ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن

خرید هارد 1 یا 2 ترابایت

دوستان یک مساله هست که ذهنم رو مشغول کرده میخواستم هارد یک یا دو ترابایت سفارش بدم نمیدونم چه مارکی وآیا سیستم هم در خرید هارد تاثیر داره یا اینکه هارد هر چه ترابایتش بالا باشه تاثیری برعملکردسیستم نداره وآیا برای این سیستم میشه از هارد ساتا 3 3G یا 6G استفاده کرد ممنون میشم نظر بدین مین برد گیگابایت 8i915p دو کاناله برای رم سوکت LGA775 درگاه ساتا 2 چهار عدد سی پی یو اینتل 3.6 پنتینیوم 661 باس 800 گرافیک 1 گیگ جی فورس ایکس اف ایکس 9500 جی تی دو عدد یک گیگ رم باتشکر
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    در مورد ظرفیت که شک نکن هرچی ظرفیت بیشتر بگیری بهتره
    من خودم هارد 1 دارم الان پشیمونم که چرا 2 نگرفتم
    ولی در مورد نوع هارد فکر کنم منظور شما اینترنال هست که میگید 3g یا 6g ؟؟ به نظر من اکسترنال با پورت usb 3 بگیرید بهتره
    البته اگه مادربوردتون پورت usb 3 نداره مشکلی نیست چون میتونین با یک اسلات usb3 به سیستمتون 4 پورت usb 3 داشته باشین ( البته اینو موقعی که میخاستم هارد بگیرم فروشنده بهم گفت - ولی فکر کنم بشه 99% )
    در مورد مدل من زیاد اطلاعات ندارم اگه دوستان مشورت بدن بهتره
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    با تشکر دوست عزیز منظورم هارد اینترنال بود
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط doom2009 نمایش پست ها
    2 ترابایت اینترنال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
    به نظر من ظرفیت هارد اینترنال باید طوری باشه که فقط بشه توش ویندوز با نرم افزاراش و بازی هارو نصب کرد
    واسه بقیه فقط هارد اکسترنال
    البته شما هر جور راحتی این نظر خودم بود
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوست عزیز در شرایط کنونی خرید یک هارددیسک یک ترابایتی WD از نوع Caviar Black منطقی ترین کاره. به نظرم با اوضاع بازار و هارددیسک خیرد دو ترابایت منظقی نیست. قیمت یک ترابایت WD Caviar Black حدود 187000 است.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    دوست عزیز.من هم با جواد جان موافقم.دو ترابایت حافظه ی اینترنال مناسب نیست.اطلاعاتت در خطرن.اگرم جایی لازم شد نمیتونی ببری.هاردهای اکسترنال واقعا خوبن.در مقابل قیمتشون واقعا ارزش دارن.اگه قرار شد هارد اکسترنال بخری بگو راهنماییت میکنم.اگه اینترنال من نیستم.چون اطلاعات ندارم.موفق باشی.
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    دوست عزیز.من هم با جواد جان موافقم.دو ترابایت حافظه ی اینترنال مناسب نیست.اطلاعاتت در خطرن.اگرم جایی لازم شد نمیتونی ببری.هاردهای اکسترنال واقعا خوبن.در مقابل قیمتشون واقعا ارزش دارن.اگه قرار شد هارد اکسترنال بخری بگو راهنماییت میکنم.اگه اینترنال من نیستم.چون اطلاعات ندارم.موفق باشی.
    دوست عزیز قبل از اینکه هاردو بگیری در مورد اینترنال یا اکسترنال بودنش یه تحقیق بکن چون به احتمال 95 % پشیمون میشی
    اگه بعد از خرید هارد پشیمون بشی فایده نداره

دلایل
    1- در خطر بود اطلاعات
    2-قابل حمل نبودن
    ویرایش توسط *hit m@n* : 2011/11/22 در ساعت 23:49
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    دوستان با تشکر از توضیحاتی که فرمودین ولی سوال اصلی من رو جواب ندادین من پرسیده بودم که آیا برای این سیستم میشه هارد 1 یا 2 ترابایت بست یا نه و آیا هارد ساتا 3 رو میشه با سیستمی که ساتا 2 رو ساپورت میکنه مچ کرد مشکلی از نظر سرعت و عملکرد پیش نمیاد ممنون
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    دوستان یک مساله هست که ذهنم رو مشغول کرده میخواستم هارد یک یا دو ترابایت سفارش بدم نمیدونم چه مارکی وآیا سیستم هم در خرید هارد تاثیر داره یا اینکه هارد هر چه ترابایتش بالا باشه تاثیری برعملکردسیستم نداره وآیا برای این سیستم میشه از هارد ساتا 3 3G یا 6G استفاده کرد ممنون میشم نظر بدین مین برد گیگابایت 8i915p دو کاناله برای رم سوکت LGA775 درگاه ساتا 2 چهار عدد سی پی یو اینتل 3.6 پنتینیوم 661 باس 800 گرافیک 1 گیگ جی فورس ایکس اف ایکس 9500 جی تی دو عدد یک گیگ رم باتشکر
    دوست عزیز در مورد هارد ساتا 3 3G یا 6G باید مادربردتون این پورت ها رو داشته باشه که اینطور که معلومه مادربرد شما نداره

و تو سیستم این پورتهای ساتا مادربرد هستند که عامل تاثیرگذار در خرید هاردن

بهترین هارد بنظر من wd caviar blackهستش ظرفیتش هم بستگی به خودت داره البته قیمت بالایی داره که بنده

برای شما این هارد رو مناسب نمیبینم .پیشنهاد بنده wd caviar green برای شما هستش که دارای64مگابایت

حافظه نهان(کش)هستش و از قیمت مناسب تری برخوردار هستش.

اگه می تونی صبر کن تا قیمت هارد بیاد پایین تر

با سپاس
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    خوب دوست گرامی شما هم یک راهنمایی در رابطه با هارد اکسترنال بفرما ما هم استفاده کرده باشیم شاید نظرمان عوض شد
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع