ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 18 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 178
    امتیازها
    7,761
    سطح
    59
    259
    hi1
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    ابتکار جالبیه، به خاطر خلاقیت شما بهتون تبریک میگم:)
    بله اگر پول دور بر آدم نباشه آدم مجبور یه کم از مغزش استفاده کنه;)).
    امتیازها
    4,355
    سطح
    42
    60
    کاربر انجمن
    ابتکار جالبیه، به خاطر خلاقیت شما بهتون تبریک میگم:)
    سلام
    حالا این چیزی نیست که ... من در اتاق رو میبندم (قبلش کولر رو روشن میکنم ...) بعد پشت لپ تاپ رو میزارم رو به روی فاصله ی پایین در بعد باد که میزنه , دماش در حد لالیگی میاد پایین .
    مثلا تو حالت عادی 50 درجه اس ولی اون کار رو که انجام میدم تا 35 هم میاد ... =P~
    چرا پول بدم کول پد ... ؟ :D البته قبلش میگم که کسی درو یهویی باز نکنه که لپ تاپ نابود نشه ...

امتیازها
    4,820
    سطح
    44
    997
    کاربر انجمن
    اینم برا من. پردازنده ام Core i5 3450 هست و خنک کننده ام هم فن استاک خود پردازنده هست. کیسم X3 هستش که مه ی فناش مشغول کارن. البته اینجا هم هوا گرمه ها!
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 105
حجم: 35.0 کیلو بایت
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

نام: 50.jpg
مشاهده: 77
حجم: 51.5 کیلو بایت
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hi1 نمایش پست ها
    بله اگر پول دور بر آدم نباشه آدم مجبور یه کم از مغزش استفاده کنه;)).
    نقل قول نوشته اصلی توسط Emoji نمایش پست ها
    سلام
    حالا این چیزی نیست که ... من در اتاق رو میبندم (قبلش کولر رو روشن میکنم ...) بعد پشت لپ تاپ رو میزارم رو به روی فاصله ی پایین در بعد باد که میزنه , دماش در حد لالیگی میاد پایین .
    مثلا تو حالت عادی 50 درجه اس ولی اون کار رو که انجام میدم تا 35 هم میاد ... =P~
    چرا پول بدم کول پد ... ؟ :D البته قبلش میگم که کسی درو یهویی باز نکنه که لپ تاپ نابود نشه ...
    درسته، در ابتدا دمای cpuی بنده با فن و هیت سینک استوک به 57درجه میرسید، بعد از اینکه cpuرو lap کردم دما در کمال ناباوری رسید به 70درجه!!! اصلا سیستم بوت نمیشد و دما رو از داخل بایوس نگاه کردم، فن و هیت سینک من این مدل بود. بعدش این هیت سینک رو با نمونه ی اصلی خود اینتل(از اون قدیمی ترهاش) که هیت سینک خیلی بزرگتری داشت و خیلی سنگین تر بود و کفش مسی بود عوض کردم که دما رسید به 42 درجه.
    با خرید یک کولر zalman دما در ابتدا روی 24درجه بود اما با برش کیس و قرار دادن چندتا فن که مجموعا هوا رو از یک سمت وارد میکردن و از یک سمت خارج میکردن، تونستم دما رو تا 15درجه پایین بیارم در حالت معمولی و بیکاری(البته چند دقیقه از روشن بودن سیستم میگذشت.) در حال حاضر cpu رو تا فرکانس 3750MHz اورکلاک کردم که دما دوباره به همون حدود 20 تا 24 درجه رسیده!
    بنده cpuرو به خاطر کارایی بهتر lap کردم و کسی که کولر رو ازش خریدم قبلا کف کولرو lap کرده بودن، همچنین از خمیر chill factor استفاده میکنم.
    امتیازها
    1,887
    سطح
    25
    351
    کاربر اخراجی
    اینم دمای پردازنده بنده امیدوارم به AMD ایمان آورید. :D

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 105
حجم: 72.2 کیلو بایت

یعنی دمای CPU از دمای اتاقی که الان توش هستم پایین تره دمای اتاق 31 درجه سانتی گراد هست باز هم به AMD تیکه بندازید اشکالی نداره
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_esfahanian نمایش پست ها
    اینم دمای پردازنده بنده امیدوارم به AMD ایمان آورید. :D
    WOW...!!! (گیمرهای عزیز منظورم word of warcraft نیست!!! منظورم تعجبه: وای...) عجب دمایی! cpuهای AMD در نگاه کاربران معمولی به گرما مشهوره! شما ثابت کردین اینطور نیست! البته منم طرفدار AMD هستما!. بسیار عالی فقط اگه لطف کنید مدل خنک کننده و در صورت تمایل تصویری از داخل کیس قرار بدین و خمیر حرارتی رو ذکر کنید.

بچه ها دقت داشته باشین که در اینجا میخوایم از تجربیات همدیگه استفاده ی مفید بکنیم و ببینیم چرا دمای cpuی 8150ای که ما داریم مثلا 50درجه ست و دمای cpuی 8150 محمدآقای عزیز 24درجه ست؟ تا بهتر بتونیم سیستم خودمونو خنک نگهداریم و طول عمر قطعات رو افزایش بدیم و سیستمی پایدارتر داشته باشیم.
    پس تا جایی که امکان داره درباره ی سیستم خنک کنندگی سیستمتون توضیح مختصر و مفید بدین. ممنونم(*)
    امتیازها
    1,887
    سطح
    25
    351
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    WOW...!!! (گیمرهای عزیز منظورم word of warcraft نیست!!! منظورم تعجبه: وای...) عجب دمایی! cpuهای AMD در نگاه کاربران معمولی به گرما مشهوره! شما ثابت کردین اینطور نیست! البته منم طرفدار AMD هستما!. بسیار عالی فقط اگه لطف کنید مدل خنک کننده و در صورت تمایل تصویری از داخل کیس قرار بدین و خمیر حرارتی رو ذکر کنید.

بچه ها دقت داشته باشین که در اینجا میخوایم از تجربیات همدیگه استفاده ی مفید بکنیم و ببینیم چرا دمای cpuی 8150ای که ما داریم مثلا 50درجه ست و دمای cpuی 8150 محمدآقای عزیز 24درجه ست؟ تا بهتر بتونیم سیستم خودمونو خنک نگهداریم و طول عمر قطعات رو افزایش بدیم و سیستمی پایدارتر داشته باشیم.
    پس تا جایی که امکان داره درباره ی سیستم خنک کنندگی سیستمتون توضیح مختصر و مفید بدین. ممنونم(*)
    راستش من وقتی پردازنده رو خریدم هی می خواستم یه کولر ترمال رایت هم بگیرم ولی چون گرون بود و پول نداشتم گفتم از همون کولر استوک و با خمیر سیلسکونی که همراه با CPU ارائه می شه سیستم رو جمع کردم و از اونجایی که از کیس استفاده نمی کنم و به قولی سیستمم تابستونس دو تا عکس براتون گذاشتم که دوستان تعصبی روی یه مارک خاص نداشته باشن. بر عکس شما آقا ناصر، من هم طرفدار AMD هستم و هم طرفدار اینتل چون فکر می کنم جفتشون مکمل هم هستند و در دنیای دیجیتال حرف برا گفتن دارند. با این عکسها بهتره دوستان کدورتها رو با AMD کنار بگذارند :D

نام: IMG_1354.JPG
مشاهده: 64
حجم: 817.1 کیلو بایت

نام: IMG_1361.JPG
مشاهده: 45
حجم: 772.8 کیلو بایت
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_esfahanian نمایش پست ها
    راستش من وقتی پردازنده رو خریدم هی می خواستم یه کولر ترمال رایت هم بگیرم ولی چون گرون بود و پول نداشتم گفتم از همون کولر استوک و با خمیر سیلسکونی که همراه با CPU ارائه می شه سیستم رو جمع کردم و از اونجایی که از کیس استفاده نمی کنم و به قولی سیستمم تابستونس دو تا عکس براتون گذاشتم که دوستان تعصبی روی یه مارک خاص نداشته باشن. بر عکس شما آقا ناصر، من هم طرفدار AMD هستم و هم طرفدار اینتل چون فکر می کنم جفتشون مکمل هم هستند و در دنیای دیجیتال حرف برا گفتن دارند. با این عکسها بهتره دوستان کدورتها رو با AMD کنار بگذارند :D
    محمد آقا اون فن پردازنده استوکه؟ تا حالا فن AMD استوک این شکلی ندیده بودم! داخل جعبه ی cpu بود؟ بیشتر شبیه یک ایر کولر خوب هست تا یک کولر استوک!!! واقعا دمشون گرم یه همچین کولری با این کارایی خوب در جعبه قرار دادن!
    به این کولر فقط یک لقب میشه داد: کوچولوی قدرتمند! کولری که دمای یک بولدوزر 8 هسته ای رو در حد 24درجه مهار میکنه! تبریک میگم سیستم خوبی دارین.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    این هم دمای پردازنده بنده با کولر استاک XSPC!!

نام: temp-cpu.jpg
مشاهده: 120
حجم: 308.6 کیلو بایت
صفحه 2 از 18 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 178

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع