ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال

کارت گرافیک AMD R9 290X معرفی شد

AMD به صورت رسمی از کارت گرافیک جدید خود با نام R9 290X رونمایی کرد. این کارت از پردازنده نسل دوم GCN بهره می برد و از کارت های تک هسته ای حال حاضر انویدیا، در تست ها بهتر عمل می کند. پردازنده گرافیک به کار رفته در کارت گرافیک R9 290X با نام Hawaii شناخته می شود و به 3000 پردازنده Stream مجهز است. رابط حافظه 512 بیتی در کنار چهار گیگابایت حافظه GDDR5 به خوبی می تواند هر بازی و نرم افزار گرافیکی را شرمنده اخلاق ورزشی خود کند! نسخه DirectX 11.2 می تواند به بهترین شکل ممکن بازی Battlefield 4 را روی سیستم عامل ویندوز 8.1 اجرا کند و بهترین کارایی را با کارت گرافیک R9 290X می توانید تجربه کنید.

البته در ادامه، AMD قصد دارد تا سایر کارت گرافیک های سری R7 و R9 را رونمایی کند که شامل R7 250 و R7 260 با قیمت زیر 150 دلار، R9 270X با قیمت زیر 200 دلار، R9 280X با قیمت زیر 299 دلار می شود. متاسفانه تاکنون AMD قیمت کارت گرافیک R9 290X را به صورت رسمی اعلام نکرده ولی قیمت این کارت توسط برخی از وب سایت های نزدیک به AMD حدود 600 دلار اعلام گردیده است. قیمت 600 دلاری کارت گرافیک R9 290X در مقابل قیمت 1000 دلاری کارت گرافیک Nvidia GTX Titan و با توجه به مشخصات این دو، نشان دهنده به صرفه بودن کارت جدید AMD برای خرید است. لازم به ذکر است که در کارت گرافیک AMD R9 290X از تعداد 6 میلیارد ترانزیستور استفاده گردیده است.

منبع: TechPowerUphttp://www.sakhtafzarmag.com/news/digital-news-hardware/23408--amd-r9-290x-.html
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    WOW! نسخه ی رفرنسش چقدر زیباست! کارایی بالا در کنار قیمت بسیار مناسب. فقط کمی طول میکشه تا با این شیوه ی نامگذاری و اسم های مدل های مختلفش عادت کنیم!

از تمامی هواداران تعصبی و دوستداران دوآتیشه ی انویدیا خواهش میکنم در این تاپیک به بحث های کلیشه ای و بچه گانه در مورد اینکه انویدیا بهتره خودداری کنید. خواهش میکنم اخبار و بیانات شرکت انویدیا رو در این تاپیک مطرح نکنید. این تاپیک برای سری جدید کارت گرافیک های AMD هست و فقط و فقط هر صحبتی که در مورد این کارت ها دارید مطرح کنید.
    @};-
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلام و خسته نباشید خدمت حسام جان عزیز
    فک کنم بهترین خبری که طی چند ماه شنیدم و دیدم همین خبر باشه
    واقعا که عجب پرفورمنسی و بهتر از اون DirectX 11.2 که باعث میشه چشمای هر خرداری برق بزنه
    امتیازها
    1,295
    سطح
    19
    172
    کاربر اخراجی
    با اینکه فن nVIDIA هستم اما عجب جیزیه این کارت
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    WOW! نسخه ی رفرنسش چقدر زیباست! کارایی بالا در کنار قیمت بسیار مناسب. فقط کمی طول میکشه تا با این شیوه ی نامگذاری و اسم های مدل های مختلفش عادت کنیم!

از تمامی هواداران تعصبی و دوستداران دوآتیشه ی انویدیا خواهش میکنم در این تاپیک به بحث های کلیشه ای و بچه گانه در مورد اینکه انویدیا بهتره خودداری کنید. خواهش میکنم اخبار و بیانات شرکت انویدیا رو در این تاپیک مطرح نکنید. این تاپیک برای سری جدید کارت گرافیک های AMD هست و فقط و فقط هر صحبتی که در مورد این کارت ها دارید مطرح کنید.
    @};-
    ناصر جان! من همینجا از طرف جامعه کاربران تعصبی انویدیا صحبت میکنم!

اولا nvidia titan این کارت رو قورت میده دوما اصلا dx11.2 چیز به درد بخوری نیست! در ضمن amd نخرید میسوزه! :-":-h
    بعدم قدرت پردازشی کارت گرافیکو که چندتا تست و بازی مشخص نمیکنه حتی عملکرد پردازنده های استریم یک دومیلیونوم nvidia هم نیست! :-??:-?
    پایان!

حالا از همه اینا بگذیریم!
    خدایی پیشرفت خوبی در زمینه پردازش گرافیکی انجام میشه ! 4 ماه دیگه هم احتمالا باید منتظر سری جدید انویدیا باشیم بعد فروش اونها دوباره amd, به نظر میرسه طوری تنظیم کردن این دو شرکت که کارتای رده بالاشون فروش خودشو بکنه و تاثیری تو بازار هم نداشته باشن! :-h
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع