ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    شما فکر میکنید که بقیه اصلا گوشی GLX از نزدیک ندیدن. من با بیشتر از 10 مدل مختلف کار کردم. هم مدل های لمسی و هوشمند و هم مدل های معمولی. وقتی بعد از چند وقت زیر LCD پر میشه از گرد و غبار شما چه انتظاری دارید. من این مشکل رو توی هر دو سری گوشی دیدم. وقتی شما مثلا 200 هزار تومن پول بی زبون رو بدید به گوشی که لنزش از جا در میاد و یه سوراخ به جای اون باقی میمونه چه انتظاری از مردم دارید؟!
    من کاملا با صحبت های آقا آرمین موافقم. زمانی که کیفیت به حد مطلوبی برسه مطمئنا این گوشی ها توی بازار جایگاهی رو بدست میارن. تا کیفیت و نوآوری نباشه موفقیتی هم در کار نیست. اگر خواستید در مورد همون سامسونگ که مثال زدید براتون توضیح میدم که چطوری به غول تبدیل شد. در ضمن سامسونگ هم با بازار بومی به اینجا نرسیده که ما از شرکت دیگه ای این انتظار رو داشته باشیم.

در آخر هم باز تاکید میکنم گوشی که برندش متعلق به شرکت چینیه ، طراحی محصولش مال مهندس چینیه (البته اگر بشه اسمش رو مهندس گذاشت!) ، کارخونه مال شرکت چینیه ، سرکارگر خط تولید که بالای سر کارگر ها نظارت میکنه و دستور میده چینیه و در ضمن برای دور زدن گمرک و خوردن حق وارد کننده های دیگه محصول بی کیفیتش رو وارد بازار ما میکنه و مردم کشورم رو با برچسب "ساخت ایران" گول میزنن و مردم از خریدن محصولش ضرر میکنن رو نه ایرانی میدونم نه قانونی میدونم و نه ازش حمایت میکنم. شما هم میتونید به اینکه چند نفر از هموطن های ما دارن زیر دست سر کارگر چینی پیچ های گوشی رو میبندن و محصولات تولید شده رو جا به جا میکنن افتخار کنید.

من توی خیلی از محصولات از تولید خودمون حمایت میکنم و مثلا همون رنگ صنعتی که آقا آرمین اشاره کردند رو از نزدیک دیدم و کاملا قبول دارم. شرکت هایی که محصولشون اینقدر با کیفیت هست که به خیلی از کشور ها صادر میشه.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع