ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    دوستان خواهش میکنم قبل از اینکه سیستم پیشنهاد بدین و قیمت بدین اول ببینید با چه نرم افزاری ایشون کار میکنند. نرم افزارهای مجازی سازی ای هستن که با یه لپ تاپ معمولی(1یا2تومنی) هم میشه باهاش به راحتی و بدون مشکل کار کرد. در همون ابتدا و در عنوان تاپیک ایشون گفتن با WMware کار میکنند، بنده با این نرم افزار کار کردم و تا دوتا مجازی سازی انجام دادم. میدونید با چه سیستمی؟
    cpu: AMD single core 2.0GHz
    ram: 1GB
    البته دوتا رو یه کم کند انجام میداد ولی رضایت بخش بود. حالا شما یه نگاه بکنید چه سیستم هایی دارین پیشنهاد میدین!!!
    ناصر جان ایشون فرمودن یک ماشین مجازی رو به سختی با 4 گیگ رم اجرا کردن!!! همچنین گفتن حداقل 5-6 ماشین مجازی رو قراره ران کنن که هر کدوم 4 گیگ رم نیاز داره و کاملاً این مقدار حجم رو درگیر می کنه!!! اینجاست که داشتن یک اس اس دی 512 گیگ بیش از پیش احساس میشه!
    با این وجود باید صبر کنیم تا بیان و پاسخ بدن. قرار نیست سیستمی که معرفی کردم رو بخرن!! هدف این بوده که از قیمت ها آگاه بشن. همین. جنبه ی خرید نداشته خیلی.
    نظرات ایشون رو بخون دوست من.
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    ناصر جان ایشون فرمودن یک ماشین مجازی رو به سختی با 4 گیگ رم اجرا کردن!!! همچنین گفتن حداقل 5-6 ماشین مجازی رو قراره ران کنن که هر کدوم 4 گیگ رم نیاز داره!!!
    با این وجود باید صبر کنیم تا بیان و پاسخ بدن. قرار نیست سیستمی که معرفی کردم رو بخرن!! هدف این بوده که از قیمت ها آگاه بشن. همین. جنبه ی خرید نداشته خیلی.
    نظرات ایشون رو بخون دوست من.
    4GB برای هر مجازی سازی؟؟؟
    پس یا ایشون اشتباه میفرمایند یا بنده دیوونه شدم که میگم با اون سیستم دوتا مجازی سازی رو بدون مشکل خاصی با WMware انجام دادم.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط isteve نمایش پست ها
    4gb برای هر مجازی سازی؟؟؟
    پس یا ایشون اشتباه میفرمایند یا بنده دیوونه شدم که میگم با اون سیستم دوتا مجازی سازی رو بدون مشکل خاصی با wmware انجام دادم.
    اللهُ اعلم! :d
    دور از جون! فکر می کنم شما داری اشتباه می کنی ناصر جان!
    پاسخ شما رو اون سه لینکی که در پست چهارم گذاشتم، داده! مخصوصاً لینک اول! نظرات حسام (مدیر کل) رو ببین!
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    اللهُ اعلم! :d
    دور از جون! فکر می کنم شما داری اشتباه می کنی ناصر جان!
    پاسخ شما رو اون سه لینکی که در پست چهارم گذاشتم، داده! مخصوصاً لینک اول! نظرات حسام (مدیر کل) رو ببین!
    Ok من دارم اشتباه میکنم.
    امتیازها
    348
    سطح
    6
    10
    کاربر جدید
    با سلام خدمت عزیزان محترم

فکر میکنم اشتباه اصلی رو من مرتکب شدم که خوب نتونستم توضیح بدم
    من برای کاری که قراره انشاءالله در آینده ای نزدیک در واقعیت اتفاق بیفته لازم دارم تا چند تا سیستم رو به صورت مجازی شبکه کنم تا آزمون و خطای اولیه رو انجام بدم. برای اینکار به 3 تا ماشین مجازی با و یندوز سرور 2008 برای راه اندازی به ترتیب TMG و Active Directory و Exchange که نیاز دارم هر کدوم به صورت مجزا روی یک ماشین باشه و علاوه براین ها به حداقل دو تا ماشین به منظور Client شبکه یعنی مجموعا 5 تا ماشین مجای احتیاج دارم و میخوام بدون مشکل و لگ خوب اجرا بشن

سیتم فعلی بنده 4 گیگ رم DDR2 با باس 800 داره که حتی یدونه ماشین مجازی رو هم بدون مشکل ران نمیکنه. البته خدمت اساتید محترم عرض کنم خود ویندوز اصلی یا همون Host من خیلی سنگین نمیشه و مشکلی نداره ولی ویندوز مجازی بسیار کنده و لگ داره حتی XP هم تست کردم بازم لگ داشت و حتی حتی ویندوز اصلی سیستم رو عوض کردم و برای استفاده از نهایت 4 گیگ رم یک ویندوز 64 بیتی ریختم ولی متاسفانه بازم ماشین های مجازی شدیدا لگ دارن و کند اجرا میشن. حتی از نسخه های قدیمی تر VMware یعنی نسخه 8 رو هم تست کردم بازم همینطور بود.

محضر دوستان به خاطر وقتی که میذارن و به گرمی جواب بنده را می دهند کمال تشکر را دارم.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    بخاطر دی دی آر 2 بودن رم شماست آقا میسم. البته سایر قطعات هم دخیل هستن بدون شک.
    بنابراین شما با 16 گیگابایت رم 2000 مگاهرتز دی دی آر 3 هیچ مشکلی نخواهید داشت که اگر هم باشه، میشه با اس اس دی و ساخت حافظه ی مجازی برطرفش کرد.
    بنابراین سیستم 3 میلیونی و 600 که در پست 6 معرفی کردم، نسبتاً مناسب هست برای شما.
    ضمناً حتماً سه لینکی که در پست 4 گذاشتم رو مطالعه و بررسی کنید. مخصوصاً لینک اول و نظرات مدیر کل که استاد من هستن!
    امتیازها
    348
    سطح
    6
    10
    کاربر جدید
    با تشکر از همه دوستان مخصوصا آقا حسام خیلی استفاده کردم مخصوصا از اون لینک ها
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

یک پیشنهاد هم من بدم ضرر نداره:
    1- دقیقاً چه نرم افزارهایی رو در خود vm می خواهید نصب کنید؟
    2- اگر منظور از فعال بودن شما تعداد 5 یا 6 سیستم عامل هست (که قطعا منظور شما سیستم عامل بوده چراکه می خواهید net کار کنید) در نتیجه شما به پردازنده ای با هسته های بیشتر از چهار تا نیاز دارید. مثل پردازنده های amd که هشت هسته دارند.
    چرا که باید برای هر سیستم عامل 1 یا دو هسته پردازشی معرفی بشه.
    3- مقدار رم بسیار تأثیر گذار هست. برای هر سیستم عامل 512 مگ هم کافیست اما اگر می خواهید کاملاً روان و بدون لگ کار کنه و در نصب نرم افزاری های دیگر شبکه و کارهای مدیریتی در داخل هر کدام از آنها به مشکل نخورید 1 گیگ رم برای شما هم کافیست که برای هر کدام از سیستم عامل ها در نظر گرفته شود.
    4- برای هر سیستم عامل 1 گیگ در نظر گرفتید، اما خود vm و سیستم عامل اصلی شما هم رم نیاز داره. پس 12 گیگ رم مناسبه.
    5- نبود لگ بینهایت به هارد دیسکی که بهره می برید ربط داره.
    شما برای هر سیستم عامل باید مقداری فضای ذخیره سازی اختصاص دهید. فرض کنید که می خواهید چندین فایل رو از هر درایو هارد دیسک خودتون کپی کنید به دیلی مکانیکی بودن واقعاً کم میاره و این موضوع در نرم افزار vm وحشتناک تأثیر می گذاره.
    پس به پیشنهاد حسام عزیز توجه کنید و یک ssd در کنار یک hdd بگیرید. و از روی ssd به سیستم عامل های خودتون فضا اختصاص بدید.
    6- این تجربه من بود که بهتون گفتم امیدوارم مفید بوده باشه.
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    7,841
    سطح
    59
    284
    کاربر انجمن
    کاملا با نظرت موافقم !
    اتفاقا دیروز داشتم فکر میکردم ، پردازنده 3770 ، 4 تا هسته بیشتر نداره ! که از 2 مسیر استفاده میکنن!

اگه ای ام دی برداری ، به نظرم بهتر میتونه کمکت کنه ! هر هسته هم 4.2 گیگاهرتز ! دیگه بهتر از این نمیشه !

اینم سیستم پیشنهادی ای ام دی البته با عرش معذرت که فوضولی کردم تو کار ای ام دی بازا !

cpu : AMD FX8350 =800
    Ram : 12 ddr3 2000mhz corsair =600
    H.D.D : WD Caviar Black 1 TB =340
    S.S.D : ADATA SX900 128 GB =445
    POWER : Green GP585B =315
    CASE : GREEN MAGNUM 2 =135
    O.D.D : sony =80
    M.B :GA-990XA-UD3 / MSI 990FXA-GD65 / ASUS M5A99FX PRO R2
    =660 / 500 / 700

حدود 3,350,000 !

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    حسام جان 3770 هم 8 هسته ای میشه دیگه...! :)
    4 هسته داره. درست! 4 هسته ی مجازی دیگه هم می سازه و در مجموع با 8 هسته ی 3.50 گیگاهرتزی کار می کنه!
    تفاوتی بین هسته های واقعی و مجازی در پرفورمنس نیست!
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)