزرگ با سایت دانشگاه مون دارم. قیل از شروع ترم زمانی که دانشگاه سایت رو برای انتخاب واحد باز میکنه حجم بسیار بسیار زیادی از کاربران وارد سایت می شوند و سایت بسیار شلوغ و کند میشه. سرور هاش اصلا کشش و قدرت نداره.
    در نتیجه ورود به سایت یا انجام عملیات تو سایت بسیار بسیار کند میشه و بیشتر مواقع زمانی که در حال انتخاب واحد بودم از سایت Kick شدم. و مهم تر از همه تا حالا سابقه نداشته زودتر از 30 تا 40دقیقه بعد از باز شدن سایت، وارد حساب کاربری م بشم.
    در ضمن تعداد دانشجو ها خیلی خیلی زیاده.

این مشکلات و موانع یه انتخاب واحد معمولی رو برای ما تبدیل به رویا کرده. من مسئله خیلی برام مهمه.

از اساتید به ویژه جناب مهندس عرفان خواهشمندم بنده رو راهنمایی کنند

چطور می تونم سریع تر از بقیه کاربران به سایت اتصال پیدا کنم؟؟؟ چه طور میشه کاربران دیگه رو جا بزارم؟ و تعداد دفعات Kick شدنم رو به حد اقل برسونم؟؟؟؟؟؟

- چه راهکار هایی وجود داره ؟ راهکار های سخت افزاری چیه؟

- راهکار های نرم افزاری؟؟؟

- ترفند ها و ریزه کاری ها چیه؟

- تنظیمات DNS چگونه باید باشد؟

می دونم که سرعت اینترنت و همچنین ping تو این موضوع تاثیر ویژه ای داره....

- میشه از تجهیزاتی برای این کار کمک گرفت؟

خیلی ممنون

.

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamall نمایش پست ها
    با سلام خدمت بزرگواران (ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم چون دکمه ارسال موضوع تو صفحه ایچاد تاپیک کار نمیکنه)

من یه مشکل بزرگ با سایت دانشگاه مون دارم. قیل از شروع ترم زمانی که دانشگاه سایت رو برای انتخاب واحد باز میکنه حجم بسیار بسیار زیادی از کاربران وارد سایت می شوند و سایت بسیار شلوغ و کند میشه. سرور هاش اصلا کشش و قدرت نداره.
    در نتیجه ورود به سایت یا انجام عملیات تو سایت بسیار بسیار کند میشه و بیشتر مواقع زمانی که در حال انتخاب واحد بودم از سایت Kick شدم. و مهم تر از همه تا حالا سابقه نداشته زودتر از 30 تا 40دقیقه بعد از باز شدن سایت، وارد حساب کاربری م بشم.
    در ضمن تعداد دانشجو ها خیلی خیلی زیاده.

این مشکلات و موانع یه انتخاب واحد معمولی رو برای ما تبدیل به رویا کرده. من مسئله خیلی برام مهمه.

از اساتید به ویژه جناب مهندس عرفان خواهشمندم بنده رو راهنمایی کنند

چطور می تونم سریع تر از بقیه کاربران به سایت اتصال پیدا کنم؟؟؟ چه طور میشه کاربران دیگه رو جا بزارم؟ و تعداد دفعات Kick شدنم رو به حد اقل برسونم؟؟؟؟؟؟

- چه راهکار هایی وجود داره ؟ راهکار های سخت افزاری چیه؟

- راهکار های نرم افزاری؟؟؟

- ترفند ها و ریزه کاری ها چیه؟

- تنظیمات DNS چگونه باید باشد؟

می دونم که سرعت اینترنت و همچنین ping تو این موضوع تاثیر ویژه ای داره....

- میشه از تجهیزاتی برای این کار کمک گرفت؟

خیلی ممنون

.
    دوست عزیز ممکنه سرور دانشگاه شما پهنای باندش پایین باشه که نمیتوانید بهش متصل شوید این مشکل از سمت سرور هست نه شما. اگر شما از فیبر نوری با سرعت 100 مگابیت هم استفاده کنید این مشکل برطرف نخواهد شد.

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    20,264
    سطح
    89
    232
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    دوست عزیز ممکنه سرور دانشگاه شما پهنای باندش پایین باشه که نمیتوانید بهش متصل شوید این مشکل از سمت سرور هست نه شما. اگر شما از فیبر نوری با سرعت 100 مگابیت هم استفاده کنید این مشکل برطرف نخواهد شد.
    سلام ممنون از پاسخ تون....
    من خودم زمانی که یه دانشگاه دیگه بودم...هیچ مشکلی نداشتم....تو این دانشگاه این مشکل برام پیش اومد. اینجا 28هزار نفر به طور متمرکز یک جا درس میخونند
    این که شما میفرمایید ممکنه پهنای باندش محدود باشه تو همون پهنای باند محدود یه سری از کابرا جا میمونند و یکسری موفق به ورود به سایت یا انتخاب واحد میشوند.... برای مثال ساعت 3 سایت باز میشه و 6تا درس هرکدام5نفر ظرفیت داره. ساعت3 تمام کاربران وارد سایت میشن و اینجاست که سرعت باز شدن و ورود به سایت و انجام عملیات بسیار پایین میاد و کاربران هی از سایت Kick میشن.... تو این مرحله اون کاربرانی که از سایت Kick نشدند یا سریع دوباره اتصال پیدا کردند می تونند اون 6تا واحد درس رو بردارند...وگرنه چیزی عاید بقیه نمیشه.... باورتون میشه من تاحالا نشده بیش تر از 10واحد بردارم..... ولی دیدم بعضی ها20واحد تا 24 واحد تو انتخاب واحد اینترنتی شون برداشتند.

خودم با سرعت های متفاوت امتحان کردم... سرعت اینترنت بی تاثیر نیست....

دلایل دیگه چی می تونه باشه؟

راهکار؟؟؟

آدرس های زیر، پرتال انتخاب واحد هستند

http://217.170.255.43

http://31.171.222.21

http://31.171.222.22

http://94.101.189.131

میشه لطف کنید آدرس های بالا رو یه بررسی بفرمایید.

یوزرنیم و پسورد هم براتون پ.خ شد

خیلی ممنون
    .

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamall نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسخ تون....
    من خودم زمانی که یه دانشگاه دیگه بودم...هیچ مشکلی نداشتم....تو این دانشگاه این مشکل برام پیش اومد. اینجا 28هزار نفر به طور متمرکز یک جا درس میخونند
    این که شما میفرمایید ممکنه پهنای باندش محدود باشه تو همون پهنای باند محدود یه سری از کابرا جا میمونند و یکسری موفق به ورود به سایت یا انتخاب واحد میشوند.... برای مثال ساعت 3 سایت باز میشه و 6تا درس هرکدام5نفر ظرفیت داره. ساعت3 تمام کاربران وارد سایت میشن و اینجاست که سرعت باز شدن و ورود به سایت و انجام عملیات بسیار پایین میاد و کاربران هی از سایت Kick میشن.... تو این مرحله اون کاربرانی که از سایت Kick نشدند یا سریع دوباره اتصال پیدا کردند می تونند اون 6تا واحد درس رو بردارند...وگرنه چیزی عاید بقیه نمیشه.... باورتون میشه من تاحالا نشده بیش تر از 10واحد بردارم..... ولی دیدم بعضی ها20واحد تا 24 واحد تو انتخاب واحد اینترنتی شون برداشتند.

خودم با سرعت های متفاوت امتحان کردم... سرعت اینترنت بی تاثیر نیست....

دلایل دیگه چی می تونه باشه؟

راهکار؟؟؟

آدرس های زیر، پرتال انتخاب واحد هستند

http://217.170.255.43

http://31.171.222.21

http://31.171.222.22

http://94.101.189.131

میشه لطف کنید آدرس های بالا رو یه بررسی بفرمایید.

یوزرنیم و پسورد هم براتون پ.خ شد

خیلی ممنون
    .
    شما برید پیش مسئول IT دانشگاه مشکل را گزارش دهید. این مشکل از پهنای باند پایین سرور و سخت افزار ضعیف میباشد. ربطی به ارتباط و سرعت اینترنت شما ندارد.

امتیازها
    7,112
    سطح
    55
    203
    کاربر انجمن
    با سلام و شب بخير خدمت دوستان گرامي

يك مشكلي دارم در مورد اينترنت نميدونم تو تايپيك درست مراجعه كردم يا نه ولي چون يك قسمتش مربوط به برنامه هست اينجا مشكل را مطرح ميكنم

من اينترنت مخابرات 512 نامحدود دارم كرج هستم بنا به دلايلي دو ماه پيش نت بنده تو هيچ سايتي چه خارجي چه ايراني نميره مگه با قند ... ولي در عين حال تلگرام تمام پيام ها و عكسها و فايل هاي ويديويي دانلود و آپلود ميشه

به پشتيباني زنگ زدم از بس تعداد افراد پشت خط زياد بود كه تو 3 روز متوالي نتونستم با پشتيباني صحبت كنم و روز سوم بعد گذشت 10 دقيقه پشت خطي حالا خودتون ميزان اتلاف وقتي كه پشت خط بودم هم حساب كنيد حساب دستتون مياد آخر هم پشتيباني ميگه مشكل از بنده هست در صورتي كه كل سيم كشي ساختمان حدود 5 ماه پيش توسط خود مخابرات با هزينه ساختمان عوض شد و مشكل قطعي و نويز اصلا ندارم

روز سوم هم كه زنگ زدم و وصل شد به پشتيباني گفتم موضوع رو و ايشون جواب سربالا دادند و بنده به مورد قند... كه با اون ميتونم به سايت ها وصل بشم اشاره كردم و ايشون ميگفتند قند ... روي دستگاه شما سوار شده سر اون نميتونيد وارد سايت هاي ديگه بشيد

حالا بعد گذشت دوماه پريشب نت حدودا نيم روز قطع شد و از امروز ديگه باز تو هيچ سايتي نميره مگه با همون قند... و تلگرام هم عالي كار ميكنه الان هم با قند... دارم پست ميدم

خواستم ببينم شايد حرف پشتيباني درست باشه و راه كاري براي اينكه قند... سوار بر سيستمم نشه وجود داره يا نه (كه البته بعيد ميدونم چون تو بقيه دستگاه هاي ديگه مثل تبلت و نوت بوك هم مشكل پا برجاست)

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamaly1991 نمایش پست ها
    با سلام و شب بخير خدمت دوستان گرامي

يك مشكلي دارم در مورد اينترنت نميدونم تو تايپيك درست مراجعه كردم يا نه ولي چون يك قسمتش مربوط به برنامه هست اينجا مشكل را مطرح ميكنم

من اينترنت مخابرات 512 نامحدود دارم كرج هستم بنا به دلايلي دو ماه پيش نت بنده تو هيچ سايتي چه خارجي چه ايراني نميره مگه با قند ... ولي در عين حال تلگرام تمام پيام ها و عكسها و فايل هاي ويديويي دانلود و آپلود ميشه

به پشتيباني زنگ زدم از بس تعداد افراد پشت خط زياد بود كه تو 3 روز متوالي نتونستم با پشتيباني صحبت كنم و روز سوم بعد گذشت 10 دقيقه پشت خطي حالا خودتون ميزان اتلاف وقتي كه پشت خط بودم هم حساب كنيد حساب دستتون مياد آخر هم پشتيباني ميگه مشكل از بنده هست در صورتي كه كل سيم كشي ساختمان حدود 5 ماه پيش توسط خود مخابرات با هزينه ساختمان عوض شد و مشكل قطعي و نويز اصلا ندارم

روز سوم هم كه زنگ زدم و وصل شد به پشتيباني گفتم موضوع رو و ايشون جواب سربالا دادند و بنده به مورد قند... كه با اون ميتونم به سايت ها وصل بشم اشاره كردم و ايشون ميگفتند قند ... روي دستگاه شما سوار شده سر اون نميتونيد وارد سايت هاي ديگه بشيد

حالا بعد گذشت دوماه پريشب نت حدودا نيم روز قطع شد و از امروز ديگه باز تو هيچ سايتي نميره مگه با همون قند... و تلگرام هم عالي كار ميكنه الان هم با قند... دارم پست ميدم

خواستم ببينم شايد حرف پشتيباني درست باشه و راه كاري براي اينكه قند... سوار بر سيستمم نشه وجود داره يا نه (كه البته بعيد ميدونم چون تو بقيه دستگاه هاي ديگه مثل تبلت و نوت بوك هم مشكل پا برجاست)

دوست عزیز مشکل شما DNS هست. داخل تنظیمات مودم DNS های 8.8.8.8 و 8.8.4.4 را تنظیم کنید

امتیازها
    7,112
    سطح
    55
    203
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    دوست عزیز مشکل شما DNS هست. داخل تنظیمات مودم DNS های 8.8.8.8 و 8.8.4.4 را تنظیم کنید

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامي

ممنون از جوابگويي

رفتم گشتم تو قسمت Interface Setup و زيرشاخه LAN يه جا پيدا كردم عكسش و ميفرستم ببينيد در جاي صحيح وارد كردم يا نه

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 55555.jpg
مشاهده: 6
حجم: 20.0 کیلو بایت

يك مورد ديگه ديشب من كلي گشتم و راهكارهايي كه براي برطرف شدن مشكل DNS isn't responding windows 7 ميخوندم و يك سايتي گفته بود طبق عكس زير مراحل را انجام بدم مشكل برطرف ميشه كه من انجام دادم درست شد
    ولي فقط براي PC تبلت مشكلش پابرجا بود تا الان كه شما گفتيد برم اون اعداد بالا را در تنظيمات DNS وارد كنم ميخواستم ببينم الان اين و همينطوري بزارم يا مثل روز اول تمام اعداد را پاك كنم

نام: How To Fix Internet ******.jpg
مشاهده: 4
حجم: 155.4 کیلو بایت

بعد اين مشكل DNS چطوري به وجود مياد من تو اين دو ماهه هيچ گونه مشكلي نداشتم يهو چنين مشكلي اونم با يك نيم روز قطع شدن از طرف مخابرات به وجود آمد كه البته خدمتتون عرض كنم كه اين مشكل فقط براي اين دو ماه نبوده و حدود 5 سالي كه من اين نت را گرفتم چنين مشكلي بوجود ميومده و رفع ميشده بدون هيچ گونه دستكاري از طرف خودم

شرمنده خيلي وقتتون و ميگيرم
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamaly1991 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامي

ممنون از جوابگويي

رفتم گشتم تو قسمت Interface Setup و زيرشاخه LAN يه جا پيدا كردم عكسش و ميفرستم ببينيد در جاي صحيح وارد كردم يا نه

نام: 55555.jpg
مشاهده: 6
حجم: 20.0 کیلو بایت

يك مورد ديگه ديشب من كلي گشتم و راهكارهايي كه براي برطرف شدن مشكل DNS isn't responding windows 7 ميخوندم و يك سايتي گفته بود طبق عكس زير مراحل را انجام بدم مشكل برطرف ميشه كه من انجام دادم درست شد
    ولي فقط براي PC تبلت مشكلش پابرجا بود تا الان كه شما گفتيد برم اون اعداد بالا را در تنظيمات DNS وارد كنم ميخواستم ببينم الان اين و همينطوري بزارم يا مثل روز اول تمام اعداد را پاك كنم

نام: How To Fix Internet ******.jpg
مشاهده: 4
حجم: 155.4 کیلو بایت

بعد اين مشكل DNS چطوري به وجود مياد من تو اين دو ماهه هيچ گونه مشكلي نداشتم يهو چنين مشكلي اونم با يك نيم روز قطع شدن از طرف مخابرات به وجود آمد كه البته خدمتتون عرض كنم كه اين مشكل فقط براي اين دو ماه نبوده و حدود 5 سالي كه من اين نت را گرفتم چنين مشكلي بوجود ميومده و رفع ميشده بدون هيچ گونه دستكاري از طرف خودم

شرمنده خيلي وقتتون و ميگيرم
    سلام دوست عزیز

بله درسته همون 8.8.8.8 و 8.8.4.4 رو وارد کنید و تنظیمات را ذخیره کنید سپس مودم را خاموش روشن کنید

مشکل DNS به خاطر طرح جدید مصرف منصفانه هست که داره راه اندازی میشه ( مثلا اینترنت نامحدود ) D:

امتیازها
    9,969
    سطح
    66
    117
    کاربر انجمن
    سلام
    دوستان لطفا یه نرم افزار exe بگین که کاربران متصل به مودم رو نشون بده..چه Lan و چه Wireless
صفحه 17 از 18 نخست ... 715161718 آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 171

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)