ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Lightbulb شکست TITAN از برادر کوچکترش!

انویدیا با عرضه کارت TITAN دست بازی خورها را با کارتی پر کرد که شاید کمتر کسی انتظارش را می داشت!
    TITAN توانست تا بسیاری از قله های افتخار را فتح کند! اما در هر صورت به نظر می رسد که چرخ زندگانی همیشه بر وفق مراد
    برترین ها نبوده ، نیست و نخواهد بود، چراکه این چرخ باز هم درسی دگر را به ما آموخت!
    TITAN ار برادر کوچکتر دو هسته ای خود که حتی نسبت به خودش از تعداد پردازنده های پردازشی کمتری نیز برخوردار است
    شکست خورده است و نسبت به آن هم از پایداری کمتر نیز رنج می برد. (پیر شده پسرمون!)
    این طور که در نتایج تست هویدا شده است کارت گرافیک ASUS ROG MARS 760 که از دو هسته Kepler GK104 در یک بورد بهره
    می برد با دارا بودن 2304 عدد هسته پردازشی (1152 عدد برای هر هسته) توانسته است کارت TITAN را با دارا بودن 2688 عدد
    هسته پردازشی شکست دهد.

نتایج تست نشان می دهد که ASUS ROG MARS 760 توانسته است چیزی حدود 7 تا 14 درصد نسبت به برادر بزرگ خود بهتر عمل
    نماید و این در شرایطی است که توانست است 400 درصد پایدارتر نیز عمل کند.
    این کارت توانسته است که فریم ریتی یکنواخت تر را نسبت به برادر بزرگ خود پردازش نماید.
    در هر صورت به نظر می رسد که باز هم شرکت معظم ASUS توانسته است دل بازی خورها را با یکی دیگر از محصولات خود همراه داشته باشد!

نویسنده: احسان علیزاده
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    اما این چیز عجیبی نیست! چرا که شما با SLI دو عدد کارت گرافیک GTX 760 می توانید با پرداخت نصف قیمت کارت تیتان، قدرت پردازشی گرافیکی به مراتب فراتر از این برادر داشته باشید!
    حال آن که با دو عدد کارت گرافیک GTX 660 Ti تقریباً کارتی برابر با GTX TITAN خواهید داشت!

این موضوع، خیلی وقت پیش و از زمان تولید کارت های سری 600 و 700 به اثبات رسیده و این کاملاً بدیهی است!
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    اما این چیز عجیبی نیست! چرا که شما با SLI دو عدد کارت گرافیک GTX 760 می توانید با پرداخت نصف قیمت کارت تیتان، قدرت پردازشی گرافیکی به مراتب فراتر از این برادر داشته باشید!
    حال آن که با دو عدد کارت گرافیک GTX 660 Ti تقریباً کارتی برابر با GTX TITAN خواهید داشت!

این موضوع، خیلی وقت پیش و از زمان تولید کارت های سری 600 و 700 به اثبات رسیده و این کاملاً بدیهی است.!

ASUS Mars ؛ فکر نکنم چیز دوست داشتنی ای نباشه! حداقل من که به داشتن دو کارت برای SLI کردن ترجیحش می دم!
    تازه، فضای کمتری میگیره، گرمای کمتری تولید میشه، و اسلات کمتری اشغال می کنه!
    و مهم تر از همه اینکه: شما یک MARS دارید! ;)
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    واقعا دست ASUS درد نکنه ، من دنبال همچین چیزی بودم ( تا وقتی ما پول داشتیم چرا از این خبرا نبود من الان به کی بگم این داغ رو دلم و ؟! ).
    کسی از توان مصرفی و قیمتش خبر نداره ؟
    امیدوارم قیمتش زیر 450 دلار باشه چون فکر نمیکنم دیگه جیب کسی کشش کارت های گرون رو داشته باشه.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط th e nd نمایش پست ها
    ASUS Mars ؛ فکر نکنم چیز دوست داشتنی ای نباشه! حداقل من که به داشتن دو کارت برای SLI کردن ترجیحش می دم!
    تازه، فضای کمتری میگیره، گرمای کمتری تولید میشه، و اسلات کمتری اشغال می کنه!
    و مهم تر از همه اینکه: شما یک MARS دارید! ;)
    این دیدگاه که کاملاً غیر قابل انکار هست و هیچ شک و بحثی توش نیست. (از مزایای تک کارت نسبت به SLI که اشاره کردین.)
    اما من منظورم بحث قدرت پردازششیون بود که SLI بعضی از کارت ها هم از تیتان قوی تره و بخاطر همین میگم چیز عیجیبی نیست و اونقدر ارزش درج خبر نداشت به نظرم!

ok. ایشالله که دوستان استفاده کنن. :)
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    این دیدگاه که کاملاً غیر قابل انکار هست و هیچ شک و بحثی توش نیست. (از مزایای تک کارت نسبت به SLI که اشاره کردین.)
    اما من منظورم بحث قدرت پردازششیون بود که SLI بعضی از کارت ها هم از تیتان قوی تره و بخاطر همین میگم چیز عیجیبی نیست و اونقدر ارزش درج خبر نداشت به نظرم!

ok. ایشالله که دوستان استفاده کنن. :)
    ما همیشه در خصوص کارت های دو هسته ای و پرچمدار شرکتها صحبت کردیم و کارتی که از دو هسته بهره ببره و در واقع پرچمدار هم نباشه
    کم دیده شده!
    کم خبری نیست! مخصوصاً با مزایایی که اشاره کردم.

OK . از این به بعد شما خبرهارو فیلتر و از صافیتون رد کنید و بگید که تاپیکش رو بزنم. :)
    ehsannalizadeh
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)