ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    امتیازها
    141
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید

راهنمایی فوری برای خرید لپ تاپ ............؟؟؟

سلام خدمت تمام اساتید
    یه سوال مهم داشتم ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    ببینید من کل کارهایی که با کامپیوتر انجام میدم به صورت زیره
    1.برنامه نویسی ویندوز (سی شارپ)
    2.برنامه نویسی وب (پی اچ پی و سی اس اس و اچ تی ام ال )
    3.طراحی گرافیک فتوشاپ
    4.فیلم و موزیک و وب گردی
    حالا سوال من اینه به نظر شما یه لپ تاپ اپل بگیرم در حد 3500 برای کارهای طراحی و کد نویسی تحت وب و یه سیستم 1500 نهایت 2 میلیونی بگیررم فقط برای کد نویسی ویندوز (MacBook Pro Model MD-101 : 3.290.000 Toman)
    یا
    یه لپ تاپ اپل بگیرم در حد 5500 که روش ویندوز هم نصب کنم که هم باهاش کد نویسی ویندوز را انجام بدم هم طراحی توی مک
    به نظر شما عزیزان چی کار کنم بهتره (MacBook Pro Model ME-866 (Retina): 5.550.000 Toman)
    من تقریبا 10 ساله با ویندوز دارم کار میکنم و خیلی دلم میخواد مک راجربه کنم با از اساتید میخوام منو راهنمایی کنند
    با تشکر
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    فکر نمیکنم بشه همزمان مک و ویندوز رو روی Macbook داشت , اگر هم بشه به نظر من حرکت جالبی نیست !

اگر خیلی علاقه دارید Mac OS رو تجربه کنید بنده همون نظر اولتون رو تایید میکنم (خرید مک بوک و سیستم ) .

اگر هم علاقه و اصرار زیادی به استفاده از مک ندارید و حتما میخواید هم لپتاپ و هم سیستم دسکتاپ داشته باشید توصیه میکنم یه سیستم تا 2.500 بگیرید و لپتاپ رو هم Acer Aspire V3-571G با کانفیگ 3230M , 6GB RAM , 1TB HDD , GT 710M , Full HD 15.6inch بگیرید که قیمتش با گارانتی سازگار حدود 1.950.000 تومن هست . بعد هاردش رو بفروشید و کمی پول روش بزارید و یه SSD 256GB تهیه کنید براش (Plextor M5 Pro گزینه ی ایده آلی هست ) . البته توجه بکنید برای تعویض هارد با SSD ببریدش دفتر شرکت گارانتی کننده چون اگر خودتون لپتاپ رو باز کنید گارانتیش باطل میشه.

موفق باشید @};-
    امتیازها
    141
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    فکر نمیکنم بشه همزمان مک و ویندوز رو روی Macbook داشت , اگر هم بشه به نظر من حرکت جالبی نیست !

اگر خیلی علاقه دارید Mac OS رو تجربه کنید بنده همون نظر اولتون رو تایید میکنم (خرید مک بوک و سیستم ) .

اگر هم علاقه و اصرار زیادی به استفاده از مک ندارید و حتما میخواید هم لپتاپ و هم سیستم دسکتاپ داشته باشید توصیه میکنم یه سیستم تا 2.500 بگیرید و لپتاپ رو هم Acer Aspire V3-571G با کانفیگ 3230M , 6GB RAM , 1TB HDD , GT 710M , Full HD 15.6inch بگیرید که قیمتش با گارانتی سازگار حدود 1.950.000 تومن هست . بعد هاردش رو بفروشید و کمی پول روش بزارید و یه SSD 256GB تهیه کنید براش (Plextor M5 Pro گزینه ی ایده آلی هست ) . البته توجه بکنید برای تعویض هارد با SSD ببریدش دفتر شرکت گارانتی کننده چون اگر خودتون لپتاپ رو باز کنید گارانتیش باطل میشه.

موفق باشید @};-
    ممنون
    من میخوام مک و ویندوز را در کنار هم داشته باشم به خاطر این گفتم یه لپ تاپ مک و یه سیستم ویندوزی برای کاهای ویندوزی
    من اطلاعاتم درباره مک زیر خط فقره ممنون میشم از اساتید یه خوردم توضیح بدن
    ممنون
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladmohammady نمایش پست ها
    ممنون
    من میخوام مک و ویندوز را در کنار هم داشته باشم به خاطر این گفتم یه لپ تاپ مک و یه سیستم ویندوزی برای کاهای ویندوزی
    من اطلاعاتم درباره مک زیر خط فقره ممنون میشم از اساتید یه خوردم توضیح بدن
    ممنون

مدل MD-101 که خودتون نوشتین ارزش خرید نداره چون با یک مدل 300-400 هزار تومان گرونتر میتونید پردازنده ی نسل جدید (قدرت تقریبا یکسان با نسل قبل با مصرف کمتر) و SSD (سرعت فوق العاده بالاتر نسبت به هارد دیسک ها) داشته باشید.

اگر بودجتون بیشتر از 3.400.000 نیست , 128GB فضای ذخیره سازی کار شما رو راه میندازه و با صفحه 11.1 اینچ مشکلی ندارید بنده مدل MD 760 رو پیشنهاد میدم اما اگر صفحه نمایش 13.1 اینچ و SSD 256GB میخواین و بودجتون هم به 3.700.000 میرسه MD 712 رو پیشنهاد میدم.

در زمینه ی سیستم عامل Mac اطلاعات خاصی ندارم تا بهتون ارائه بدم .

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید @};-
    امتیازها
    141
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    مدل MD-101 که خودتون نوشتین ارزش خرید نداره چون با یک مدل 300-400 هزار تومان گرونتر میتونید پردازنده ی نسل جدید (قدرت تقریبا یکسان با نسل قبل با مصرف کمتر) و SSD (سرعت فوق العاده بالاتر نسبت به هارد دیسک ها) داشته باشید.

اگر بودجتون بیشتر از 3.400.000 نیست , 128GB فضای ذخیره سازی کار شما رو راه میندازه و با صفحه 11.1 اینچ مشکلی ندارید بنده مدل MD 760 رو پیشنهاد میدم اما اگر صفحه نمایش 13.1 اینچ و SSD 256GB میخواین و بودجتون هم به 3.700.000 میرسه MD 712 رو پیشنهاد میدم.

در زمینه ی سیستم عامل Mac اطلاعات خاصی ندارم تا بهتون ارائه بدم .

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید @};-
    این مدلی که گفتید 3700 ایربوکه من خیلی احتیاج به حملش ندارم و فکر میکنم ایر بوک به خاطر الترابوکش یه خورده از پرو گرونتر باشه توی این رنج قیمت مدل پرو چی سراغ دارید
    ممنون
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladmohammady نمایش پست ها
    این مدلی که گفتید 3700 ایربوکه من خیلی احتیاج به حملش ندارم و فکر میکنم ایر بوک به خاطر الترابوکش یه خورده از پرو گرونتر باشه توی این رنج قیمت مدل پرو چی سراغ دارید
    ممنون
    در این رنج قیمت فکر نمی کنم Macbook Pro حوب داشته باشیم ! MD 101 هست به قیمت حدودیه 3/300 که 13.3 اینچیه , SSD نداره و پردازندش نسل قبله (Ivy Bridge) اما با فرکانسی که داره به پردازنده ی نسل جدید مدل های معرفی شده میرسه و شاید کمی اونها رو پشت سر هم بذاره اما از نظر گرافیک مجتمع ضعیفتر از نسل جدیده ! صفحه نمایشش هم رزولوشنش پایینتر از مدل MD 712 پایینتره .

در کل همون دو تا Air معرفی شده رو توصیه میکنم چون به نظرم حیفه به لپتاپ 3.300 داد اما SSD نداشت . علاوه بر این همونطور که گفتید Air ها سبکترن و درضمن کلاس بالاتری دارن (هرچند من خودم اصلا به این مشخصه کلاس بالا بودن اهمیت نمیدم ! ) . راستی فکر میکنم بشه درب Air رو بدون نه داشتن بدنه باز کرد (این رو یه جا خونده بودم ! نمیدونم صحت داره یا نه اما احتمال فراوان میدم چون واقعا طراحیشون شاهکاره و از اپل بر میاد این کار ! )

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید و از Mac OS لذت ببرید @};-
    امتیازها
    141
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    ممنون دوست عزیز
    منتظر نظرات دیگر دوستان هستم اگر دوستان تجربه استفاده از مک دارن ممنون میشم منو راهنمایی کنند
    امتیازها
    141
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    کسی نیست دیگه منو راهنمایی کنه
    امتیازها
    5,265
    سطح
    46
    381
    کاربر انجمن
    دوست گلم شما میتونید روی MacBook ها ویندوز رو داشته باشید پس کل بودجه رو بدید بهترین مک بوک ممکن رو خریداری کنید

به 2 طریق میتونین روی مک بوک ویندوز داشته باشید

1. Boot Camp : شما انتخاب میکنید که سیستم از روی مک بالا بیاد یا ویندوز ( هر 2 سیستم عامل رو خواهید داشت مثل داشتن 2 تا ویندوز هم زمان )

2. parallel Desktop : توی مک در یک محیط مجازی ویندوز رو دارید

*** زمان شارژدهی مک بوک ها در صورت استفاده از ویندوز کاهش پیدا میکنه

اگر نظرتون روی خرید یک مک بوک با کل بودجه بود بگید من نظرم رو اعلام کنم :دی !
    Mess With The BEst DiE Like The ReSt... !!!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    آره ! آقا رضا صحیح می فرمایند ! با نرم افزارهای بوت منیجر میشه هر دوتا رو کنار هم داشت ولی چندان توصیه نمیشه !

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)