ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    امتیازها
    36
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید

راهنمایی برای خرید 7 تا سیستم با مشخصات زیر

سلام دوستان نیاز به کمک شما و راهنمایی شما عزیزان داشتم. بنده با وامی که جور کردم میخواستم یک کافی نت باز کنم تازه فارغ التحصیل شدم و مدتی پیش توی روزنامه یک کافی نت سیستمهاشو با مشخصات زیر داشت میفروخت میخواستم بدونم قیمت همچین سیستم های چقدر میتونه باشه ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی مهمه.
    مشخصات سیستم ها:
    Msi M.B
    ATI 1G Graphic Card
    2G Ram DDR2
    Green Power
    19LG LCD
    250&320 H.D.D
    Dual Core 5000 CPU AMD

تعداد سیستم ها 7 تا هستش و اینکه یک عدد پرینتر تک رنگ 4 کاره مدل Canon 4380 و یک عدد پرینتر رنگی Epson p50 نیز داره از لجاظ ظاهری سیستم ها خوب به نظر میرسن جزئیات دقیق سخت افزارها رو ندارم با این احتصاب اگر راهنمایی کنید ممنون میشم. فقط لازم به ذکره که M.B MSi A9... هستش با صحبتهایی که شده و سیستم نزدیک به 2 سال پیش بسته شده.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    قیمت هر سیستم به شما چقدر گفته شده...؟!
    قیمت دست دوم این سیستمی که گفتید، به طور حتم زیر یک میلیون تومن خواهد بود! (حداکثر حداکثر 900 هزار تومن) بیشتر نمی ارزن این سیستم ها... البته برای کافی نت خیلی بد نیستن. اما آینده دار نیستن!
    اگر قصد یک کافی نت خیلی خوب و سطح متوسط به بالا رو دارید، سیستم زیر پیشنهاد میشه:
    اما چنانچه برای هر سیستم یک میلیون و نیم بودجه (بدون در نظرم گرفتن بودجه برای مانیتور) داشته باشید، یک سیستم عالی و بسیار آینده دار می تونید بخرید که حداقل تا 5 سال نیاز به ارتقا نداشته باشین و از پس سنگین ترین کاربردهای کافی نتی به راحتی بر میاد!
    امتیازها
    36
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    ممنون حسام جان اخه یکسری لوام جانبی دیگه هم هستش کلی قیمت گفتند مثلا 6 عدد میز Mdf با دور شیشه و یک عدد میز معمولی و 7 عدد صندلی چرخ دار اداری کوچک و Modem Zyxel بدون وایرلس و Switch Dlink-8port به علاوه پرینترهایی که گفتم و سیستم ها در حدود 9 میلیون گفتن.
    که با این احتصاب که شما میگید نمی ارزن طرفشون نرم.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نه. خوبه در کل. یه چیز جمع و جور و بسیار سبکیه که البته گفتم هرگز آینده دار نیست! به هر حال گویا بودجه ی شما هم محدوده و چاره ای نیست که به خرید همون اکتفا کنید.
    ما اینجا وظیفه ی خودمون می دونیم که را خوب رو از راه بهتر تفکیک کنیم برای کاربر و در نهایت خودش انتخاب می کنه.
    سیستمی که فرمودید خوبه. اما بهترین رو از نوبه ی خودم معرفی کردم و 5 سال کارکردش تضمینی هست.
    امتیازها
    36
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessam نمایش پست ها
    نه. خوبه در کل. یه چیز جمع و جور و بسیار سبکیه که البته گفتم هرگز آینده دار نیست! به هر حال گویا بودجه ی شما هم محدوده و چاره ای نیست که به خرید همون اکتفا کنید.
    ما اینجا وظیفه ی خودمون می دونیم که را خوب رو از راه بهتر تفکیک کنیم برای کاربر و در نهایت خودش انتخاب می کنه.
    سیستمی که فرمودید خوبه. اما بهترین رو از نوبه ی خودم معرفی کردم و 5 سال کارکردش تضمینی هست.
    حسام جان من منظورتو دقیق نفهمیدم یعنی بخرمشون؟ یا نه؟
    البته مدل دقیق مادربرد به شرح زیر هستش:
    Msi k9n neo v2
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouria_bayat نمایش پست ها
    حسام جان من منظور دقیقتو نفهمیدم یعنی بخرمشون؟ یا نه؟
    البته مدل دقیق مادربرد به شرح زیر هستش:
    Msi k9n neo v2
    سوالی کردید که خودتون باید پاسخ بدید! من نظرم رو گفتم. اگر من جای شما بودم، مبلغ خیلی بیشتری برای اینکار در نظر می گرفتم و سعی می کردم به صورت حرفه ای این شغل رو ایجاد کنم تا در آینده به مشکل بر نخورم! اگر بودجه شو نداشتم، اصلاً وارد این شغل نمی شدم! یه شغل سبک تر واسه خودم دست و پا می کردم که بودجه ام به اندازه ای باشه که بتونم اون شغل رو در سطح حرفه ای و بالا اجرایی کنم که درآمد خوبی هم داشته باشم.
    مشخصات سیستمی که دادید، حداقل حداقل 5 سال از عمر مفیدشون گذشته و کاملاً قدیمی و نسل قبل هست! می دونم فرمودید 2 سال خریده شده! اما بیش از 5 سال پیش این قطعات ساخته شدن!
    اگر راه دیگه ندارید، بله. چاره ای نیست. اما تا دو سه سال می تونه مناسب باشه. بعد دیگه ممکنه اذیت کنه.

به هر حال من نظرم رو خدمت شما گفتم... از سایر دوستان هم کمک بگیرید...
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouria_bayat نمایش پست ها
    سلام دوستان نیاز به کمک شما و راهنمایی شما عزیزان داشتم. بنده با وامی که جور کردم میخواستم یک کافی نت باز کنم تازه فارغ التحصیل شدم و مدتی پیش توی روزنامه یک کافی نت سیستمهاشو با مشخصات زیر داشت میفروخت میخواستم بدونم قیمت همچین سیستم های چقدر میتونه باشه ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی مهمه.
    مشخصات سیستم ها:
    Msi M.B
    ATI 1G Graphic Card
    2G Ram DDR2
    Green Power
    19LG LCD
    250&320 H.D.D
    Dual Core 5000 CPU AMD

تعداد سیستم ها 7 تا هستش و اینکه یک عدد پرینتر تک رنگ 4 کاره مدل Canon 4380 و یک عدد پرینتر رنگی Epson p50 نیز داره از لجاظ ظاهری سیستم ها خوب به نظر میرسن جزئیات دقیق سخت افزارها رو ندارم با این احتصاب اگر راهنمایی کنید ممنون میشم. فقط لازم به ذکره که M.B MSi A9... هستش با صحبتهایی که شده و سیستم نزدیک به 2 سال پیش بسته شده.

دوست عزیز نظر من رو اگه بپرسی میگم واسه کافی نت سیستم بالا ارزش نداره سیستم جدیدتر و بهینتر که مصرف برقشم از این پایینتر باشه میشه بست شما دو سال دیگه به فرض مثال دیگه رم ddr2 نمیتونی گیر بیاری چه بسا سال دیگه ddr4 هم معرفی بشه مشخصات گرافیکتون معلوم نیست چیه اصلاً بدرد نمیخوره چون واسه کافی نت الان آنبورد میبندن که قدرتش به مراتب از کارتی که شما در بالا معرفی کردید بهتر و مصرف برقش هم مناسبتره در هر حال ما نظرمون رو دادیم انتخاب با خود شماست
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    36
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    ممنون از همه دوستان خیلی زحمت کشیدید و راهنمایی مفیدی کردید.
    تشکر.
    امتیازها
    36
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1364 نمایش پست ها

دوست عزیز نظر من رو اگه بپرسی میگم واسه کافی نت سیستم بالا ارزش نداره سیستم جدیدتر و بهینتر که مصرف برقشم از این پایینتر باشه میشه بست شما دو سال دیگه به فرض مثال دیگه رم ddr2 نمیتونی گیر بیاری چه بسا سال دیگه ddr4 هم معرفی بشه مشخصات گرافیکتون معلوم نیست چیه اصلاً بدرد نمیخوره چون واسه کافی نت الان آنبورد میبندن که قدرتش به مراتب از کارتی که شما در بالا معرفی کردید بهتر و مصرف برقش هم مناسبتره در هر حال ما نظرمون رو دادیم انتخاب با خود شماست
    امیر جان اگر بتونی مشخصات سیستم جدیدتر و بهینه تری که گفتی رو بنویسی ممنون میشم میخواهم بدونم مد نظرت چه جور سیستمی هستش و قیمتش چقدر در میاد.
    ممنون.
    امتیازها
    6,890
    سطح
    54
    111
    کاربر انجمن
    پوریا جان ، من روز اولی که تو روزنامه زده بود اگهی شو ، باهاش تماس گرفتم برا دوستم می خواستم به من گفت 10 تومن؟؟ میخواستم دوباره همون روز باهاش تماس بگیرم ولی شمارشو گم کردم ، پیشنهاد قیمتی که من میخواستم بهش بدم با توجه به گفته هایی که اساتید کردن و ارزش سیستم هارو تاحدودی فهمیدی ، من میخواستم بهش پیشنهاد بدم 7.5 و نهایتا تا 8 تومن چون سیستم هاش دیگه بیش تر از این نمی ارزه یعنی 5 تومن برا سیستم ها و تقریبا 1.5 برا پرینتر ها و 1 تومن هم برا میز و صندلی ها ، البته اگه بتونی بیشتر بگردی شاید سیستم نونوار تر از این هم گیرت بیاد .
    گاهی به نگاهت نگاه كن

انیشتین می‌گفت : « آنچه در مغزتان می‌گذرد، جهانتان را می‌آفریند. »
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)