ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 47 از 47
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hodaas نمایش پست ها
    منظور از تنها گزینه موجود چیه؟
    منظور این هست که از سری کارت های رندر و صنعتی در رنج قیمت 700 هزار تومن، فقط دو موردی که اشاره کردم، موجود هست.
    مورد بهتر با توجه به شرایط بودجه شون، امکان پذیر نیست. به دلخواه یا پیشنهاد دوستان، یکی از این سه کارت رو فقط می تونن انتخاب کنن. سایر کارت ها یا ضعیف تر هستن و یا موجود نیست!
    قیمت اون قطعات هم در پست اول در جدول لیستی که دادم قید شده!
    امتیازها
    7,841
    سطح
    59
    284
    کاربر انجمن
    ولی خدایی 650 بهتر جواب میده ها !
    Gtx 580 هم گزینه خوبیه و چند جا دیدم پیشنهاد داده شده !
    البته با پیشرفت تکنولوژی ،این ها هم پیشرفت میکنند! مشکل اول اینه که فایر پرو و کوادرو ضمانت نامه ی درستی ندارن .
    در ضمن شرکت اتودسک با شرکت انویدیا همکاری میکنه و کارتهای انویدیا، با نرم افزار های شرکت اتودسک هماهنگ تر هستن و بدون آپدیت معمولا تو محیط نرم افزار اذیت نمیکنن!
    ولی این کارتهای گرافیک ، تو محیط نرم افزار بیشتر استفاده میشن ، و برای نرم افزار هایی چون افتر افکت و ... خوب جواب میدن !
    ایشون که با این کارت رندر انیمیشن نمیگیرن تا نیاز به کارت مخصوص رندر داشته باشن ......

مشکل اصلی هم همون گارانتیه که نداره متاسفانه !
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    منظور این هست که از سری کارت های رندر و صنعتی در رنج قیمت 700 هزار تومن، فقط دو موردی که اشاره کردم، موجود هست.
    مورد بهتر با توجه به شرایط بودجه شون، امکان پذیر نیست. به دلخواه یا پیشنهاد دوستان، یکی از این سه کارت رو فقط می تونن انتخاب کنن. سایر کارت ها یا ضعیف تر هستن و یا موجود نیست!
    قیمت اون قطعات هم در پست اول در جدول لیستی که دادم قید شده!
    من
    HHD
    SSD
    ODD
    نیاز ندارم همین 3 تا 740 تومن شده به جاشون گرافیک رو FirePro V3900 -یاGV-N650OC-2GL بر میدارم
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    من
    HHD
    SSD
    ODD
    نیاز ندارم همین 3 تا 740 تومن شده به جاشون گرافیک رو FirePro V3900 -یاGV-N650OC-2GL بر میدارم
    شما هم مگه سیستم رند میخواید...؟!!!!! اگه اینطوره، خب در جای دیگه ای تاپیک بزنید تا راهنمایی کنیم... اینجا مخصوص همون کاربر استاتر هست. نه کسی دیگه!
    شما شاید شرایطتتون متفاوت با ایشون باشه... بهتره جای مختص گفتگو کنید و از اینجا صرفاً کمک بگیرید. همین. شرایطتتون هم کامل توضیح بدید در تاپیک جدید.
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    فکر نمیکنم من و این دوستمون بتونیم تا چند ماه دیگه 2باره یک سیستم چند میلیونی جمع کنیم پس فکر میکنم بهتر از یه مین استفاده کنیم که اندازه cpu رم ساپورت کنه
    با توجه به پست بالا فکر میکنم میخوان باهم یک سیستم بخرن
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    شما هم مگه سیستم رند میخواید...؟!!!!! اگه اینطوره، خب در جای دیگه ای تاپیک بزنید تا راهنمایی کنیم... اینجا مخصوص همون کاربر استاتر هست. نه کسی دیگه!
    شما شاید شرایطتتون متفاوت با ایشون باشه... بهتره جای مختص گفتگو کنید و از اینجا صرفاً کمک بگیرید. همین. شرایطتتون هم کامل توضیح بدید در تاپیک جدید.
    این پیشنهادم به استارتر هم بود که اون هم این کار رو بکنه
    امتیازها
    7,841
    سطح
    59
    284
    کاربر انجمن
    پس کارت گرافیکتون رو عوض کنید و gtx 680 بگیرید که 2 میلیون قیمتشه یا 7970 بگیر.
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 47 از 47

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع