ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    27
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید

ارتقاء سیستم قدیمی !!

سلام دوستان خسته نباشید بنده یک سیستم دارم که نزدیک 6 سال پیش بستمش البته یک بار کارت گرافیک و رم و هارد رو ارتقاء دادم . مشخصات سیستم هم از CPU-Z اسکرین شات میگذارم . البته اولویت من ازتقا است ولی فکر کنم ارزش ارتقا ء نداشته باشد ؟ سیستم کند شده البته برای کاربرد روزمره من کافی میباشد من سیستم رو 24 ساعته روشن دارم و دانلود میکنم فیلم نگاه میکنم یا اگر شد یک pes بازی میکنم. امیدوارم دوستان کمک کنند سیستم را ارتقاء بدم اگر بله به چه قطعاتی با نه یک سیستم نوع با فروش این سیستم و حد اکثر بودجه 500 تومان چه سیستمی میتوانم ببندم . پیشاپیش ممنون از کمک دوستان .
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    • نوع فایل: rar CPU-Z1.rar (242.0 کیلو بایت, 89 نمايش)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ai256 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید بنده یک سیستم دارم که نزدیک 6 سال پیش بستمش البته یک بار کارت گرافیک و رم و هارد رو ارتقاء دادم . مشخصات سیستم هم از CPU-Z اسکرین شات میگذارم . البته اولویت من ازتقا است ولی فکر کنم ارزش ارتقا ء نداشته باشد ؟ سیستم کند شده البته برای کاربرد روزمره من کافی میباشد من سیستم رو 24 ساعته روشن دارم و دانلود میکنم فیلم نگاه میکنم یا اگر شد یک pes بازی میکنم. امیدوارم دوستان کمک کنند سیستم را ارتقاء بدم اگر بله به چه قطعاتی با نه یک سیستم نوع با فروش این سیستم و حد اکثر بودجه 500 تومان چه سیستمی میتوانم ببندم . پیشاپیش ممنون از کمک دوستان .
    سلام علی آقا عزیز ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
    توی یه تاپیک مشابه همین تاپیک که دیروز اینجا ایجاد شد برای ارتقای یه سیستم قدیمی این جمله رو گفتم :
    « سلام ! یک عدد گان استریل جراحی بپوشید و ماسک بزنید و دستکش استریل جراحی دست کنید و کل سیستم رو صاف بندازید توی سطل آشغال و با رعایت استانداردهای جهانی دفن کنید و یک سیستم جدید و به روز تهیه کنید ! »
    این جمله شامل شرایط شما هم میشه ! یعنی اصلاً برای ارتقاء جایی نداره !
    بودجه تون رو بفرمائید تا سیستم جدید و به روز بهتون پیشنهاد بدیم !

امتیازها
    27
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    سلام خیلی ممنون، بله، اتفاقا اون پست رو مشاهده کردم ! بالا هم گفتم با فروش سیستم موجودم (که البته نمیدونم چقدر ارزش دارد) و 500 روش بگذارم ! البته اگر فکر میکنید با این بودجه یک سیستم خوب نمیشود بست، بنده ترجیح میدم یک مدت صبر کنم و با بدجه ای بهتر سیستمی با کانفینگ بهتری بببندم !
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ai256 نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون، بله، اتفاقا اون پست رو مشاهده کردم ! بالا هم گفتم با فروش سیستم موجودم (که البته نمیدونم چقدر ارزش دارد) و 500 روش بگذارم ! البته اگر فکر میکنید با این بودجه یک سیستم خوب نمیشود بست، بنده ترجیح میدم یک مدت صبر کنم و با بدجه ای بهتر سیستمی با کانفینگ بهتری بببندم !
    حتماً همینکار رو کنید به نفعتونه ! اگه احتمال میدید که با مدتی صبر کردن و جمع کردن پولتون می تونید چیز بهتری ببندید حتماً صبر کنید ! احتمال کاهش مجدد قیمت ها بعد از عید وجود داره !
    اون سیستم پیشنهادی اون تاپیک هم بد نبود و در رنج خودش عالی بود ولی اگه بودجه کمی بیشتر بود میشد یه مادربرد بهتر براش بست که آخر تاپیک توضیح دادم !
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...8C%D9%85%DB%8C

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع