ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 58
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Fatehi نمایش پست ها
    بله جای چند سوالی مطرح می شود اول این فیلمی که نمایش می دهد که این پرنده فرود می اید برای ایران نیست متاسفانه رساناهای گروهی ایران انرا نمایش می دهندو مردم را به خطا می اندازند. این فیلم تا انجا که من می دانم برای ازمایشها است.

اما شما اهل کامپیوتر هستید و می دانید در دنیای سایبر همه چیز احتمال دارد برای مثال می توان حتی یک فرد را پشت لبتاپش کشت.

یک نکته که در این ویدیو که در ایران نمایش داده می شد چرخ ها نمایش داده نشده است . پس احتمال می دود در زمان سقوط صدمه دیده باشد. همین طور که 98 درصد خبر های داخلی و خارجی گقته اند که این هواپیما با حداقل خسارت روی خاک ایران سقوط کرده.

من دل خوشی از نیروی نظامی ایران ندارم .اما نمی شود ما دستاوردهای خودمان را نادیده بگیریم. برای مثال تانک ذوالفقار همان مهندسی معکوس تانک تایگر است. ( من در دانشگاه دولتی اراک درس خودندم و بالای اراک شهر دورود لوله تانک ذوالفقار را می سازند .)
    درود دوست من همین که شما می فر مایی همانطور که شما فر مودین در تصاویر تلویزیونی چرخها پیدا نیستند اگه موقع فرود به چرخها آسیبی وارد شده باشند پس نباید تصاویر این قسمت پوشانده می شد عیبی به اصل قضیه دست یابی به این پرنده وارد نمی اورد و از ارزش کار نمی کاست در ثانی حتما می دانید اگه به کوچکترین صورتی در این هنگام آسیب می دید باید در بدنه هم آسیب دیدگی مشهود میشد اینها با هم نمی خونه در کل شک به اقتدار نظامی وارد نمیشه اینجا بحث دانش و فناوری است نه نظامی و سیاسی ولی اگه بخواین ادامه بدین شواهد بیشتری براتون مطرح می کنم در ضمن من کشته مرده آمریکا نیستم که با راستی یا نار استی قضیه به من نفعی برسه
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajah نمایش پست ها
    دوست عزیز دست خدا بالای دستاست

مگه امریکا کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا تا یه افتخار کسب می کنیم می خوایم اون رو زیر سوال ببریم

دوست عزیز اگه اینی بود که شما میگین امریکا اینقدر بعد از انتشا تصاویر متزلزل نشون

نمی داد مطمئن باش تا چند روز آینده خبرهای بیشتری میدن

در ضمن ایران نمی تونه بیاد و بگه که چطوری این هواپیما رو نشونده ،بنظر شما میشه

این اطلاعات رو تو تلوزیون پخش کرد
    من نمیخام افتخار ایران رو زیر سوال ببرم ولی امکانات و فناوری نظامی ایران و آمریکا رو با هم میشه مقایسه کرد
    به نظر من شما کمی غیر منطقی هستی ( قصد بی ادبی ندارم و امید وارم از دستم ناراحت نشی )
    اگه یه زره منطقی تر به پست های دوستان نگاه کنی متوجه بعضی چیزا میشی
    ضمنا شاید ایران در این ضمینه پیشرفت کرده باشه ولی فناوری ضد رادار کجا و .......

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajah نمایش پست ها
    دوست عزیز دست خدا بالای دستاست

مگه امریکا کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا تا یه افتخار کسب می کنیم می خوایم اون رو زیر سوال ببریم

دوست عزیز اگه اینی بود که شما میگین امریکا اینقدر بعد از انتشا تصاویر متزلزل نشون

نمی داد مطمئن باش تا چند روز آینده خبرهای بیشتری میدن

در ضمن ایران نمی تونه بیاد و بگه که چطوری این هواپیما رو نشونده ،بنظر شما میشه

این اطلاعات رو تو تلوزیون پخش کرد
    دوست من آیا هرچه در تلویزیون پخش بشه صد درصد صحیحه؟
    منهم می خواستم همینو مطرح کنم وگرنه من بیشتر از شما از آمریکا متنفرم ولی آنچه در تلویزیون و اطرافم می بینم همیشه یکی نیست گاهی صدو هشتاد درجه مخالف هم هستن
    من یه سوال از شما میپرسم ما اگه اینهمه پیشرفتهای در زمینه های علم وفنا اوری داریم چرا الان چهل پنجاه ساله داریم پیکان انگلیسی و پراید کره ای (منشا اصل این اتو مبیل آمریکاییه) رو با همان تکنو لو ژی پنجاه سال قبل کپی می کنیم چرا در زمینه های ملموس و دسترس پیشرفتی نداریم چرا فقط در تلویزیون میبینیم ما می خوایم قابل لمس باشند
    امتیازها
    6,411
    سطح
    52
    706
    کاربر انجمن
    بالاخره نمیشه به طور قطع در این مورد نظر داد ، اون دوستی که گفت یک جای کار می لنگه ، من رو یاد افسانه تروا انداخت.
    همیشه باید دشمن رو در بالاترین سطح تصور کرد نه اینکه از اون ترسید و مورد اغوای قدرتش قرار گرفت.
    من کاملا به سخن پیامبر اعتقاد دارم که فرمودند: اگر علم در ستاره ثریا باشد مردانی از فارس به آن دست پیدا خواهند کرد
    شاید آن روز امروز نباشد ولی زمانی حتما تحقق پیدا خواهد کرد شاید وقتی دیگر...

[اگر خداوند بخواهد تغییری ایجاد کند، کسی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد]

امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    آمریکا و غرب واقعا چی هستن؟ واسه همین که هیچی نیستند همیشه دنبال محصولات اورجینال ساخت این کشورها هستیم؟و حتی به محصولات آسیایی تحت لیسانس اونها هم احترام بیشتری میزاریم؟
    این کشورها واقعا چی هستن؟ :))
    ما که سالها هواپیمای میگ دست دوم از فرانسه میخریدیم!با توپولوف ها و ایرباسها و بوئینگ ها و فوکر های فرسوده چه میکنید؟
    در بحث تکنولوژی سالها باید بدویم پشت سر اینها!
    تازه اگه فعلا از خرید تکنولوژی(صرفا خرید امکان استفاده از یک تکنولوژی نه یادگیری اون) کشورهای دیگه و زدنشون به اسم خودمون دست برداریم!
    ویرایش توسط farjam1990 : 2011/12/09 در ساعت 20:34
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phantom نمایش پست ها
    منهم می خواستم همینو مطرح کنم وگرنه من بیشتر از شما از آمریکا متنفرم ولی آنچه در تلویزیون و اطرافم می بینم همیشه یکی نیست گاهی صدو هشتاد درجه مخالف هم هستن
    من یه سوال از شما میپرسم ما اگه اینهمه پیشرفتهای در زمینه های علم وفنا اوری داریم چرا الان چهل پنجاه ساله داریم پیکان انگلیسی و پراید کره ای (منشا اصل این اتو مبیل آمریکاییه) رو با همان تکنو لو ژی پنجاه سال قبل کپی می کنیم چرا در زمینه های ملموس و دسترس پیشرفتی نداریم چرا فقط در تلویزیون میبینیم ما می خوایم قابل لمس باشند
    کاملا موافقم
    من کلا شاید 10% تلویزیون ایران رو باور داشته باشم

در زمینه پیشرفت هم واقعا جای سوال داره چرا در زمینه های دیگه هیچ پیشرفتی ندازیم

و هزارتا سوال دیگه .......

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    آمریکا و غرب واقعا چی هستن؟ واسه همین که هیچی نیستند همیشه دنبال محصولات اورجینال ساخت این کشورها هستیم؟و حتی به محصولات آسیایی تحت لیسانس اونها هم احترام بیشتری میزاریم؟
    این کشورها واقعا چی هستن؟ :))
    ما که سالها هواپیمای میگ دست دوم از فرانسه میخریدیم!با توپولوف ها و ایرباسها و بوئینگ ها و فوکر های فرسوده چه میکنید؟
    دوست پرسپولیسی عزیزم هواپیمای میگ ساخت روسیه هست فرانسه میراژ میسازه هواپیماهای خریداری شده در زمان شاه همه امریکایی بودند که بعد انقلاب در زمان جنگ با برتری مثال زدنی پوزه نیروی هوایی و حتی نیروی در یایی روسیه را به خاک مالیدند در این هنگام هواپیماهای عراق میگ و سوخو روسی بودند تا اینکه عراق دست به د امن فرانسه شدمد میراژهای فرانسوی هم در ابتدا اسیب های جدی از ما دیدند ولی مستشاران فرانسوی خیلی زود نقاط قوط و ضعف ما و خودشان را شناختند و آنگاه ما ضربه کاری را از این میراژها خوردیم بعد جنگ فرانسه پیشنهاد فروش 60 فروند میراژ اف-1 را با تجهیزات کامل به ایران داد که متاسفانه به بهانه کمی بودجه پذیرفته نشد ولی بعد ها نیروی هوا یی چند برابر انرا برای خرید تکنو لو ژی و هواپیما های تاریخ گذشته چینی تو حلقوم چین بدون نتیجه ریخت
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    اوه معذرت میخوام توی این نوع هواپیما تخصص خاصی نداشتم :دی

راستی پرسپولیسی؟من؟
    بحث من درباره این تیم اینه که تنها تیمی هستش که ازش به اندازه بقیه بدم نمیاد :دی
    تیم ملی هم که...
    ویرایش توسط farjam1990 : 2011/12/09 در ساعت 20:44
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    اما ربع کلام ، کشور عزیزمان ایران بیش از 200 سال استعمار کشورهای مختلف بود و فرهنگها و طرزفکرهای وارد فرهنگ غنی و پر بار ایران شده است. شما هنوز می توانید این استعمار مخصوصا انگلیس . در برخی ادارات شما مشاهده می کنید . عزیزان باور کنید باور کنید هنوز ایران از نظر زیر ساخت فرهنگی و اجتماعی در سطح پایینی هستیم. پس نمی توان همه چیز را گفت. را ارائه داد.
    این یک نکته . نکته بعدی ما منکر برخی مسئولین خائن نیستیم . مثل خودرو سازان و دیگر صنعت ها. ( اما باور کنید مردم هنوز پیکان دوست دارند.) انشاالله بری جای مختلف شهر های کوچک برزگ به حرف من می رسی.

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    سلام سلام دوستان ! آقا بحث بالا گرفته ! بزارید ما نیز یه چند خطی بنویسیم !
    من باب اول خدمتتون عرض کنم ، از اینکه اون هواچیما دچار نقص از طرف مبدا شده که شکی نیست ! چون وقتی که یک هواپیما رو عملیاتی میکنن یعنی فکر همه جاشو کردن ! اینکه ما فکر کنیم بچه های ایران تونستن وارد سیستم اویونیک اون هواپیما بشن فقط 20 درصد هست ! چون اگه وارد میشدن که دیگه هواپیما صدمه ای نداشت ! و راحت فرود میومد ! من نظرم اینه که چنان پاراظیط (برای رعایت مسائل امنیتی غلط ، دیکته می کنیم) قویی تو اون منطقه اعمال کردن کل سیستم همواپیما رو از کار انداختن ! و چون ساختار این هواپیما به صورن بال پرنده هست ، با کمترین نرخ سقوط آروم به طرف زمین اومده ! و یه جایی به زمین خورده ! شاید دلیل پوشوندن زیره اون هواپیما همین بوده ! چون مسلما هواپیما با چرخ ننشسته ! حالا هر بلایی که سره اون ناناز اوردن دمشون گرم ! حرکت خفنی زدن !
صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 58

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع