ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته

Wink مراحل نصب ssd بروی مک بوک پرو

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: SSD logo.jpg
مشاهده: 22
حجم: 55.8 کیلو بایت

سلام

به احتمال قوی اگر دوست دار سیستم عامل این چند پست گذشته منو مطالعه کرده اید. این تاپیک هم به دنبال این تاپیک است .
    متاسفانه بعد از یک ماه خرید این مک بوک پرو هاردش به مشکل برخورد به دلیل نبود زمان وقت نشد برم گارانتی نقش بعد از مدتی به دلیل فشار عصبی شدیدی که اون لحظه داشتم زدم بروی مک که داستان در تاپیک بالای قید شده است. بعد از این اتفاق تصمیم گرفتم یک ssd روی ان نصب کنم چون همیشه خودم کارهامو انجام می دهم طبق عادت ماهانه که درب پستی مک را باز می کنم برای تمیز کردن این کار را انجام دادم و درایور فوق العاده را نصب کردم. تصاویر زیر مراحل را نمایش می دهند . قبل از رفتن سراغ تصاویر سری به تجربه جالب این حافظه برویم : زمانی شروع به نصب مک نسخه شیرکوهی کردم بعد از نصب این سیستم عامل بعد از حداکثر ۶ ثانیه بالا امد همه مک بالا امد . بعد از نصب یک ویندوز مجازی بروی مک ویندوز با ۷ ثانیه بالا امد به صورت کامل . برنامه ها خیلی سریع باز می شوند که داخل مک تا زمانی این مک را داشتم تجربه نکرده بودم . دیگه با خیال راحت این و ان ور می برمش و بدون چنین کوچکترین صدایی . همچنین دیگه فن اصلی پردازنده زود به زود سرعتش به بالای ۳۳۰۰ دور نمی رسه.

واقع از خریدم راضی هستم همیجا باید از دوست خوبم تشکر کنم به خاطر لطفش اقا سجاد رنجیر ممنون عزیزم.

پیشنهاد می کنم حتما این کار را انجام بدهید که تجربه ای فوق العادست فقط تنها مشکلی است که حجم های بالا ان بسیار گران قیمت هستند. البته این مشکل ما ایرانی هاست.
    >:P

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSC00227.jpg
مشاهده: 36
حجم: 114.8 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSC02788.jpg
مشاهده: 30
حجم: 62.3 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSC02789.jpg
مشاهده: 33
حجم: 63.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSC02790.jpg
مشاهده: 42
حجم: 102.3 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSC02791.jpg
مشاهده: 37
حجم: 70.4 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSC02792.jpg
مشاهده: 34
حجم: 97.2 کیلو بایت
    ویرایش توسط Ali Fatehi : 2013/05/19 در ساعت 20:43

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    مشخصات Plextor M5S Series PX-128M5S 2.5" 128GB SATA III Internal Solid State Drive :SSD

Learn more about the Plextor PX-128M5S

General

BrandPlextorSeriesM5S SeriesModelPX-128M5SDevice TypeInternal Solid State Drive (SSD)Used ForConsumerPhysical

Form Factor2.5"Capacity128GBInterfaceSATA IIIControllerMarvellCache256MBWidth69.85mmDepth100 mmHeight9.5mmWeight75gPerformance

Max Sequential Readup to 520 MB/sMax Sequential Writeup to 200 MB/s4KB Random ReadUp to 71,000 IOPS4KB Random WriteUp to 51,000 IOPSMTBF1,500,000 hoursEnvironmental

Power Consumption (Idle)0.7WPower Consumption (Active)2.8WOperating Temperature0°C ~ +70°CStorage Temperature-40°C ~ +85°CMax Shock Resistance1500G

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع