ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 107 نخست ... 456781656106 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 1070
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    داداش من از شما و همه مدیران معذرت میخوام بهتره با قوانین اشنا بشم بعد بیام کمک بخوام تا کسی دلخور نش قوانین خراب نشه
    با عرض معذرت از خدمتتون مرخص میشم بابت همه معذرت میخوام ولی چیزی از عمد نبود منو ببخشید مخصوصا شما داش رضا از بابت همه چین که توضیح دادینم ممنونم هم اینجا هم پست دیگ
    عزیز به چیزی که گفته میشه دقت نمی کنی شما .
    من گفتم پستی به جز بودجه و مدل کیس اینجا نبینم باز شما برگشت عذرخواهی کردی .
    قطعاً اول کار به شما اخطار داده نمیشه چون باید با قوانین وفق پیدا کنی ولی ازت میخوام به سؤالی که پرسیده میشه جواب بدی . چون شما به ما مراجعه کردی و مشاوره نگرفته از اینجا نمیری بیرون . دقت کنی و به سؤالات فقط جواب بدی و جواب متفرقه ندی مشکل پیش نمیاد
    براتون توضیح دادم . اگر بودجه فراهم هست و می تونید خرید کنید و کیس غیر استاندارد داشته باشید توصیه می کنم دیگه محدود به کیس قبلیتون نشید و برای سیستم جدید کیس جدید بگرید و با توجه به اون کیس و قطعاتی که جدید می خرید کولر بخرید تا خدایی ناکرده هزینه اضافی متحمل نشوید .
    پس مدل کیس فعلیتون رو اعلام کنید
    + بودجه کولر

3 بار همین جمله رو تکرار کردم ! حالا باز پستی بده که این دو مورد توش نباشه ! :D
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    دوست من , مرخص میشید؟! متوجه نشدمرضا جان چند سوال بسیار پایه برای خرید کولر از شما پرسیدنالان شما قصد خرید دارید یا خیر؟
    مگه نمیبینی داش رضا ناراحته من به خودم اخطار میدم از همتون معذرت میخوامجدا از اینکه اینجا یه کابر باشیم یا ندیر مثل یه برادر میمونیم من تو پست قبلی که زدی سریع خوندمش پستتو اون کلمه کیسو ندیدم تاز اومدم این انجمون چیزی کم زیاد شد ببخشید در ضمن داش رضا از شما هم عذر میخوام فعلا از خدمت دوستان و مدیران گرامی مرخص میشم تا الانم هر اطلاعاتی دادید ممنون
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    مگه نمیبینی داش رضا ناراحته من به خودم اخطار میدم از همتون معذرت میخوامجدا از اینکه اینجا یه کابر باشیم یا ندیر مثل یه برادر میمونیم من تو پست قبلی که زدی سریع خوندمش پستتو اون کلمه کیسو ندیدم تاز اومدم این انجمون چیزی کم زیاد شد ببخشید در ضمن داش رضا از شما هم عذر میخوام فعلا از خدمت دوستان و مدیران گرامی مرخص میشم تا الانم هر اطلاعاتی دادید ممنون
    عزیزم من از چیزی ناراحت نیستم به جز اینکه به سؤال اصلی من جواب نمیدید و فقط عذرخواهی می کنید .
    وقتی سؤال پرسیده میشه جواب بدید به اون سؤال تا نیاز به عذرخواهی بیش از حد نباشید .
    به سؤال جواب ندادن شما من رو ناراحت می کنه و این عذرخواهی بیش از حد شما پست اسپم و نامربوط هست !!
    یک بار عذرخواهی می کنند . در مراتب ترک اشتباه یا گناه هم قدم اول ترک عملی اشتباه هست بعد ندامت زبانی یا نوشتاری !
    ترک عملی اشتباه هم اینه که بیش از حد عذرخواهی نکنید و به جای عذرخواهی جواب سؤال اصلی رو بدید !
    وارد حوزه دین هم شدم تا متوجه بشید چه کاری اشتباه هست و ما رو ناراحت می کنه !!
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    عزیزم من از چیزی ناراحت نیستم به جز اینکه به سؤال اصلی من جواب نمیدید و فقط عذرخواهی می کنید .
    وقتی سؤال پرسیده میشه جواب بدید به اون سؤال تا نیاز به عذرخواهی بیش از حد نباشید .
    به سؤال جواب ندادن شما من رو ناراحت می کنه و این عذرخواهی بیش از حد شما پست اسپم و نامربوط هست !!
    یک بار عذرخواهی می کنند . در مراتب ترک اشتباه یا گناه هم قدم اول ترک عملی اشتباه هست بعد ندامت زبانی یا نوشتاری !
    ترک عملی اشتباه هم اینه که بیش از حد عذرخواهی نکنید و به جای عذرخواهی جواب سؤال اصلی رو بدید !
    وارد حوزه دین هم شدم تا متوجه بشید چه کاری اشتباه هست و ما رو ناراحت می کنه !!
    اخه من دوست ندارم کسی ازم ناراحت شه و فکر کنه از عمد کاری کردم هم به عنوان نسئول و یه برادر و یه راهنما هواستم بدونی نمیخوام ناراحت شی یا قوانین بی احترامی شه

من مدل کیسم green orbit هست البته فکر نکنم غیر استاندار باش ولی تا جای ک میدونی همه فنی هم توش جا نمیش
    اگر قرار باش فعلا فنی برای این سیستم بزارم یه چی حدود 150.. 200 باش ک رو این کار کنه چون قبلا هم گفتم سیستم میخواد عوض شه بعدا
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    اخه من دوست ندارم کسی ازم ناراحت شه و فکر کنه از عمد کاری کردم هم به عنوان نسئول و یه برادر و یه راهنما هواستم بدونی نمیخوام ناراحت شی یا قوانین بی احترامی شه

من مدل کیسم green orbit هست البته فکر نکنم غیر استاندار باش ولی تا جای ک میدونی همه فنی هم توش جا نمیش
    اگر قرار باش فعلا فنی برای این سیستم بزارم یه چی حدود 150.. 200 باش ک رو این کار کنه چون قبلا هم گفتم سیستم میخواد عوض شه بعدا
    آخه بعضی ها کیس هاشون واقعاً غیر استاندارد هست و اینکه گفتم مدل کیستون رو بگید برای همین بود که واقعاً مناسب هست که سیستم جدید رو داخلش ببندید یا نه و با توجه به این کولر بگیرید یا نه .
    برای این کیس MACHO ترمال رایت و U12S و U12P-SE2 نوکتوا توش جا میشن که دو تا مدل نوکتوا قیمتشون به بوجه شما نمیخوره مگه اینکه تا 250 افزایش بودجه بدین .
    اگه بتونید کیس رو هم جدید بخرید مطمئن تر خواهید بود در مجموع
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/11/03 در ساعت 23:38
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    آخه بعضی ها کیس هاشون واقعاً غیر استاندارد هست و اینکه گفتم مدل کیستون رو بگید برای همین بود که واقعاً مناسب هست که سیستم جدید رو داخلش ببندید یا نه و با توجه به این کولر بگیرید یا نه .
    برای این کیس MACHO ترمال رایت و U12S و U12P-SE2 نوکتوا توش جا میشن که دو تا مدل نوکتوا قیمتشون به بوجه شما نمیخوره مگه اینکه تا 250 افزایش بودجه بدین .
    اگه بتونید کیس رو هم جدید بخرید مطمئن تر خواهید بود در مجموع
    البته فعلا الان این کیس مد نظرمه ولی در اینده ارتقا خواهم داد نوکتوارو بگیرم برای بعد هم ارتقا بدم جواب میده یا همون ارزون تره بردارم و بزارم وقتی قطعات جدید گرفتم کلا همه چیرو تغیر اساسی بدم

فعلا این دو کیس مد نظرمه هست برای اینده Green X5 Fusion وGreen X6 Challenger البته نمیدونم کدومش بهتره اگر کسی میگه دلیلشم بگه ممنون

البته نظرم برای کیس دیگ دارین تو رنج قیمت 300 بدین برا گیم ممنون
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    البته فعلا الان این کیس مد نظرمه ولی در اینده ارتقا خواهم داد نوکتوارو بگیرم برای بعد هم ارتقا بدم جواب میده یا همون ارزون تره بردارم و بزارم وقتی قطعات جدید گرفتم کلا همه چیرو تغیر اساسی بدم

فعلا این دو کیس مد نظرمه هست برای اینده Green X5 Fusion وGreen X6 Challenger البته نمیدونم کدومش بهتره اگر کسی میگه دلیلشم بگه ممنون

ایکس 5 اصلا خوب نیست چون کیفیت ساخت خوبی نداره و ایکس 6 بهتره ........ البته ایکس 4 هم بدک نیست تو اون رنج ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

عزیزم این سؤال و مطلب رو چند بار تکرار کردم دیشب که شما به حاشیه و عذرخواهی بیش از حد پرداختید و با 4 بار تکرار بودجه کولر و مدل کیستون رو گفتید !! به جای پرداختن به حاشیه مثل دیشب سؤال مشاورین رو بخون و همون ها رو دقیق و کامل جواب بده
    این سؤال مهمترین سؤال هست و امیدوارم بهش دقیق جواب بدید :
    آیا بودجه ارتقاء الآن فراهم هست که بتونید چند روز آینده قطعات جدید رو بخرید و کیس و کولر رو هم با توجه به اون بخرید و اصلاً روی سیستم فعلی تمرکز نکنید ؟! یا اینکه مدتی طول می کشه برای خرید قطعات جدید ( بیش از 1 ماه ) ؟!
    برای کیس هم می تونید Xigmatek ASSASSIN Black Window بخرید که از هردو کیس مدنظر شرایط بهتری داره از نظر کیفی 325 تومن
    هم کیس هم کولر نوکتوا فروشگاه فروم خودمون موجود هست .
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

پیشنهاد من xigmatek ASSASSIN هست

امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    اره داش سامان جالبه این دو مدل قیمتاشون تقریبا انداز همه ولی میگین اون بهتره بقیه هم همین نظر داشتن والی ایکس 5 در گاه یو اس بی تری دار ایکس 6 نه

اما اومدیم خدمت شما داش رضا من خیلی کوچیکتم از بابت راهنمایات ممنون خوب خدمتت ک عرض کنم چون میخوام یه قطعاتی درست بگیریم یه مقدار دیگ باید پول دستم بیاد تا بتونم کلی تغیرات بدم خوب طبیعیه بیشتر یک ما میش دوست گرانی و هم استانیه بنده فعلا یه چیزی بزارم رو این سیستم که دماش خیلی میره بالا

مثل اینکه این کیسی معرفی کردید از اون مدلای که گفتم بهتاره و یو اس بی تری هم دار ظاهرا درست؟
صفحه 6 از 107 نخست ... 456781656106 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 1070

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع