ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    امتیازها
    3,412
    سطح
    36
    348
    مدیر R&D شرکت سیاره سبز گرین

بحث و گفتگو در مورد پاور و خنک کننده های گرین "green"

به نام خدا

دوستان عزیز؛
    سلام،
    ضمن عرض تبریک برای تولد فروم سخت افزار، امیدوارم شاهد یک شاهکار پایدار دیگر از سوی دوستان عزیزم در مجموعه سخت افزار باشیم.
    انشاا.. با کمک شما خوبان، این تاپیک را به محلی برای بحث و گفتگو و انتقادات شما دوستان درباره پاور و خنک کننده های گرین تبدیل نماییم.
    سعی بنده بر این خواهد بود تا در حد توانم (از نظر وقت) پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشم.
    در ابتدای این بحث، توجه شما را به لیست قیمت پاورهاي گرین جلب می نمایم:

با تقدیم احترام
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    سلام
    والا الان خیلی وقته که دیگه اصلا فکر خرید پاور یا کیس غیر گرین کلا آزارم میده چون یا کارایی فوق بالا دارن (x9) یا اینکه قیمت انقدر به صرفه است و نسبت کارایی به قیمت فوق العاده است که آدم واقعا نمیتونه از محصولات این شرکت دل بکنه

من پاور سری gaming مدل 785 وات دارم . همین سری جدیده ! واقعا بهش ایمان اوردم چرا ؟

یه وات متر fluke و یه مولتی متر Appa جور کردم دقیقا میزان ریپل ، آمپدانس و ولتاژ ها همونی است که تو دفترچه است و استاندارده!
    80 + که واقعا رعایت شده چون با یه پاور 700 دیگه تست کردم دیدم سیستم بار کمتری میکشه با پاور گرین !
    از نظر صدا ی فن هم قربونش برم سری سایلنت نیست ولی واقعا به سختی شنیده میشه ! تازه در نظر بگیرید که فاصله پاور تا گوش من شاید 30 سانته و سیستم روی oc station است

رسما بگم کیس magnum 2 و x3 را دیدم و تست کردم ، نسبت به قیمت فوق العاده !!!

چقدر تبلیغ کردم ! ولی شرکت وارد کننده خوبیه !
    امتیازها
    3,173
    سطح
    34
    13
    کاربر جدید
    سلام.بر خلاف arsn عزیز من به خاطر صدای زیاد فن پاور قبلیم ک گرین هم بود رفتم یه 435-us گرفتم که مثلا" کم صدا باشه ولی واقعا" احساس میکنم کلاه سرم رفته چون با اینکه کلی پول دادم ولی از قبلی هم بیشتر سر و صدا میکنه و من چون مهمترین فاکتور برام به علت شرایط محیطیم صدای کم پاور هست به شدت ناراضی هستم و اکیدا" توصیه میکنم پولتونو واسه خرید سری us دور نریزید.
    امتیازها
    3,261
    سطح
    35
    670
    کاربر انجمن
    Tower 120 بازدهی مناسب صدای فن مناسب و قدرت خنک کننده گی عالی در شرایط سخت صدای شدت فن زیاد نشده است ...
    فقط همین . . .
    امتیازها
    3,412
    سطح
    36
    348
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramlp نمایش پست ها
    سلام.بر خلاف arsn عزیز من به خاطر صدای زیاد فن پاور قبلیم ک گرین هم بود رفتم یه 435-us گرفتم که مثلا" کم صدا باشه ولی واقعا" احساس میکنم کلاه سرم رفته چون با اینکه کلی پول دادم ولی از قبلی هم بیشتر سر و صدا میکنه و من چون مهمترین فاکتور برام به علت شرایط محیطیم صدای کم پاور هست به شدت ناراضی هستم و اکیدا" توصیه میکنم پولتونو واسه خرید سری us دور نریزید.
    به نام خدا
    دوست خوب من؛
    سلام،
    لطفا پاور یا سیستم خود را به آدرس گرین (خیابان سمیه، بین قرنی و ویلا، جنب دادگاه شهید بهشتی، پلاک 215 ، طبقه همکف ، واحد r&d) بیاورید تا در حضور خود شما پاورتان مورد تست و ارزیابی قرار گیرد و نتیجه را در همین تاپیک به اطلاع دوستان عزیز برسانیم. مطمئنا اگر مشکل صدا مربوط به پاور شما بود، یک پاور از سری پاور خودتان و با 100 وات توان بیشتر به شما تقدیم خواهد شد. امیدوارم این راه حل مورد قبول شما واقع شده و موضوع را پیگیری فرمایید.
    با تقدیم احترام
    امتیازها
    8,320
    سطح
    61
    1,127
    کاربر انجمن
    از سری Gaming جایی نقد برسی نوشته؟
    امتیازها
    3,412
    سطح
    36
    348
    به نام خدا
    دوست خوب من؛
    سلام،
    جناب آقای پناهی قبلا یک بررسی از مدل پاور GP885B داشته اند که در این لینک ملاحظه خواهید نمود.

با تقدیم احترام
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    یعنی الان معلوم شد اون مقاله فوق فوق العاده حرفه ای شهر سخت افزار را آقای پناهی نوشته اند ؟ (+با همکاری شهرسخت افزار)

آقای پناهی تا قبل از این ضربه شصت نچشیده بودیم ولی الان به سختی جزو مریدان شما شدیم

اون مقاله جزو قوی ترین مقاله هایی که تو کل ایران نگارش شده

جدا به شما و همکاراتون تبریک میگم

اون مقاله بسیار عالی بود
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط J.Omrani نمایش پست ها
    به نام خدا
    دوست خوب من؛
    سلام،
    جناب آقای پناهی قبلا یک بررسی از مدل پاور GP885B داشته اند که در این لینک ملاحظه خواهید نمود.

با تقدیم احترام
    سلام
    آقای عمرانی اون مقاله فوق العاده و اون پاور هم شاهکار
    منظور سری گیمینگ جدید (فن سبز خوشگلا) است که آیا ازش مقاله ای ، بررسی نیست ؟

من به شخصه از انتخاب نودم (785 gaming) راضیم و نزدیک 2 هفته هر روز زنگ میزدم مغازه های مختلف بپرسم که این مدل اومده یا نه؟

ولی یه گلایه : آقای عمرانی منبع اصلی پاور و کیس و بعضی اوقات خنک کننده این کشور گرین است . چرا یه دفعه بازار رو خالی میکنید و مثلا کاربری را که 785 میخواد نزدیک 2 ماه تو آب نمک نگه میدارید؟

خود من به شخصه برای Tuniq tower 120 نزدیک 2 ماه معطل شدم (به شرکت هم زنگ زدم گفتن 3 ماه وارد نمیکنیم )
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramlp نمایش پست ها
    منم یه 435b گرین دارم ولی صدا نداره.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع