ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    فیلم هندی نیست که شیلنگ بگیری روش اونم وقتی داره فعالیت میکنه . معمولا هم شرکت هایی که مادربرد میسازن هیچ وقت رم نمیسازن حالا شاید کارت گرافیک بسازن ولی رم نمی سازن ، اونم کی ؟ ازراک که تاحالا یه کارت هم بیرون نداده
    دوست عزیز ظاهرا شما تفاوت بین صحبت های شوخی و صحبت های جدی رو متوجه نمیشین. بنده داشتم شوخی میکردم.
    منظور از ضدآب این نیست که شما بتونی در عمق 3000متری زیر آب هم با اون کار کنید.بلکه منظور اینه که مثلا اگه اتفاقی یه لیوان آب یا مایع دیگه ریخت روی بورد مشکلی پیش نمیاد.
    اینم یک ویدئو
    که نشون میده سیستم روشن و در حال کار هست.
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    49
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    اولا اون آواتارتونو تغییر بدین تا یه حرفی نزدم!:d

این علامت :d که گذاشتین،چهره خنده س یا عصبانیت؟؟؟آخه از جملت نفهمیدم که با مفهوم آواتارم موافقی یا مخالف...فکر کنم با گوشیت این صورتک رو گذاشتی،چون مال انجمن درست نشون میده.
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط PouriaTech نمایش پست ها
    این علامت :d که گذاشتین،چهره خنده س یا عصبانیت؟؟؟آخه از جملت نفهمیدم که با مفهوم آواتارم موافقی یا مخالف...فکر کنم با گوشیت این صورتک رو گذاشتی،چون مال انجمن درست نشون میده.
    نه دوست عزیز، منظورم چهره ی خنده اس.
    بابا یه شوخی ای کردم و گفتم که طرف شیلنگ میگیره رو سیستم تو رو خدا ولم کنید دیگه! نمیدونم چرا هر وقت یه حرفی میزنم همه جبهه میگیرن طرفم و مخالفت میکنند! یعنی خودم نمیفهمم که اگه شیلنگ بگیرن بقیه ی قطعات میسوزه؟ یعنی میگین من چیز هستم؟ خودتون باید شوخی ها رو بتونید تشخیص بدین دیگه، اصلا حرف همه ی شما درسته من شوخی نکردم و جدی گفتم و حتی نمیدونم مادربورد چیه و رم چیه! حالا همگی راحت شدین؟ کس دیگه سوال دیگه ای در مورد شیلنگ نداره؟
    اگه مدیران صلاح میدونن تمام پست های بی ربط رو پاک کنند.
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    49
    کاربر انجمن
    نه داداش،من اشتباه کردم،باید این سوالم رو درباره آواتار،خصوصی ازت میپرسیدم،بعدم اینکه شمام تو همون فیلمی که گذاشتی،اگه دیده باشی،به اون مادربورد،گرافیک ننداخته بودن،از طرفی آب رو از بالا نمیریختن،فقط خیلی کم روی سطح برد اون میریخت،درسته منم گفتم اگه رو گرافیک و رم بریزه،اونا میسوزن،برا همین فکر نمیکنم کسی جبهه گرفته باشه،ولی اینم بگم،حالا که با سبک آواتارم صفا کردی،برا همین یکی دیگه میزارم.;)
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط PouriaTech نمایش پست ها
    نه داداش،من اشتباه کردم،باید این سوالم رو درباره آواتار،خصوصی ازت میپرسیدم،بعدم اینکه شمام تو همون فیلمی که گذاشتی،اگه دیده باشی،به اون مادربورد،گرافیک ننداخته بودن،از طرفی آب رو از بالا نمیریختن،فقط خیلی کم روی سطح برد اون میریخت،درسته منم گفتم اگه رو گرافیک و رم بریزه،اونا میسوزن،برا همین فکر نمیکنم کسی جبهه گرفته باشه،ولی اینم بگم،حالا که با سبک آواتارم صفا کردی،برا همین یکی دیگه میزارم.;)
    آره درسته برای همون میگم که منظور از ضدآب بودن این نیست که اگه کاملا زیر آب باشه بازم کار میکنه، فکر میکنم منظورشون اینه که اگه یه وقتی یه مقدار آب روی مادربورد ریخت مشکلی پیش نمیاد. مثلا اگه از واتر کولر نشتی یا مشکلی پیش اومد یا اتفاقی یه وقت مقداری آب یا مایع روی مادربورد در حال کار کردن ریخت مادربورد نمیسوزه. فکر کنم برای بعضی جاها کاربرد داشته باشه.
    در اون مورد هم من اشتباه کردم که شوخی کردم، اگه از صحبت هام ناراحت شدین ببخشید، بیشتر طرف صحبتم آقا ایمان عزیز بودن که... ولش کن ادامه ندیم بهتره.
    آواتارتم بدتر شد که!!! نمیشه برعکسش کنی؟ یعنی apple بیاد و android رو بخوره یا له کنه؟!!:D
    امتیازها
    2,592
    سطح
    30
    163
    کاربر انجمن
    خوب شلنگ آب اگه واقعلا جواب بده که عالیهه دیگه راحت میشه سیستم رو اور کرد ولی این که ضد آب باشه ایده خیلی خوبیه چون کار با کولینگ آبی هم یکی از بزرگترین خطراش همینه :d
    ولی آزارک هم جدیدا داره خوب کار میکنه هاا خداروشکر یه آزراکی هست که قیمت معقولی تو ایران داشته باشه :|
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    49
    کاربر انجمن
    نه دیگه.اینجوری اپل پررو میشه.:d
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع