ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال

بهترین سخت افزار ها و راهکارهای موجود برای 3D VISUALIZATION

با سلام خدمت دوستان، اساتید و با تشکر از مدیران که زحمت کشیدند و یک انجمن جدید برای تاپیک های این منظور افتتاح کردند.

دوستان همانطور که مستحضر هستید و اخیرا مشاهده فرمودید،در بخش های مشاوره خرید و سخت افزاری شاهد وجود دوستانی در کنار خود هستیم که در رشته های معماری و مشابه فعالیت میکنند و حتی در جوامع امروزی و خارج از انجمن ها میبینیم که این مهندسین که تعدادشان هم کم نیست به شدت وابسته به علم سخت افزار هستند.

در کمی قبل تر بنده حقیر با کمک یکی از دوستان و اساتید این فروم تحقیقاتی را در این زمینه آغاز کردیم و به نتایجی رسیدیم. اما این مهم بدون وجود مهندسین معماری دچار تناقضات و مشکلات تخصصی بود. بنده حقیر با کمک گرفتن از مهندسین این رشته و ضمن علاقمند شدم خودم به این موضوع تصمیم گرفتم تا از تفکرات سطحی و عامه خارج شده و کمی تخصصی تر به این موضوع بپردازم. زمان نهایی رندرینگ که برای مهندسین معماری و غیره بسیار مهم است از عوامل اصلی ایجاد تاپیک میباشد.

لذا در این تاپیک و در این انجمن برای اولین بار قصد داریم تا به این گونه موضوعات پرداخته و بهترین راهکارها را مورد بررسی قرار بدهیم. مواردی برای آشنایی بیشتر دوستان با روند تاپیک قرار میدهم.

1- معرفی بهترین راهکارهای کامپیوتری (بدون دستکاری در متریال های طرح) برای گرفتن پرفورمنس بهتر
    2- پیدا کردن بهترین سخت افزارها برای نرم افزارهای 3dmax و موتورهای رندر اصلی آن شامل vray rt و vray advanced
    3- پیدا کردن بهترین تکنولوژی ها و به اصطلاح آمیانه مچ کردن آنها با نرم افزارها و موتورهای مذکور
    4- از دوستان 3dmax کار و یا علاقمندانی که تست هایی رو در این زمینه انجام داده اند نیز دعوت به عمل می آید تا تاپیک را یاری بفرماییند.

از امروز بنده با کمک مهندس فیض بحر مطالبی را در این تاپیک قرار میدهیم امیدوارم مورد قبول واقع بشود.لازم به ذکر است تعدادی از مطالب حاصل تجربه های شخصی میباشد.

پ.ن:دوستان گلم این تاپیک برای آشنایی با این نرم افزارها و موتورها نیست بلکه صرفا برای پیدا کردن راهکار میباشد.لطفا مثل همیشه نظم حفظ بشود و به شدت علاقه دارم تا از تخصص تک تک دوستان و مدیریت محترم استفاده کنم چون تازه در اول راه هستم.

با تشکر امیرحسین آریایی
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع