ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27
    امتیازها
    357
    سطح
    7
    52
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mpk نمایش پست ها
    به نام خدا و با سلام
    دوستان عزیز ، من هارد internal و external با مارک WESTERN DIGITAL رو پیشنهاد می کنم که خودم دارم و ازش راضی هستم .
    هارد اینترنال بهتره 500گیگابایت باشه و فقط برای سیستم عامل ، برنامه های کاربردی و بازیها ازش استفاده کنید.چون در صورت خراب شدن سیستم عامل یا مشکلات دیگر چیز مهمی از دست نخواهید داد و زمان کمتری نیز برای فرمت کردن و پاک کردن اطلاعات نیاز خواهید داشت، در ضمن می تونید به راحتی از سیستم عاملهای بروز تر و نرم افزارهای جدیدتر برای ارتقای نرم افزار ی سیستم خود استفاده کنید.
    اما هارد اکسترنال، بهتره 1 ترا بایت باشه و اطلاعات شخصی و مهم ، فیلمهاو عکسهای خانوادگی و ... رو در اون ذخیره کنید.
    در صورتیکه نیاز به حجم بالاتری برای ذخیره دارید نظر من اینه که به جای خرید هارد دو ترابایت دو هارد یک ترا بایت بخرید تا امنیت حفظ اطلاعات شما بالابره. ضمنا گاهی سری به اطلاعات ذخیره شده خود بزنید مطمئنم که حداقل بیست درصد از اطلاعات ذخیره شده دیگه مورد نیازتون نباشه و میتونید اونها رو برای باز شدن فضای خالی هاردتون delete کنید.
    یک تجربه هم بهتون بگم اطلاعات خیلی مهم مثل فیلم و عکسهای خانوادگی خودتون رو روی هردو هارد نگه داری کنید!!!..چون هزینه بازیابی اون از هزینه خرید یک هارد یک ترا بایت هم بالاتره. ""امیدوارم دوستانی که کارشون Recovery هستش از دستم رنجیده نشن""
    ارادتمند شما
    مسعود
    عزیز هارد اکسترنال هم مثل هارد اینترنال خراب میشه . شما امروز هارد رو میخری فردا که می خوای استفاده کنی می بینی هاردت توسط سیستم شناسایی نمی شه.حالا تا این خرابی چی باشه . اگه برد هارد اینترنال سوخته باشه می شه اطلاعاتو برگردوند و تقریبا اکثر جاها می تونن این کارو بکنن ولی اگه هدشون خراب شده باشه باید هارد جراحی بشه و همه جا این کارو نمی کنن. البته هاردهای اکسترنال چیزی به اسم هد و موتور ندارن .
    اطلاعاتو روی dvd رایت کنی اونم با سرعت پایین خیلی بهتره از نگه داشتنشون روی هارد .حالا یا اکسترنال یا اینترنال. اگه روی tape باشه که چه بهتر.
    امتیازها
    6,896
    سطح
    54
    66
    کاربر جدید
    مگه ميشه هارد هد نداشته باشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    هارد چه اينترنالش و چه اكسترنالش هد داره...
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط thegameison نمایش پست ها
    عزیز هارد اکسترنال هم مثل هارد اینترنال خراب میشه . شما امروز هارد رو میخری فردا که می خوای استفاده کنی می بینی هاردت توسط سیستم شناسایی نمی شه.حالا تا این خرابی چی باشه . اگه برد هارد اینترنال سوخته باشه می شه اطلاعاتو برگردوند و تقریبا اکثر جاها می تونن این کارو بکنن ولی اگه هدشون خراب شده باشه باید هارد جراحی بشه و همه جا این کارو نمی کنن. البته هاردهای اکسترنال چیزی به اسم هد و موتور ندارن .
    اطلاعاتو روی dvd رایت کنی اونم با سرعت پایین خیلی بهتره از نگه داشتنشون روی هارد .حالا یا اکسترنال یا اینترنال. اگه روی tape باشه که چه بهتر.
    هارد هد نداره ؟؟؟؟؟

اون ssd هست که هد نداره
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    حافظه ssd که یه مشت چیپ یا همون آی سی هستش تقریبا مثل رم سیستم میمونه پس هدش کجا بود هارد های اینترنال و اکسترنالن که هد دارن شما موقع کار کردن دست بر روی هارد بزاری چرخش هدش رو احساس میکنی موفق
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nvidia نمایش پست ها
    هارد هد نداره ؟؟؟؟؟

اون ssd هست که هد نداره
    شما دوست عزیز خوب توجه کنید به چیزی که نوشتی هم هارد و هم حافظه ssd رو نوشتی هد نداره موفق
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط doom2009 نمایش پست ها
    شما دوست عزیز خوب توجه کنید به چیزی که نوشتی هم هارد و هم حافظه ssd رو نوشتی هد نداره موفق
    من میدونم ssd هد نداره
    شما منظور منو بد گرفتی
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nVIDIA نمایش پست ها
    من میدونم ssd هد نداره
    شما منظور منو بد گرفتی
    دوست من شما منظورتون با نوشته های thegameison من عذرخواهی میکنم
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع