ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    حالا که خود فرشته از قدرت هاش استفاده نمیکنه تو تحریکش کن . بیکاری ؟؟!!
    جوگیر شدم یاسر جان...صداشو در نیار ..... ;))
    امتیازها
    2,592
    سطح
    30
    163
    کاربر انجمن
    حالا این کارو کردینن که دلار شده n تومن و... جز این که هدفتون بدبخت کردن بیشتر مردم ایرانه و کشوندن دلار از کشور؟؟؟ فکر کردن ما هم احمقیم اگه راست میگن چرا اون موقع که دلار بالا نبود و تحریم نبود چنین غلطی نکردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ولی بازم جای شکرش هست از شر بعضی دردسر ها خلاص شدیم سایت انویدیا هم باز شد
    امتیازها
    2,592
    سطح
    30
    163
    کاربر انجمن
    دوستان ساین جیفورس برای شما اور میده ؟؟ ( منظورم اینه انویدیا دسترسی نمیده ؟؟) چون برای من اصلا سرور ور پیدا نمیکنه :|
    مثل فن کلاب یاس :|:|:|:||:|:|
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط vandelin v نمایش پست ها
    دوستان ساین جیفورس برای شما اور میده ؟؟ ( منظورم اینه انویدیا دسترسی نمیده ؟؟) چون برای من اصلا سرور ور پیدا نمیکنه :|
    مثل فن کلاب یاس :|:|:|:||:|:|
    منم همین مشکل رو دارم.
    امتیازها
    9,053
    سطح
    64
    136
    کاربر انجمن
    play store گوگل هم باز شد
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    دوستان واسه من همچنان سایت انودیا بسته هستش
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    4,639
    سطح
    43
    56
    کاربر انجمن
    جالبه ، پتروشیمی رو تحریم میکنن ، اون وقت تکنولوژی تحریمش رو ور میدارن . اینا همش سیاه بازی که من و تو فکر کنیم امریکا چه قدر خوبه . دارو وحشتناک کمیاب و گرون شده و اون وقت تکنولوژی رو آزاد میکنن و دم از انسانیت میزنن . بابا اگه واقعا ملت ایران مهم بود براشون سر دارو این قدر اذیت نمی کردن . نوه دایی من کلاس پنجم دبستانه و سرطان داره . گلبول سفیدش رو 1000 بود ( نرمالش 7000 تا 10000 ) و داروش گیر نمیومد . خانوادش کل تهران رو زیر پا گذاشتن که فقط یه آمپول جور کنن بزنن به بچه نشد که نشد . اون وقت خانوم در میان میگن ما بشر دوستیم ، ما با ملت ایران جنگ نداریم ، تحریم تکنولوژی رو ورداشتیم که ملت ایران راحت تر باشن . مرده شورتون رو ببرن با تحریم ورداشتن تون ( ببخشید من کلمات نامناسبی در جمله اخر استفاده کردم ولی حقشونه ) . هر وقت تحریم نیاز های اساسی ملت رو ورداشتید و جون مردم رو به بازی نگرفتید ، اون وقت بگید که ملت ایران برامون مهمه و اون وقت دم از انسانیت و حقوق بشر بزنید . تحریم تکنولوژی رو ورداشتید ، خوب چی شد ؟ ایران برای مردمش بهشت شد ؟ نه . ما قبلش هم تکنولوژی رو استفاده میکردم و فقط در سطح محدود تر . ببینم الان تجهیزات چند هزار دلاری وارد کشور بشه . چه با تحریم چه بی تحریم ، ما می تونیم بخریم ؟ تحریم اقتصادی میکنن ، توان مردم رو میارن پایین و اون وقت میگن تکنولوژی آزاد ؟
    این قدرم برای باز شدن انویدیا و گوگل پلی و ایتونز خوش حال نباشید . شما که کارت بین المللی ندارید که . دارید ؟ ( تحریمیم . کارت بانکی بین المللی نمیدن ) . وقتی نمیشه چیزی خرید ، چه فرقی میکنه که سایت باز باشه یا بسته ؟ الان که گوگل پلی باز شد ، شما همه نرم افزارهای رو که می خواستید خریدید ؟ رفتید سایت انویدیا و کلی هم براش ذوق کردید ولی چه فایده ؟ می تونید برید 780 سفارش بدید و بعدش دم در خونه تحویل بگیرید ؟ اخبار سایتش رو هم که همین سایت های ایرانی اعلام میکردن . پس چه فرقی کرد ؟ ها ؟
    فقط اون ها دهنشون رو پر و خالی میکنن که ما یه تحریم ورداشتیم . ما حسن نیتمون رو ثابت کردیم . بعدش میگن این ایرانه که با ما سر جنگ داره و حسن نیتش رو ثابت نمی کنه . بعدش هم می خوان ما غنی سازی رو متوقف کنیم .
    بابا مردم این قدر سطحی نگر نباشید . خداکنه که هیچ کس از شما یا بستگان دور و نزدیکتون بیماری خاص و صعب العلاج نداشته باشن و هیچ وقت هم مبتلا نشن ولی شما فقط وقتی معنی جمله من رو در مورد نوه داییم می فهمید که یا خودش یا خونوادش رو از نزدیک ببینید . اون وقت این قدر برای رفع تحریم تکنولوژی ذوق نمی کنید .
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Overclocker نمایش پست ها
    جالبه ، پتروشیمی رو تحریم میکنن ، اون وقت تکنولوژی تحریمش رو ور میدارن . اینا همش سیاه بازی که من و تو فکر کنیم امریکا چه قدر خوبه . دارو وحشتناک کمیاب و گرون شده و اون وقت تکنولوژی رو آزاد میکنن و دم از انسانیت میزنن . بابا اگه واقعا ملت ایران مهم بود براشون سر دارو این قدر اذیت نمی کردن . نوه دایی من کلاس پنجم دبستانه و سرطان داره . گلبول سفیدش رو 1000 بود ( نرمالش 7000 تا 10000 ) و داروش گیر نمیومد . خانوادش کل تهران رو زیر پا گذاشتن که فقط یه آمپول جور کنن بزنن به بچه نشد که نشد . اون وقت خانوم در میان میگن ما بشر دوستیم ، ما با ملت ایران جنگ نداریم ، تحریم تکنولوژی رو ورداشتیم که ملت ایران راحت تر باشن . مرده شورتون رو ببرن با تحریم ورداشتن تون ( ببخشید من کلمات نامناسبی در جمله اخر استفاده کردم ولی حقشونه ) . هر وقت تحریم نیاز های اساسی ملت رو ورداشتید و جون مردم رو به بازی نگرفتید ، اون وقت بگید که ملت ایران برامون مهمه و اون وقت دم از انسانیت و حقوق بشر بزنید . تحریم تکنولوژی رو ورداشتید ، خوب چی شد ؟ ایران برای مردمش بهشت شد ؟ نه . ما قبلش هم تکنولوژی رو استفاده میکردم و فقط در سطح محدود تر . بابا مردم این قدر سطحی نگر نباشید . خداکنه که هیچ کس از شما یا بستگان دور و نزدیکتون بیماری خاص و صعب العلاج نداشته باشن و هیچ وقت هم مبتلا نشن ولی شما فقط وقتی معنی جمله من رو در مورد نوه داییم می فهمید که یا خودش یا خونوادش رو از نزدیک ببینید . اون وقت این قدر برای رفع تحریم تکنولوژی ذوق نمی کنید .
    دوست خوبم،

دارو تحريم نيست، مشكل اصلى خودمونيم.

واردات دارو آزاده، تا 2 سال پيش شركت هاى وارد كننده راحت دارو مستقيما" وارد ميكردند و ارز مرجع (1226) رو از اون بالايى ها ميگرفتند ولى موقع فروش جنسشون تو بازار اون رو به قيمت ارز آزاد اون موقع 1500 تا 1800 ميفروختن، و مابه التفاوتش رو به جيب ميزدند.

تا اينكه كم كم قيمت ارز رفت بالاى 3000. اما همچنان اين شركت هاى دارويى ارز 1226 دريافت ميكردند.

اين اختلاف شديد قيمتى باعث شد شركت هاى وارد كننده دارو طمع كنند،‌ در حاليكه همچنان ميشد مستقيم دارو وارد كرد به بهانه تحريم ها اومدند يكسرى شركت در دوبى تاسيس كردند، مال خودشون، بعد آمدند ابه اسم اون شركت ها دارو خريدند، با يه فاكتور ديگه و قيمت دارويى كه مثلا" بود 2 دلار رو كردند 4 دلار رو ارائه دادند. تا دو برابر گذشته ارز 1226 بگيرند و بعد از اون طرف هم جنسشون رو به قيمت ارز آزاد به 3 برابر ميفروشند. يعنى يه اختلاف 2 برابرى قيمتى + اختلاف 3 برابر قيمت ارز 1226 و ارز آزاد.

اينطورى شد كه يه دفعه دارويى كه 2 دل.ار بود و قيمتش در بازار ايران 3 د.لا.ر بود، يه دفعه شد 10 دلار،‌بعد همه انبار كردند ناياب شد،‌ شد 15 د.لار.

صحبت از تجارت بالاى يك ميليون يورو هستش. حالا كى گناهش بيشتره. قضاوتش با خودت.

خوشبختانه هرچند دير اما اين اواخر دولت متوجه اين قضيه شده، جلوى تخصيص ارز مرجع به اين شركت ها رو گرفته، اما اين شركت ها زير بار نميرن و تا ارز مرجع نگيرن دارو ها رو ترخيص نميكنند. براى همين دارو تو بازار نيست - اما تو انبارهاى گمر.كاته. اميد به اين ميره كه با بوجود اوردن سازكارى ظرف يك سال آينده جلوى سو استفاده اين آدم هاى پستى كه به قيمت خون بقيه حساب هاى خودشون رو ظرف يك سال گذشته تا خرخره پر كردند رو بگيره. و روال پخش دارو ها به بازار مثل روال گذشته ادامه پيدا كنه.
    ویرایش توسط ARMIN : 2013/08/08 در ساعت 11:30
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع