ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک Xbox One یا PS4 ؟؟؟؟

رأی دهندگان
99. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Xbox One

13 13.13%
  • playstation 4

86 86.87%
صفحه 5 از 7 نخست ... 34567 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 64
    امتیازها
    77,596
    سطح
    100
    3,827
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Kourosh نمایش پست ها
    سونی حدود 30% تا 40% از سخت افزار قویتری استفاده کرده ولی مایکروسافت از اکوسیستم جامعتر و کاملتری استفاده کرده یعنی صرفا به بخش گیم نگاه نداشته بیشتر مایکروسافت میخاد یک دستگاه همه فن حریف عرضه کنه

اونقدر سونی سخت افزارش قویتره که حتی تو E3 2015 نمیتونن بازی درحد قدرت گرافیکیش عرضه کنن

ایده بسیار فوق العاده استفاده از 8 گیگ رم مشترک gddr5 یک جهش عظیم محسوب میشه
    درسته
    سونی سخت افزارش قویتره و لی ایکس باکس یه دستگاه همه کارست
    امتیازها
    77,596
    سطح
    100
    3,827
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط gamerisgood نمایش پست ها
    اتفاقا برعکس
    PS4 در اجزای بازی ها کاملا سرتر و قدرتمند تره و
    دقیقا همون چیزیه که باید باشه
    یک کنسول بازی
    اما X1 نه فقط مخصوص بازی نیست و به نظرم این همون اشتباه بزرگ مایکرو بود که تمام تمرکزشرو روی بازی قرار نداد
    و یک مالتی مدیا به وجود اورد پس این X1 که کنسول بازی تیست و یک چیز دیگست
    قصد طرفداری از هیچکدومشون رو ندارم
    چون من یک PCگیمرم و چشم دیدن هیچکدومشون رو ندارم
    دنیا داره به سمتی میره که اگه میخوای غذا هم بخوری کنسول باید برات غذا درست کنه
    این یه مثال بود
    و دلیل این کار ماکرو سافت هم اینه
    این که فقط واسه گیمبخوای یه کنسول 1.5 تا 2 میلیونی بخره اصلا کار درستی نیست
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    آیا قوی تر بودن سخت افزار PlayStation 4 نسبت به شرکت رقیب کافی نیست تا شما فن این کنسول شوید ؟
    ایا عناوین شاهکار این شرکت کافی نیست تا شما فن این کنسول شوید ؟
    آیا Dualshock 4 کافی نیست تا شما فن این کنسول شوید ؟
    ایا سیاست های شرکت سونی نسبت به مایکروسافت کافی نیست تا شما فن این کنسول شوید ؟
    آیا دو شعار این کنسول یعنی

Greatness Awaits = بزرگی در انتظار شماست

PlayStation , Where The Greatest Plays = پلی استیشن ، جایی که بزرگان بازی میکنند!

کافی نیست تا شما فن این کنسول شوید ؟
    باشد که رستگار شوید...

( دوستان این پست فقط جنبه شوخی داشت! )
    ویرایش توسط MoJtAbA : 2014/09/19 در ساعت 22:30
    امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر
    یه عالم چیز نوشتم ولی همشو پاک کردم .
    گفتم منکه نمیتونم از PS4 و Xone مردم (دوستام که خونشون رفتم) عکس بزارم بگم اینم سند که کدوم بهتره ، پس هر وقت خودم خریدم میام پیش اساتید اظهار نظر میکنم . فقط یه جمله به این نسل تازه وارد میگم « تا زمانی که تو بازی نرید بهترین گجت های سرگرمی هستن ، جفتشون » .
    ایشالله هرکی ، هرچی میخواد خدا بهش بده .
    امتیازها
    8,230
    سطح
    61
    312
    کاربر انجمن
    دوستانی که میگن وان از اکوسیستم جامع تری بهره میبره میشه بگن واقعا چقدر از اون اکوسیستم در ایران کاربرد داره؟ ما اینجا میتونیم فیلم و سریال باهاش کرایه کنیم یا بازی های دیجیتالی بخریم؟ حتی همون PS4 هم خیلی از امکاناتش برای ما بلا استفاده است.
    همون PS4 با بازی های انحصاری فوق العاده سونی و سخت افزار قوی جای حرف باقی نمیذاره.
    برای اطلاعتون PS4 تا حالا بالای 10 میلیون فروش داشته و وان کمی بیشتر از 5 میلیون!!!

امتیازها
    2,671
    سطح
    31
    93
    کاربر انجمن
    با سلام دوستان ...من خودم یه PS3 داشتم و فروختمش دیروز رفتم یه PS4 خریدم به خیال اینکه از لحاظ گرافیکی 10 برابره PS3 هست و بعد برای تست یه بازی The last of us رو هم به قیمت 180 تومن خریدم اقا بعد اینکه بازی رو اجرا کردم اینقدر پشیمون شدم از خریدنه PS4 که خدا میدونه خدا شاهده گرافیکش مثل PS3 بود هیچ فرقی باهاش نداشت علکی میگن PS4 گرافیکش بالاستو نمیدونم فلانه فلانه مفتش خدا شاهده گرونه اگه در اینده پیشرفت کنه نمیگم ولی حالا بدرد نمیخوره و در اخر بگم این نظر شخصی بنده هست البته بعضیا خیلی ازش راضی هستن و من نمیدونم از چیش راضی هستن ؟؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Esii نمایش پست ها
    با سلام دوستان ...من خودم یه PS3 داشتم و فروختمش دیروز رفتم یه PS4 خریدم به خیال اینکه از لحاظ گرافیکی 10 برابره PS3 هست و بعد برای تست یه بازی The last of us رو هم به قیمت 180 تومن خریدم اقا بعد اینکه بازی رو اجرا کردم اینقدر پشیمون شدم از خریدنه PS4 که خدا میدونه خدا شاهده گرافیکش مثل PS3 بود هیچ فرقی باهاش نداشت علکی میگن PS4 گرافیکش بالاستو نمیدونم فلانه فلانه مفتش خدا شاهده گرونه اگه در اینده پیشرفت کنه نمیگم ولی حالا بدرد نمیخوره و در اخر بگم این نظر شخصی بنده هست البته بعضیا خیلی ازش راضی هستن و من نمیدونم از چیش راضی هستن ؟؟
    اتفاقا من یه مدته وسوسه شدم بخرم.دیروز یک فروشگاه بودم فروشنده میگفت PS4 بهتره با اینکه سود من تو X1 بیشتره.میگفت بازیهاش بیشتر هستند و فروشش خیلی زیاد هستش.بزرگترین مشکل این هستش که بازی های آینده از کنسول های نسل 7 پشتیبانی نخواهند کرد.حالا اختصاصی ها بماند!باید یک مراکزی رو پیدا کنید که بازی share میکنند.در مورد گرافیک رزولوشن رو بالا بردید از توی تنظیمات؟البته پیش فرض روی auto هستند
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Esii نمایش پست ها
    درسته این چیزی که شما گفتید نظر خودتون هست و من حق ندارم اعتراضی بهش بکنم ولی یک سوال ! مطمئن هستید که شما The Last Of Us رو روی تلویزیون یا مانیتور Full HD بازی کردید ؟؟! اینقدر هم وضع گرافیک بازی های کنسول ها خراب نیست. ای کاش Infamous Second Son رو به جای The last of us میخریدید تا متوجه گرافیک بازی های PS4 میشدید
    امتیازها
    2,671
    سطح
    31
    93
    کاربر انجمن
    داداش گلم من نگفتم گرافیکش خرابه ولی اونچنان فرقی با PS3 نداره من با تلویزیون فول اچ دی بازی میکنم 15 ساله بازی میکنم یک ماهم نشده من بدون کنسول باشم پس هرطور باشه فرقه گرافیکشونو میدونم
    امتیازها
    8,230
    سطح
    61
    312
    کاربر انجمن
    برای درک گرافیک PS4 برید بازی هایی مثل کیلزون یا اینفیمس رو بازی کنید.
    تازه اینا اولشه تا سازنده ها با کنسول راه بیفتن دو سه سالی طول میکشه و آخرای این نسل هست که شاهد کشیده شدن رس کنسول های هستیم ...

صفحه 5 از 7 نخست ... 34567 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 64

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)