ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته

سونی، اریکسون را خرید!!

پس از شایع پراکنی های زیاد در مورد ادغام دو شرکت سونی و اریکسون، این موضوع امروز صبح به واقعیت پیوست! سونی خرید 50% از سهام اریکسون را در اعلامیه خود مطرح کرده است. همچنین مبلغ قرار داد را 1.05 میلیون یورو اعلام کرده است! به زودی این شرکت به بخش دستگاه های الکترونیک سونی ملحق خواهد شد.
    همینطور این شرکت عنوان کرد که از این‌پس تلفن‌های هوشمند سونی در کنار محصولاتی مانند تبلت‌ها، تلویزیون‌ها و کامپیوترهای آن تولید خواهند شد. به علاوه، سونی ۵ ثبت اختراع مختلف در زمینه محصولات موبایل و در بخش ارتباطات بی‌سیم در اختیار دارد که می‌تواند استفاده مناسبی را در این زمینه از آن‌ها به‌عمل آورد. ( مترجم: فکرش رو بکنید! هماهنگی هر چه بیشتر بین محصولات سونی! چه شود!)
    سونی در چند سال اخیر تحرکات خوبی داشته و پس از استفاده سیمبین و ویندوز موبایل و روی آوردن به اندروید این پیشرفت را سریعتر کرده است!
    امید هست این قرار داد تا ژانویه 2012 به صورت قانونی اجرا و نهایی شود.
    شما فکر می کنید این اتفاق در کیفیت و ارتقاع محصولات سونی چقدر تاثیر دارد؟
    منبع: gsmArena

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    باید دید چون در کل سیاست های کلی مدیران اولین فاکتور موثر است. اما با این وجود من فکر می کنم این حرکت باعث برطرف شدن ضعف های سونی شود از طرفی دیگر سونی برای باقی ماندن در بازار به این ادغام نیاز داشت چون همه در حال توسعه خود هستند و سونی داشت کم کم عقب می افتاد.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    3,261
    سطح
    35
    670
    کاربر انجمن
    البته این خبر چند ماهی به صورت شایعه پراکنده شده بود که الان به صورت رسمی تایید شد که واقعا می تواند یک پیشرفت خوب برای سونی باشد ...
    فقط همین . . .
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع