ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    امتیازها
    32,818
    سطح
    100
    1,583
    کاربر انجمن

آموزش تبدیل گیمپد کامپیوتر به گیمپدxbox360برای حل مشکل شناخت گیم پد

بخش اول

توضیحات لازم :
    شما الان با یه گیم پد معمولی 16یا17تومنی صاحب یه دسته سیم دار ایکس باکس360 میشید برای بازی کردن تمام بازیهای کامپیوتر روی دسته با فعال شدن ویبره وباقیه مزیتها چون دسته سیم دار 360یه کنترلر استاندارد برای کامپیوتر از طرف بازی سازها در نظر گرفته شده وشما برای اینکه بتونید بازیهای کامپیوتر رو طبق استاداردهای کنسول ایکس باکس360بازی کنید نیاز دارید تا یک دسته سیم دار ایکس باکس 360که جنس معمولی اون .100/000تا135/000 تومن هست وجنس اصلی اون از 145/000تا180/000هزار تومن هست.
    واین کنترلر تمام بازیهای کامپیوتر رو ساپورت میکنه از بازیهای ساخته شده از سال2007به بعد ودقیقا چیدمان کلیدها وطرز کار کردن اونها هم مثل کنسول هست وهیچ فرقی نمیکنه ومثل اینکه شما یه 360با کارت گرافیک و پردازنده و رم ENDدارین !

در ضمن این برنامه روی ویندوز 8.1 و 8 و 7 و xp سرویس پک3اجرا میشه وهمچنین net framwork3.5یا4باید روی سیستمتون نصب باشه بعلاوه c++2010تا اجرا بشه ...

بخش دوم

آموزش :

1-ابتدا نرم افزار مورد نظر رو دانلود کنید.(اسم نرم افزار Teca deit xbox 360 controller emulatorهست)
    لینک دانلود

رمز فایل:
    sakhtafzarmag.com

2-فایل zipرو اکستراک کنین .

3-روی آیکون دسته کلیک کنین تا صحفه ای ظاهر بشه که عکس دسته xbox360،تظیمات و غیره نشون بده .

4-ما فعلا به این تنظیمات کاری نداریم تا اینکه ویدیوئی که می زارم رو دانلود کنین و یکی یکی کلیدهای گیمپدتون رو تنظیم کنین .

ویدیوی آموزشی ویندوز 8 با حجم 1مگ

لینک دانلود

نکته:
    توی این ویدیو تمام راهنمایی ها هست برای تنظیم کلیدها شما باید به روی اون ایکون کلیک کنید وrecرو انتخاب کنید ودکمه مورد نظر روی دسته رو فشار بدید تا مثل دکمه مربوطه روی دسته 360 کار کنه وهمچنین طرز فعال کردن ویبره هم براتون گذاشتم که باید حتما اون دوتا گزینه رو فعال کنید در ضمن یادتون باشه حتما باید درایور دسته هم نصب باشه تا ویبره کار کنه...
    دقت کنید که برای بعضی از بازی ها(تاکید می کنم بعضی از بازیها که تعدادشون انگشت شمار هست! ) فایل xinput1_3.dll جواب نمیده و باید همین فایل رو تغییر نام بدید به xinput1_1.dll یا xinput9_1_0.dll که توی لیست بالا مشخص شده برای چه بازیهایی باید این کار رو بکنید

راهنمای اجرا نرم افزار : خوب حالا که همه تنظیمات رو انجام دادید حتما save کنید وبرای اینکه برنامه فعال بشه باید اون رو حتما داخل پوشه بازی جایی که فایل اجرایی بازی یا همون فایل exeبازی وجود داره کپی کنید تمام سه تا فایل رو حتما کپی کنید...

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 2013-06-22_153257.png   2013-06-22_153257.png  
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    من دانلود کردم جواب داد ولی در بازی بلک اوپس 2 باعث میشه بازی دامپ بشه و از بازی خارج میشه
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    5,078
    سطح
    45
    340
    کاربر انجمن
    درود وخسته نباشید
    میخواستم ببینم روشی هم هستش که گیمپد کامپیوتر رو هم به XBOX360 وصل کرد؟
    M.B=Asus P8Z68V-Pro
    CPU= INTEL I5 2500K 4.0
    RAM=Patriot IEM (Intel Extreme Masters LE) 2X4Gb 2133MHZ 10-11-10-27
    S.S.D=Corsair Force GT 60G
    H.D.D=Seagate 1Tb 64mb7200rpm&WD 1TB Green 64MB
    VGA=NVIDIA GeForce ASUS GTX660TI DCIIOC
    POWER= Topower 850W FATAL1TY
    CASE=HAF 912 Advanced+USB3 RED LED
    امتیازها
    32,818
    سطح
    100
    1,583
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh_fx6100 نمایش پست ها
    درود وخسته نباشید
    میخواستم ببینم روشی هم هستش که گیمپد کامپیوتر رو هم به XBOX360 وصل کرد؟
    NO،روشی نیست !
    امتیازها
    10
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    یه سوا ل داشتم ممنون میشم کسانیکه بلدن جواب منو بدن من خودم رو این مسئله خیلی کار کردم وجواب نگرفتم حالا نمیدوونم این تنضیمات لرجینال دسته xbox360 یا دسته من این طوری ولی هرکاری کردم نشد و مسعله ای که تو بازی بسیار اذار دهنده است ولذت بازیو میگیره و وقتی تنضیماتو تغییر میدی کیلیدا بهم میریزه همان طور که مستخضر هستید کلیدی که من عکسشو براتون گذاشتم برخلاف جهت چرخش دکمه بر رویه دسته جوئستیک عمل میکنه مثلن اگر دکمه را به چپ ببرید تو بازی به راست یا بالاو پایین میرید و این برنامرو تو همین جا دانلود کردم نمیدوونم چجوری این مشکلو حل کنم از تویه خوده بازی که نمیشه از تو نرم افزار هم که من بلد نیستم اگر میدونید وتست کردید که بقیه دکمه ها بهم نمیریزی با عکس به من وبقیه دوستان کمک کنید ممنون فقط اول خودتون امتحان کنید ممنون
    امتیازها
    52
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    متاسفانه من هم تمام مراحل رو طی کردم ولی روی ویندوز سون 64 بیت با نسخه 4 کرک Skidrow جواب نداد و بعد از تنظیمات و اجرای بازی ،‌ پس از لود شدن عکس مسی در اول بازی از بازی میره بیرون و ارور میده
    امتیازها
    32,818
    سطح
    100
    1,583
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arioman نمایش پست ها
    متاسفانه من هم تمام مراحل رو طی کردم ولی روی ویندوز سون 64 بیت با نسخه 4 کرک Skidrow جواب نداد و بعد از تنظیمات و اجرای بازی ،‌ پس از لود شدن عکس مسی در اول بازی از بازی میره بیرون و ارور میده
    این مشکل فقط در بازی FIFA 14هست ! شما باید از کرک5استفاده کنین!
    امتیازها
    116
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    سلام.من دسته ps2 دارم و کابل usb هم خریدم.این کلید هایی که در دو پست بالاتر اشاره شد در بازی assassin creed black flag جابه جاست.موقع تنظیمات نرم افزاریش record رو که میزنم کلید ها کار نمیکنن.یعنی کلید های دسته رو میزنم توی نرم افزار تغییر ایجاد نمیشه.خیلی جالبه قبلا روی همین ویندوز کلید ها کاملا صحیح بود وبازی میکردم بنا به دلایلی دوباره همین ویندوز رو نصب کردم این دکمه ها رفتن رو مخ وجابه جا هستن.میدم راست میره بالا همینایی که بهش اشاره شد بالا.میتونین کمکم کنین...ممنون
    امتیازها
    18
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    سلام خسته نباشین ممنون از سایتتون ، من نرم افزارو نصب کردم اما فقط ارور میده نمیذاره کاری کنم باز میشه اما اون پایینش ارورش همینطور زیاد میشه
    امتیازها
    32,818
    سطح
    100
    1,583
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion1990 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین ممنون از سایتتون ، من نرم افزارو نصب کردم اما فقط ارور میده نمیذاره کاری کنم باز میشه اما اون پایینش ارورش همینطور زیاد میشه
    از چه سیستم عاملی استفاده میکنین ؟
    NET.Framework 4.5 رو نصب کردین ؟
    اگه ممکنه یه عکس از ارور بزارین.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع