ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 39
    امتیازها
    835
    سطح
    15
    145
    کاربر انجمن
    من به شخصه پایین اومدن قیمت $ برام از هزار تا عیدی و ..... بهتره !
    یاحق
    همه چی آرومه / همه چی تأمینه این چقدر خوبه که /قیمتا پایینه! همه چی آرومه /مسولا خوابیدن شک نداری دیگه /تو به اوضاع من همه چی آرومه /من چقدر خوشحالم صد تومن تو جیبم /به خودم می بالم! تو داری می میری /ازچشات معلومه من فقط بیکارم /همه چی آرومه بگو این آرامش /تا ابدپابرجاست بگو از یارانه /این تورم بی جاست
    امتیازها
    10,079
    سطح
    67
    1,164
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط s@j@d نمایش پست ها
    آرزوی کودکان ایران اینه که اگه دولت به فکر پیشرفتشون نیست لااقل بدبختشون نکنه . تو شهر ما اومدن یکی یه سیم کارت اعتباری همراه اول به همه دانش آموزان دادن که این همش باعث بدبختیشون میشه .
    تو شهر شما هم این طرح اجرا شده؟
    توی کرمان هم اجرا شده(طرح سراسری هست )
    در ضمن دادن سیم کارت چه ربطی به بدبختی دانش اموزان داره؟
    اگه اینجوری باشه که توی کشور های خارجی دیگه نباید کسی به سن20سالگی برسه تازه با اون طرح های ***(*** هم کم هست)برای دادن سیم و گوشی اونم با چه قیمت هایی
    حالا اگه سیم کارت 500هزارتومن باشه همه خوشبخت میشن؟
    مشکل با اموزش ها و تربیت غلط مدارس و والدین هست نه با ارائه اینجور طرح ها(4تا طرح خوب هم اجرا میشه ملت گیر میدن:دی)
    خداکنه کسی بخواد درس بخونه چون اینا همش بهانه هست(البته90%میشه اینجوری گفت)
    امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    سلام دوست گرامی .
    اولا: هرکسی حداقل یکی دو سیم کارت رو داره اگه بیشتر نداشته باشه (حتی بچه ها)

دوما: این همش منبع درامد واسه مخابرات میشه پس درنتیجه هیچ کار مفیدی واسه دانش آموزان انجام ندادن

سوما: اگه یکم تحقیق کنید متوجه این موضوع
    خواهی شد که در کشورهای پیشرفته دانش آموزان اجازه همراه داشتن گوشی ندارن ولی در ایران برعکس خودشون اومدن بهشون سیم کارت دادن

چهارما: اگه ایران به فکر دانش آموزان بود باید به تمام دانش آموزان به جای سیم کارت تبلت رایگان هدیه میداد مثل کشور تایلند

پنجما: اگه سیم کارت رایگان دادن از نظر شما طرح خوبی باشه بازهم نباید خوشحال بشی چون سال های پیش باید این جور طرح اجرا میشد که سیم کارت رو قیمت طلا میدادن نه الان . تازه اونم واسه بزرگتر ها نه بچه ها که از درس و زندگیشون بیفتن

ششما: در کل باید امکانات خوبی واسه دانش آموزان قرار بده چه بخوان درس بخونن چه نخوان .

به نظر شما امکانات و سیستم آموزش ما در چه وضعیه؟ لطفا جوب بدین

با تشکر
    ( sn2h ( sajad
    اگر ۴ تکه نان خوشمزه باشد و شما ۵ نفر باشید
    کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید مادر است
    دوستت دارم مادرم
    امتیازها
    5,228
    سطح
    46
    333
    کاربر انجمن
    اپل داره از ساده بودن پول درمیاره!
    پیچیدگی در اوج سادگی.

مسئله بعد هم 250 **** بودن آیفون توی آمریکاست. ماشاالله اینترنت پرسرعت هم دارن!
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    سیستم آموزشی کشور و وزارت آموزش و پرورش همشون مزخرفن !

فنی و حرفه ای بین مردم بد جا افتاده , برای دبستانی ها, راهنمایی ها و دبیرستانی ها یونیفرم اجباری شده (تو گیلان ) , به دانش آموزان لپتاپ , تبلت یا تلفن هوشمند داده نمیشه و حتی تو بیشتر مدرسه ها کامپیوتر نیست تا دانش آموزان استفاده کنن و ...
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    ما هم بچه بودیم خیلی آرزو ها داشتیم!!!:دی.
    یعنی امکانش هست که یه زمانی آرزوی داشتن یه محصول ال جی رو داشته بودم!وااای بلا به دور!:دی:دی:دی
    امتیازها
    10,079
    سطح
    67
    1,164
    کاربر انجمن
    سلام دوست گرامی .
    اولا: هرکسی حداقل یکی دو سیم کارت رو داره اگه بیشتر نداشته باشه (حتی بچه ها)

دوما: این همش منبع درامد واسه مخابرات میشه پس درنتیجه هیچ کار مفیدی واسه دانش آموزان انجام ندادن

سوما: اگه یکم تحقیق کنید متوجه این موضوع
    خواهی شد که در کشورهای پیشرفته دانش آموزان اجازه همراه داشتن گوشی ندارن ولی در ایران برعکس خودشون اومدن بهشون سیم کارت دادن

چهارما: اگه ایران به فکر دانش آموزان بود باید به تمام دانش آموزان به جای سیم کارت تبلت رایگان هدیه میداد مثل کشور تایلند

پنجما: اگه سیم کارت رایگان دادن از نظر شما طرح خوبی باشه بازهم نباید خوشحال بشی چون سال های پیش باید این جور طرح اجرا میشد که سیم کارت رو قیمت طلا میدادن نه الان . تازه اونم واسه بزرگتر ها نه بچه ها که از درس و زندگیشون بیفتن

ششما: در کل باید امکانات خوبی واسه دانش آموزان قرار بده چه بخوان درس بخونن چه نخوان .

به نظر شما امکانات و سیستم آموزش ما در چه وضعیه؟ لطفا جوب بدین

با تشکر
    اول سلام
    دوم دست شما درد نکنه که نظر خودتون رو گفتید
    و اما جواب
    1.معمولا خرید موبایل دردوران دانش اموزی انجام میشه و با توجه به اینکه هر سال نزدیک یک میلیون نفر ادم داره اضافه میشه طبیعی هست که نیاز به سیم کارت جدید همیشه وجود داره
    2.توی همه جای دنیا اپراتورها به فکر سود خودشون هستن و این طیعی هست البته اینجور کارها سود دو طرفه داره(یک سال داخل مدرسه بطور مجانی عابر بانک به دانش اموزان داده شد و هنوز من دارم از همون کارت استفاده میکنم که هم برای من سود داشت هم برای بانک)
    در ضمن به قول شما همه سیم کارت دارن یا میخرن پس در هر صورت مردم مجبور به استفاده از سیم کارت هستند حالا به نظر شما ارائه سیمکارت با قیمت پایین تر کار بهتری نیست؟(البته من شنیدم پول میگیرن سیم کارت میدن)
    3.دقیقا از دانش اموز منظورتون چه رده سنی هست؟برای تینجرها من جایی ندیدم که ممنوع باشه
    4.بعد با تبلت شما میخواهید چکار کیند؟(اینو حتما جواب بدید کار دارم باهش)
    5.اگه برای قسمت دوم سوال به خارج استناد میکنید که باید خدمتتون عرض کنم در خارج فقط به درس اهمیت نمیدن به ورزش و موسیقی هم اهمیت میدن که به درس و اینکه برای هر کدوم یک امتیاز در نظر گرفته میشه
    و اینکه اگه اطلاع داشته باشین کنکور در خارج وجود ندارد(به این صورتی که در ایران هست به جز چندتا کشور خاص)و رقابت مثل ایران نیست برای چند تا رشته خاص در نتیجه برای تفریح و سرگرمی هم وقت هست
    6/1.دادن تبلت نیاز به بیس داره که متاسفانه الان ما نداریم
    6/2.درسته که دیر شروع شده ولی بالاخره باید از یه جایی شروع کرد
    6/3"
    ششما: در کل باید امکانات خوبی واسه دانش آموزان قرار بده چه بخوان درس بخونن چه نخوان ."کسی که درس نمیخواد بخونه دیگه مدرسه میره چکار کنه؟البته مواقم که باید امکانات خوبی قرار داد
    و اما در مورد امکانات و وضع سیستم اموزشی
    1.الان کتاب ها شدن کاهی(دوم دبیرستان تجربی رو اطلاع دارم)
    2.مدارس هم که اگه اغراق نکنیم به همه چی شبیه هستن غیر از مدرسه
    3.معلم ها فقط یاد گرفتن که درس رو به خورد بچه هابدن بدون اثبات
    4.معلمان عزیز کار با وسایل کمک اموزشی رو اکثر بلد نیستن
    5.حجم کتاب ها و زمان تدریس اصلا تناسب نداره
    6.بخوام بنویسم تا صبح میشه نوشت:دی
    در کل اگه بخوام از 10 نمره بدم نمره 10براش مساوی صفر هست
    و در اخر اینکه
    الان تبلت نمیدن حالا دیگه همین سیم کارت مسخره رو هم ندن؟
    :)]
    امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط darkknight نمایش پست ها
    اول سلام
    و اما جواب
    1.معمولا خرید موبایل دردوران دانش اموزی انجام میشه و با توجه به اینکه هر سال نزدیک یک میلیون نفر ادم داره اضافه میشه طبیعی هست که نیاز به سیم کارت جدید همیشه وجود داره
    2.توی همه جای دنیا اپراتورها به فکر سود خودشون هستن و این طیعی هست البته اینجور کارها سود دو طرفه داره(یک سال داخل مدرسه بطور مجانی عابر بانک به دانش اموزان داده شد و هنوز من دارم از همون کارت استفاده میکنم که هم برای من سود داشت هم برای بانک)
    در ضمن به قول شما همه سیم کارت دارن یا میخرن پس در هر صورت مردم مجبور به استفاده از سیم کارت هستند حالا به نظر شما ارائه سیمکارت با قیمت پایین تر کار بهتری نیست؟(البته من شنیدم پول میگیرن سیم کارت میدن)
    3.دقیقا از دانش اموز منظورتون چه رده سنی هست؟برای تینجرها من جایی ندیدم که ممنوع باشه
    5.اگه برای قسمت دوم سوال به خارج استناد میکنید که باید خدمتتون عرض کنم در خارج فقط به درس اهمیت نمیدن به ورزش و موسیقی هم اهمیت میدن که به درس و اینکه برای هر کدوم یک امتیاز در نظر گرفته میشه
    و اینکه اگه اطلاع داشته باشین کنکور در خارج وجود ندارد(به این صورتی که در ایران هست به جز چندتا کشور خاص)و رقابت مثل ایران نیست برای چند تا رشته خاص در نتیجه برای تفریح و سرگرمی هم وقت هست
    6/3"
    ششما: در کل باید امکانات خوبی واسه دانش آموزان قرار بده چه بخوان درس بخونن چه نخوان ."کسی که درس نمیخواد بخونه دیگه مدرسه میره چکار کنه؟البته مواقم که باید امکانات خوبی قرار داد
    و در اخر اینکه

دوست گرامی.ممنونم بابت توجهت به نظرم .
    ریپلی:

نقل قول نوشته اصلی توسط darkknight نمایش پست ها
    اول سلام
    و اما جواب

فرمایشتون کاملا درسته و قبول دارم . ولی این واقعا زشته که تو مدرسه بیان به دانش آموزان ابتدایی سیم کارت بدن

درسته که هر اپراتوری که فکر سود خودشه ولی اونا تنها به فکر سود خودشون نیستن واقعا امکانات خوب و با تعرفه های مناسب دارن. ولی تو ایران فقط فکر سود خودشونن ولی تعرفه و بیس چی؟....

قبلا هم عرض کردم خدمتتون. درسته ارائه سیم کارت با قیمت پایین خیلی بهتره. ولی نه الان دیگه . اگه راست میگفتن چندسال پیش این طرح ها رو اجرا میکردن که مردم مجبور نباشن 1 میلیون تومان پول خط بدن

ابتدایی

حداقلش اینه که **** مجبور نمیشه هرسال ملیارد ها تومن کتاب و دفتر تولید و چاپ کنه اونم فقط برای 1 سال .تازه نصفشون هم بلا استفاده میمونن مخصصوصا کتاب ها که سال بعدش تغییر میکنن .کافیه بجاش 1 بار این هزینه رو بده تبلت دست کم تا 5 الی 6 سال حتی بیشتر جواب میده. درضمن شما مگه طرفدار دنیای سبز و محیط زیست نیستین ؟ درخت واقعا خیلی ارزشش بیشتر از این چیزاییه که ما فکر میکنیم . چقدر درخت و جنگل باید نابود بشن تا این همه کتاب و دفتر چاپ بشه.
    دوست عزیز یه مزیت دیگه ای که این کار داره اینه که یکم کشور و نظام آموزشی ما از این عقب افتادگی و بی کیفیتی در میاد و خدایی نکرده کشور ما هم مثل کشور های پیشرفته میشه.

اصلا منظورتون رو نگرفتم

مگه من در این خصوص چیز خاصی گفتم؟

منظور شما از بیس دقیقا چیه؟ اگه منظورتون اینترنت بی سیم هستش. اشکال نداره نباشه . مهم اینه که میشه به جای کتاب و دفتر ازش استفاده کرد. ای بوک به جای کتاب کاغذی

کاملا موافقم از یه جایی باید شروع کرد پس بهتر بود الان که میخوان یه کاری رو شروع کنن یه کاری باشه که امروزی تر باشه نه قدیمی تر(تبلت)

6/3"

جوابتون رو فقط با یه سوال میدم.به نظر شما امکانش نیست که دانش آموزانی که به درس علاقه نداشته باشن وقتی چشمشون به یه مدرسه پیشرفته بیفته علاقمند به درس بشن؟

و در اخر اینکه

خدایی نکرده قصد توهین یا جسارت ندارم فقط نظر دادم
    با تشکر
    ( sn2h ( sajad
    اگر ۴ تکه نان خوشمزه باشد و شما ۵ نفر باشید
    کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید مادر است
    دوستت دارم مادرم
    امتیازها
    6,334
    سطح
    51
    229
    کاربر انجمن
    شاید رویای کودکان ما تکه ای نان باشد لحظه ای زندگی و ذره ای محبت اما این رویا به دلایلی دست نیافتنیست
    امتیازها
    10,079
    سطح
    67
    1,164
    کاربر انجمن
    دوست گرامی.ممنونم بابت توجهت به نظرم .
    ریپلی:

خدایی نکرده قصد توهین یا جسارت ندارم فقط نظر دادم
    با تشکر
    خیلی بحث کردن در این زمینه فایده نداره چون سبک فکر کردن ها متفاوت هست
    با اینحال
    در مورد دادن تبلت و عقب افتادگی نظام اموزشی باید بگم که مشکل از تدوین کتاب ها هست نه بخاطر مشکلات چاپ(تا وقتی که کتاب 15 سال داره چاپ میشه بعد از اونم با تغییرات جزئی برای15سال دیگه اماده میشه نتیجه همین هست)
    دادن تبلت هم به این راحتی نیست بودجه میخواد(اگه با همون $1200هم حساب کنید هزینه زیادی هست)
    فکرم نمیکنم همه خانواده ها توانایی خرید تبلت جدا ازهزینه تحصیل رو برای تمام فرزندانشون داشته باشن
    حالا به فرض شمابودجه موجود باشه باید از یه شرکت معتبر(یا چند) این مقدار تبلت رو خریداری کنند درسته؟
    خب حالا میشه بگید کدوم شرکت هست که ما باهاش روابط تجاری داریم و توانایی انجام این کار رو داره؟
    و بعد از بحث خرید بحث پشتیبانی پیش میادکه بازم همون مشکل بالا هست
    درمورد محیط زیست هم باید یه فکری برای ماشین ها برداشت
    در مورد قسمت 5هم که گفتین متوجه نشدین منظورم این بود که بچه ها نبایدسرشون توی درس و کتاب باشه و ملاک فقط خوندن بیشتر کتاب نباشه
    چون وقتی دانش اموز میرسه به دانشگاه باید با مامان باباش بیاد ثبت نام و الا نمیدونه بایدچکار کنه(من خودم همین جوری ثبت نام کردم:دی(تازه سرمم توی درس و کتاب خیلی نبود))(کلا در دوره دبیرستان ادم از اجتماع فاصله میگیره)
    شما که میگین" اشکال نداره بجای کتاب و کاغذ از تیلت و ای بوک استفاده میکنیم"بایدبگم که ما خیلی سابقه خوبی در بحث کپی رایت داریم که بیان کتاب های کمک اموزشی رو روی این فرمت تهیه کنند(من که دارم مجله های خارجی رو دانلود میکنم رایگان حالا فکر کنید قرار باشه کتاب های گاج روی اینترنت باشه/فکر میکنید چرا قبلا مجله روی همین سایت سخت افزار با تاخیر ارائه میشد؟دلیلش غیر از همین کپی رایت بود؟)
    اصلا تهیه هم کنند باعث میشه کسایی که در کار توزیع و نشر بودند بیکار بشوند که این خودش مشکلی هست
    در ضمن چند تا تبلت و ای بوک سراغ دارید که برای نوشتن مناسبند؟(طولانی مدت)
    حالا اینترنت بیسم که پبشکش برای با سیمش یه فکری کنند
    باز هم میگم چندتا از معلم ها حاضرند با تبلت و ایبوک یا حتی تخته هوشمند کار کنند؟از کسایی که توی این کلاس ها هستند سوال کنید
    الان هم که دست ما نیست بگیم بیایید تبلت بدین خیالتون هم راحت به عمر من و شما هم این ارزو ها قد نمیده
    در موردسوال اخرتون هم فکر نمیکنم کسی مثلا با دیدن ایبوک سر کلاس بخواد درس بخونه ولی بدون ای بوک نخواد درس بخونه
    این مشکل فقط با تغییرات کلی در کتابها حاصل میشه
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 39

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع