ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 51

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط NinIX نمایش پست ها
    شابد جای این بحث اینجا نباشد اما من امروز به یک فروشگاه نوت بوک در اصفهان مراجعه کردم واقعا تعجب کردم قیمت هایی که در سایت های ایرتنتی زده شده یا به فروش می رسند در شرایطی حتی 5برابر گرانتر بودند سعی کنید به قیمت های اینترنتی اصلا اطمینان نکنید و حتی خرید هم انجام ندهید
    همه ی فروشگاه های اینترنتی اینتطور نیستند البته این فروشگاه ها قیمت هاشون رو بصورت آنلاین بروز می کنن بخاطر همین بالانس قیمت ها زیاده((البته فروشگاه های معتبر مثل دیجی کالا چاره و...رو عرض می کنم))از طرفی برخی مغازه ها بخاطر اینکه فروششون خیلی پایین اومده و با قیمت خرید قبل جنس موجود دارن میزان تغییرات و بالا رفتن آنی د ل ا ر رو در نظر نمی گیرن یا کمتر اعمال می کنن تا فروش داشه باشن
    دوستان دیگه در این باره پست ندید فکر می کنم به اندازه کافی واضح توضیح داده باشم از اسپم بپرهیزید
    این تایپیک فقط برای اعلام قیمت نوت بوک هاست نه چیز دیگه ای
    با تشکر از درایت شما
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 51

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع