ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    امتیازها
    5,273
    سطح
    46
    88
    کاربر انجمن

Lightbulb سیستم بالا نمیاد

سلام دوستان
    امروز صبح که pc رو روشن کردم با مشکل ناگواری مواجه شدم موضوع از این قراره که تا دیشب سیستم هیچ مشکلی نداشت تا امروز صبح که سیستم رو روشن کرم تا بازی که دیروز گرفتم تو هارد کپی کنم که یه دفعه بین کپی کردن صفحه سیاه شد گفتم مشکلی نیست پیش میاد دیگه دستی سیستم رو ریستارت کردم دو باره که ویندوز بالا اومد این دفعه زودتر تصویررفت دوباره ریست کردم دیگه بالا نیومد در کیس رو باز کردم کارت و باتری مادر برد رو یه بار در اوردم بعد جا زدم دوباره روشن کردم سیستم بالا اومد ولی بعد از چند ثانیه خودش خاموش شد فکر کرم کارتم حتما جان به جان افرین تسلیم کرده ولی فکر نکنم مشکل از کارت باشه چون یه کارت دیگه اوردم وصل کردم به محض اینکه دستگاه رو روشن میکنی درجا خاموش میشه به نظرتون
    مشکل چیه؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوست عزیز خمیر سیلیکون خنک کننده پردازنده را چک کنید. ممکن است به دلیل بالا بودن دمای پردازنده، سیستم به صورت خودکار خاموش شود. البته این فقط یک احتمال است و باید موارد دیگری هم چک شود.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    دمای پردازنده تون رو چک می کردید...؟!
    ممکنه از دمای بالای پردازنده باشه که سیستم برای جلوگیری از آسیب دیدن به پردازنده، سیستم رو خود به خود خاموش می کنه!
    البته احتمال هست. باید بررسی بشه از این حیث.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز صبح که pc رو روشن کردم با مشکل ناگواری مواجه شدم موضوع از این قراره که تا دیشب سیستم هیچ مشکلی نداشت تا امروز صبح که سیستم رو روشن کرم تا بازی که دیروز گرفتم تو هارد کپی کنم که یه دفعه بین کپی کردن صفحه سیاه شد گفتم مشکلی نیست پیش میاد دیگه دستی سیستم رو ریستارت کردم دو باره که ویندوز بالا اومد این دفعه زوددتر تصویررفت دوباره ریست کردم دیگه بالا نیومد در کیس رو باز کردم کارت و با باطری مادر برد رو یه بار در اوردم بعد جا زدم دوباره روشن کردم سیستم بالا اومد ولی بعد از چند ثانیه خودش خاموش شد فکر کرم کارتم حتما جان به جان افرین تسلیم کرده ولی فکر نکنم مشکل از کارت باشه چون یه کارت دیگه اوردم وصل کردم به محض اینکه دستگاه رو روشن میکنی درجا خاموش میشه به نظرتون
    مشکل چیه؟
    سلام دوست عزیز ! لطفاً مشخصات سیستمتون رو ذکر کنید تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم !
    پیشنهاد می کنم علاوه بر مواردی که مدیر کل و حسام خان گفتن رم و پاور رو هم چک کنید !
    امتیازها
    5,273
    سطح
    46
    88
    کاربر انجمن
    ممنون از پاسخ های سریع شما ولی فکر نکنم مشکل از پردازنده باشه چون به محض روشن کردن سیستم خاموش میشه یعنی تو این یه ثانیه دمای پردازنده بالا میره؟ راستی سیستم من اینه
    Main:Asus m5a97 pro
    Cpu:fx-6100
    Ram:g.skill ripjaws x 4x2G
    Vga:7850
    Power: green 785b
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ممنون از پاسخ های سریع شما ولی فکر نکنم مشکل از پردازنده باشه چون به محض روشن کردن سیستم خاموش میشه یعنی تو این یه ثانیه دمای پردازنده بالا میره؟ راستی سیستم من اینه
    Main:Asus m5a97 pro
    Cpu:fx-6100
    Ram:g.skill ripjaws x 4x2G
    Vga:7850
    Power: green 785b
    مرسی بابت گذاشتن قطعات سیستم ! من خودم هم با شما هم عقیده ام !
    جسارتاً باتری مادربرد رو که بیرون آوردید درست جا زدید ؟ رم ها رو هم پیشنهاد می کنم تک به تک و اسلات به اسلات چک کنید ! قطعاً مشکل از گرافیک نیست ! شاید مشکل از اسلات گرافیک روی مادربرد باشه!
    در صورت امکان سیستم رو با یه پاور دیگه هم چک کنید !
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    مشکل از دمای بالای پردازنده هستش خمیر سیلکون رو عوض کنی درست میشه و یا اینکه پاور شما دچار ایراد شده
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    5,273
    سطح
    46
    88
    کاربر انجمن
    دوستان خیلی ممنون از راهنمایی های شما مشکل حل شد.مشکل این بود که یکی از رم ها احتمالا به خاطر حرکت دادن کیس از جاش حرکت کرده بود که یه بارکل رم ها رو دوباره جا زدم دیگه بعد از روشن کردن سیستم خاموش نشد.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوستان خیلی ممنون از راهنمایی های شما مشکل حل شد.مشکل این بود که یکی از رم ها احتمالا به خاطر حرکت دادن کیس از جاش حرکت کرده بود که یه بارکل رم ها رو دوباره جا زدم دیگه بعد از روشن کردن سیستم خاموش نشد.
    خواهش می کنم ! خدا رو شکر ! موفق باشید !:)
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع