ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    امتیازها
    100
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    خیلی ممنون دوست عزیز
    فقط چون من سی دی این ویندوز 7 رو ندارم ! تو پست اولم هم گفتم ، هر سی دی ویندوز 7 باشه مشکلی نداره ؟
    واقعا ممنونم بابت پاسخ دقیق و راهنمایی کاملتون .
    امتیازها
    111,111
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    هر cd ویندوز 7 باشه مشکلی نداره.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima_ms200 نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز
    فقط چون من سی دی این ویندوز 7 رو ندارم ! تو پست اولم هم گفتم ، هر سی دی ویندوز 7 باشه مشکلی نداره ؟
    واقعا ممنونم بابت پاسخ دقیق و راهنمایی کاملتون .
    خواهش می کنم دوست خوبم ! انجام وظیفه هست !:) اولاً بابت تأخیر یک روزه در پاسخم عذر میخوام ! هم دور جمع آوری عکس ها بودم و هم یک سری کار داشتم !
    مشکلی نیست ! چون شما فقط میخوای Startup ویندوز رو Repair کنی !
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    دوست عزیز در کیس رو باز کن ببین قطعات و مخصوصا فن ها سالم هستند یا نه!
    واقعا فکر میکنید ربطی داشته باشه ؟
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    بعضی موقع ها اگر که ولتاژ بالا و پایین بشه ممکنه که فنی که به مین یا پاور وصله سیم پیچ هاش مشکل پیدا کنه.
    خب این مسئله نمیتونه برای بوت شدن ویندو مشکلی پیش بیاره . مشکلات دیگری میتونه ایجاد بکنه مثل از کار افتادن فن و ریست شدن سیستم و ....
    امتیازها
    100
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    ممنون ! مشکلی نیست ! اتفاقاً خوب کردی ! شما این راهی که میگم رو برو انشاء الله حل میشه مشکلت !
    1. DVD ویندوز سون رو توی درایوت قرار بده و مشابه حالتی که میخوای ویندوز نصب کنی سیستم رو بوت کن :

تصاویر و نحوه انجام کار واضح بود و نیازی به توضیح نداشت ! انشاء الله اگر مشکل دیگه ای وجود نداشته باشه باید ویندوز 7 تون برگرده ولی ممکنه ویندوز XP بپره که اگر این اتفاق افتاد ، برای برگردوندن ویندوز XP ، اون نرم افزار رو داخل ویندوز 7 نصب می کنید و طبق تصویر زیر مراحل رو انجام می دهید :

ممنون من امروز دی وی دی ویندوز 7 تهیه کردم !
    ولی متاسفانه این گزینه repaire رو نداشت نه از طریق بوت ! نه از طریق خود ویندوز ! هر کاری کردم این گزینه نبود .
    یه گزینه داشت instal windows startup من اینو زدم و آدرس درایوی که 7 قبلیم بودو دادم بهش بعد مراحل نصب ویندوز سپری شد !
    ولی یه ویندوز جدید تو همون درایو ساخت ! و باز هم اطلاعات ویندوز قبلی که مد نظرم بود قابل استفاده نیست ! (منظور نرم افزار هایی که نصب کردم )
    امتیازها
    100
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    دوستان یعنی راهی نیست ؟ که بشه از نرم افزار هایی که تو ویندز قبلیم نصب کردم استفاده کنم ؟
    اگه امکانش نیست بگید ممنون میشم ! که حداقل فرمتش کنم دوباره ویندوز نصب کنم !
    چون تو این یکی دو روز باید به اون نرم افزار ها دسترسی داشته باشم اگه بشه بدون نصب مجدد از همونا استفاده کنم که خیلی خوب میشه اگه نمیشه که دوباره همرو نصب کنم !
    با تشکر از راهنماییتون
    امتیازها
    15,078
    سطح
    79
    529
    کاربر انجمن
    توی همین ویندوز 7 که نصب شده این نرم افزار رو نصب کن VistaBootPRO باهاش میتونی فایل بوت رو درست کنی.
    امتیازها
    5,273
    سطح
    46
    88
    کاربر انجمن
    سلام دوست عزیز برای من هم یه بار همچین مشکلی با ویندوز xp پیش اومده بود به نظر من احتمال داره وقتی ویندوز داشته بالا میومده وقتی برق رفته یه سری فایل های سیستمی ویندوز خراب شده به نظر من شما ویندوز 7 رو توی یه درایو دیگه نصب کن وقتی نصبش کردی برو تو درایوی که ویندوز رو نصب کردی فولدر windows رو کپی کن تو اون یکی ویندوز که خرابه تا فایل هاش جایگزین بشه اگه گزینه کپی رو فولدر windows نبود محتویات داخلش رو کپی کن تو فولدر windows ویندوز خرابه با این کار احتمالا فایلی که خراب بوده دوباره درست میشه حالا با همین برنامه ای که دوستان معرفی کردن ویندوز 7 که خراب بود رو add کن احتمالا ایندفعه ویندوز بالا میاد البته به نظرم قبل از کپی کردن از درایوی که ویندوز خرابه هست یه بکاپ بگیر.راستی ویندوز 7 رو که نصب میکنی فقط bit 64 باشه تا مشکلی پیش نیاد
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع