ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 56 از 161 نخست ... 646545556575866106156 ... آخرین
نمایش نتایج: از 551 به 560 از 1605
    امتیازها
    4,556
    سطح
    43
    42
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    1-ما اینجا با سلیقه شخصیمون صحبت و مشاوره نمیدیم به تگ کاربران و مدیران توجه کنید بد نیست.
    2-شما مشاوره خودتون رو میدید و مادامی که یک مدیر احساس کنه دارید اشتباه مشاوره میدید و غلط هست،به شما تذکر داده میشود.
    3-شما در جایگاهی نیستید که در موارد انضباطی انجمن دخالت نکنید و با توجه به تازه وارد بودن شما،پیشنهاد میکنم کمی صبر کنید تا با جو انجمن آشنا بشید.
    4-نه بنده و نه مدیران دیگر این موضوعاتی رو که بنده در بالا عرض کردم،مجدد به شما تذکر شفاهی نمیدهند.این هم آخرین پست اسپم شما باشه وگرنه طبق قوانین برخورد میشه با شما.
    شما طریقه صحبت کردنتون رو درست کنید
    در هر جایگاهی هم که باشم من تذکر خودم رو میدم چون اینجا انجمن هست و برای گفت و گو و مشاوره هست
    واقعا متاسفم با این جور رفتار هایی که دارید
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط 77661 نمایش پست ها
    با سلام .آریایی عزیز .برای دونفرشان هم تبلت گرفتم هم لب تاب .از مدل قبلی یکی مک پروگرفتم وتبلت آیپد وحالا دودستگاه دیگر میخواهم.و حالا بعد از چند سال عضویت در سایت وبعد از اینهمه سن وسال ما را میخواهید محروم کنید دست شما درد نکند! در ضمن بجای راهنمایی از شما دوست عزیز انتظارنو شتن چنین کلمه ای را نداشتم. متشکرم
    سلام آقای رحیمی عزیز

بحث این نیست که خدای ناکرده کسی از دوستان محروم از مشاوره بشوند اما صحبت آقای آریایی صحیح است، ما از کجا بدانیم مشاوره های داده شده قطعا" منجر به خرید شده است؟

هدف انجمن مشاوره چیست؟

مشاوره می دهیم که فقط مشاوره داده باشیم؟

دورهمی نشستیم گل بگیم و گل بشنویم؟

بشینیم بر روی قطعات بحث کنیم؟

یا مشاوره می دهیم که مشاوره گیرند قطعه خریداری کند؟

قطعا" برای خریداری قطعه مشاوره داده می شود و لاغیر. پرونده ی یک مشاوره هم زمانی بسته می شود که قطعه ی مورد نظر خریداری شود. با توجه به اینکه ما در دنیای مجازی فعالیت می کنیم، صرفا" گذاشتن عکس مربوط به خرید در تاپیک خرید و فروش کاربران می تواند ثابت کند که قطعه ی مورد نظر خریداری شده.

از این جهت، بنده شاهد بودم بارها دوستان مشاوره به شما دادند، اما با توجه به اینکه تمامی پرونده های مشاوره های قبلی همه باز هستند، (از دید ما قطعه ای خریداری نشده) لزومی به ادامه ی این وضعیت نیست.

وقتی مشاوره های دوستان منجر به خرید از طرف کاربران نمیشود، لزومی به دادن مشاوره هم حس نمیشود. نه قانونا" و نه شرعا" من نمیتوانم از آقای آریایی انتظار داشته باشم وقتش را برای مشاوره هایی که به خرید انجام نمیشود بگذارد، از این رو، به ایشان حق میدهم انتظار داشته باشند پرونده مشاوره های پیشین ابتدا بسته شود، بعد پرونده جدیدی باز گردد.
    امتیازها
    4,556
    سطح
    43
    42
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    سلام آقای رحیمی عزیز

بحث این نیست که خدای ناکرده کسی از دوستان محروم از مشاوره بشوند اما صحبت آقای آریایی صحیح است، ما از کجا بدانیم مشاوره های داده شده قطعا" منجر به خرید شده است؟

هدف انجمن مشاوره چیست؟

مشاوره می دهیم که فقط مشاوره داده باشیم؟

دورهمی نشستیم گل بگیم و گل بشنویم؟

بشینیم بر روی قطعات بحث کنیم؟

یا مشاوره می دهیم که مشاوره گیرند قطعه خریداری کند؟

قطعا" برای خریداری قطعه مشاوره داده می شود و لاغیر. پرونده ی یک مشاوره هم زمانی بسته می شود که قطعه ی مورد نظر خریداری شود. با توجه به اینکه ما در دنیای مجازی فعالیت می کنیم، صرفا" گذاشتن عکس مربوط به خرید در تاپیک خرید و فروش کاربران می تواند ثابت کند که قطعه ی مورد نظر خریداری شده.

از این جهت، بنده شاهد بودم بارها دوستان مشاوره به شما دادند، اما با توجه به اینکه تمامی پرونده های مشاوره های قبلی همه باز هستند، (از دید ما قطعه ای خریداری نشده) لزومی به ادامه ی این وضعیت نیست.

وقتی مشاوره های دوستان منجر به خرید از طرف کاربران نمیشود، لزومی به دادن مشاوره هم حس نمیشود. نه قانونا" و نه شرعا" من نمیتوانم از آقای آریایی انتظار داشته باشم وقتش را برای مشاوره هایی که به خرید انجام نمیشود بگذارد، از این رو، به ایشان حق میدهم انتظار داشته باشند پرونده مشاوره های پیشین ابتدا بسته شود، بعد پرونده جدیدی باز گردد.
    بله درسته
    آقای آرایی من از شما عذر خواهی میکنم
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr-spider نمایش پست ها
    شما طریقه صحبت کردنتون رو درست کنید
    در هر جایگاهی هم که باشم من تذکر خودم رو میدم چون اینجا انجمن هست و برای گفت و گو و مشاوره هست
    واقعا متاسفم با این جور رفتار هایی که دارید
    مهدی جان

این انجمن با بسیاری از انجمن های دیگر متفاوت است. از این جهت که در بسیاری از انجمن ها، برای مشاوره صرفا" گفتگو انجام میگیرد، انواع پیشنهادات در نظر گرفته می شود و کاربر هم بالاخره یکی از پیشنهادات را انتخاب و خریداری می کند.

هدف ما این نیست، و قرار هم نیست اینگونه باشد. ما مخالفتی با پیشنهادات و مشاوره های ارائه شده توسط کاربران نداریم، هر کدوم از دوستان، با رعایت "تذکر مهم بخش مشاوره" که تشخیصش بر عهده ی مدیر انجمن مربوطه است، می تواند در مشاوره ها شرکت کند و پیشنهادات خودش را به کاربران نیازمنده مشاوره ارائه کند. اما فارق از هر پیشنهادی که کاربران بدهند، ما یک مشاوره ی رسمی انجمن داریم که توسط مدیر انجمن مربوطه داده می شود. من نمیتونم بودجه ی کاربری که آمده و در انجمن ما مشاوره خواسته را به قمار هر نوع پیشنهادی که ممکن است در انجمن داده شود واگذار کنم. اون بیچاره شخص مشاوره گیرنده، شاید اون یکی دو میلیونی که جور کرده، با هزار بدبختی جور کرده باشه، من نمیتونم بیخیال باشم و ولش کنم بزار همه بیان پیشنهاد بارونش کنند.

نه، در حالی که من و دیگر مدیران پیشنهادات همه ی کاربران رو در نظر میگیریم، اما در جایی که لازم باشد، پیشنهاد خودمون رو هم مطرح می کنیم. همانطور که کاربر می تواند پیشنهادات کاربران دیگر را نادیده بگیرد، می تواند پیشنهاد مدیر انجمن مربوطه را هم نادیده بگیرد، هر کاربری در انتخاب مشاور و مشاوره آزاد است، اما، از نظر من، باید یک مشاوره Verified یا تایید شده در هر تاپیکی وجود داشته باشد. چه کاربر آن را بپسندد و یا نپسندد.

از این جهت، برای هر انجمن یک مدیر گذاشتیم، که ضمن رعایت نظم و انضباط انجمن، مشاوره ی رسمی انجمن را وی بدهد. این مدیر را هم از سر خیابون پیدا نکردیم، کلی گشتیم، بررسی کردیم، بالا و پایین کردیم، یک معیاری داشتیم، و بر اون اساس یک شخصی رو برای مدیریت انجمن مربوطه انتخاب کردیم که از نظر ما، با توجه به داشته و نداشته های انجمن، کاملا" شایسته ی این مقام بوده است. و ایشان بتواند مشاوره ی رسمی را ارائه دهد.

شما وقتی دکتر می روید، آیا می توانید با دکتر بحث کنید که فلان قرص را که تو نوشتی، نظر شخصی شماست، اگر من پیش یک دکتر دیگر بروم شاید این قرص را ننویسد. خیر، همچین بحثی با دکتر نمیکنید، نسخه ی ایشان را میگیرید، یا میخرید و میخورید یا اینکه میروید سراغ یک دکتر دیگه.

اینکه صحبت آقای آریایی نظر شخصی ایشان است و یا نیست، مهم نیست، مشاوره گیرنده می تواند برود پیش شخص دیگری و انجمن دیگری و مشاوره ی دیگری بگیرد. مهم این است که نظر ایشان از نظر من مدیر انجمن مورد تایید است، و شما بحث بیهوده ای با ایشان می کنید، ایشان مدیر انجمن لپتاپ هستند و نظرشان را اعلام می کنند. لوله ی تفتگ شاتگان زیر گلوی مشاوره گیرنده نگذاشتند که یا همینی که من گفتم یا اینکه تورا می کشم. کاربر می تواند مشاوره ی ایشان را عملی کند و یا نکند، از این جهت آزاد است. پس بحث شما با ایشان بی مورد است.

پس با مدیران بخش ها بحث نکنید، ایشان قطعا" صلاحیت اداره ی انجمن تحت نظر خود را داشته اند که به این سمت منصوب شدند. نظر مدیران انجمن ها تنها مشاوره ی رسمی این انجمن است، هرچند کاربران در انتخاب مشاور و مشاوره آزاد هستند، و می توانند مشاوره های داده شده توسط مدیران را انجام ندهند.

اگر بحثی بین مدیر و کاربری در میگیرد، که از نظر شما مناسب نیست، شما صرفا" پست مربوطه را با استفاده از دگمه ی گزارش، به بنده گزارش کنید تا در صورتی که ببینم خطایی از کسی سر زده، چه کاربر و چه مدیر، برخورد کنم. به هیچ وجه با مدیران انجمن ها جنگ و جدل نکنید، وگرنه ممکن است اقدامات تنبیهی در نظر گرفته شود. اگر شکایتی دارید به بنده پیغام خصوصی دهید تا مورد را برطرف کنم. اگر درجایی پیشنهاد یا مشاوره ای مطرح می شود که از نظر شما پیشنهاد بهتری هم می توان داد، لزومی به بحث و جدل با پیشنهاد دهند نیست، شما صرفا" می توانید پیشنهاد خود را در تاپیک مربوطه به کاربر بدهید، اینکه پیشنهاد مدیران نظرات شخصی ایشان است و یا نیست، تشخیصش بر عهده ی من است. در مورد دادن تذکر هم، این اعلان رو مطالعه بفرمایید، جایگاه هر کاربر برای دادن تذکر مشخص شده است.

امیدوارم با توضیحاتی که ارائه شد، مشکلات برطرف شده باشد.
    امتیازها
    7,925
    سطح
    59
    21
    کاربر انجمن
    سلام دوستان
    من میخوام یه لپ تاپ گیمینگ بگیرم تا حدود 4.5 میلیون
    ممنون میشم چند تا لپ تاپ خوب بهم معرفی کنین
    یه سوال دیگه هم دارم یه لپ تاپی رو تو سایت امازون دیدم میخواستم بدونم این لپ تاپ تو بازار ایران موجود هست یا نه؟

http://www.amazon.com/ASUS-G501JW-DS...&keywords=G501
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzin007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام یه لپ تاپ گیمینگ بگیرم تا حدود 4.5 میلیون
    ممنون میشم چند تا لپ تاپ خوب بهم معرفی کنین
    یه سوال دیگه هم دارم یه لپ تاپی رو تو سایت امازون دیدم میخواستم بدونم این لپ تاپ تو بازار ایران موجود هست یا نه؟

http://www.amazon.com/ASUS-G501JW-DS...&keywords=G501
    دوست عزیز این خانواده در کانفیگ های متنوعی تولید شده و در ایران هم چند کانفیگ مختلف اش موجود است.بنده به شما خانواده msi رو هم پیشنهاد میکنم.در این رنج قیمت مدل های جدید خوبی دارد.
    امتیازها
    7,925
    سطح
    59
    21
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیز این خانواده در کانفیگ های متنوعی تولید شده و در ایران هم چند کانفیگ مختلف اش موجود است.بنده به شما خانواده msi رو هم پیشنهاد میکنم.در این رنج قیمت مدل های جدید خوبی دارد.
    خیلی ممنون از پیشنهادتون
    فقط اینکه از سری g501 ایسوس تو کدوم پاساژ تهران موجود هست؟و اگه قیمتش رو هم میدونید ممنون میشم بهم بگین
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzin007 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پیشنهادتون
    فقط اینکه از سری g501 ایسوس تو کدوم پاساژ تهران موجود هست؟و اگه قیمتش رو هم میدونید ممنون میشم بهم بگین
    بنده خبر از پاساژهای تهران ندارم.عرض کردم کانفیگ ها متفاوت است و قیمت ها بسیار متفاوت!
    امتیازها
    8,256
    سطح
    61
    31
    کاربر جدید
    درود بر دوستان
    لپ تاپ تا قیمت یک میلیون و پانصد(بیشتر نشود) جهت کارهای عادی مانند وبگردی ، نصب نرم افزارهای سبک ارتباطی اینترنتی ، گوش دادن موزیک و از این قبیل معرفی نمایید در ضمن وزن لپ تاپ هم هرچقدر سبکتر بهتر و با توجه به کم شدن وزن، کوچک تر شدن صفحه نمایش ایرادی ندارد
    ممنون
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1984 نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    لپ تاپ تا قیمت یک میلیون و پانصد(بیشتر نشود) جهت کارهای عادی مانند وبگردی ، نصب نرم افزارهای سبک ارتباطی اینترنتی ، گوش دادن موزیک و از این قبیل معرفی نمایید در ضمن وزن لپ تاپ هم هرچقدر سبکتر بهتر و با توجه به کم شدن وزن، کوچک تر شدن صفحه نمایش ایرادی ندارد
    ممنون
    با این بودجه فقط باید از خانواده ایسر خریداری کنید چون برندهای دیگر با این بودجه سخت افزار ضعیفتری در اختیار شما میگذارند.
صفحه 56 از 161 نخست ... 646545556575866106156 ... آخرین
نمایش نتایج: از 551 به 560 از 1605

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع