ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 62
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن

خواب هایی که دیدیم برای هم تعریف کنیم...

سلام، خیلی از ما هرشب خواب مببینیم و بعضی های دیگه هر چند وقت یک بار! اما به نظر من همه ی ما در اکثر شب ها خواب میبینیم ولی فراموش میکنیم! در اینجا میخواهیم خواب هایی که یادمون مونده رو برای همدیگه تعریف کنیم، خواب هایی که میتونه ترسناک بوده باشه ویا تخیلی و عجیب و یا حتی خنده دار تا حدی که از خواب بیدار بشیم و بزنیم زیر خنده!
    یا هر خواب دیگه ای مثلا شاید خیلی از ما، شب یه خوابی ببینیم و فردا یا چند وقت بعدش همون خواب به واقعیت تبدیل بشه. خلاصه خواب هایی که فکر میکنید میتونه برای بقیه جالب باشه و یا حتی اتفاقاتی که قبل از خواب و یا درهنگام خواب و یا بعد از خواب در دنیای واقعی برای شما افتاده رو میتونید در همین جا بیان کنید.
    حتی میشه خاطرات دوران مدرسه رو هم که چطور از خواب بیدار میشدیم رو برای هم تعریف کنیم.
    همه ی اینها میتونن برای دیگران خیلی جالب باشن.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: la_sun_sleep_cuddle.jpg
مشاهده: 28
حجم: 130.8 کیلو بایت
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    همین دیشب خواب دیدم روی یه پل ایستادم و دارم پرتاب یه شاتل فضایی رو تماشا میکنم، متاسفانه پرتاب اون شاتل موفقیت آمیز نبود و بعد از پرتاب دوباره به سمت زمین راه خودشو کج کرد و افتاد توی دریا و پس از طی مقداری راه در آب دوباره از آب بیرون اومد ولی باز دوباره افتاد توی آب! همین اتفاق چند بار اتفاق افتاد تا اینکه بالاخره رفت در اعماق دریا و بعدش، صدا و نور انفجارش اومد!!!
    دو سه شب پیش خواب دیدم فضایی ها به کره ی زمین حمله کردن و تمام مردم کره ی زمین رو نابود کردن و فقط من زنده مونده بودم چون زیر یه کامیون ارتشی مخفی شده بودم! از اونجا میدیدم که چطور موجودات فضایی آدم ها رو تیکه تیکه میکردن و میخوردن!!!
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    همین دیشب خواب دیدم روی یه پل ایستادم و دارم پرتاب یه شاتل فضایی رو تماشا میکنم، متاسفانه پرتاب اون شاتل موفقیت آمیز نبود و بعد از پرتاب دوباره به سمت زمین راه خودشو کج کرد و افتاد توی دریا و پس از طی مقداری راه در آب دوباره از آب بیرون اومد ولی باز دوباره افتاد توی آب! همین اتفاق چند بار اتفاق افتاد تا اینکه بالاخره رفت در اعماق دریا و بعدش، صدا و نور انفجارش اومد!!!
    دو سه شب پیش خواب دیدم فضایی ها به کره ی زمین حمله کردن و تمام مردم کره ی زمین رو نابود کردن و فقط من زنده مونده بودم چون زیر یه کامیون ارتشی مخفی شده بودم! از اونجا میدیدم که چطور موجودات فضایی آدم ها رو تیکه تیکه میکردن و میخوردن!!!
    دوست من فیلم سینمایی اکشن شبها قبل از خواب نگاه نکن =))
    راستی استیو جان ناراحت نشی خواستم یکم شوخی کنم من خودم از این خوابهای وحشتناک زیاد میبینم
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    حالا این که هیچی . باورتون نمیشه دیشب خواب میدیدم با داداشم سوار هلیکوپتر شدیم (داداشم خلبان بود)بریم مسجد تو راه تازه مسافر هم سوار میکردیم بعدش تو مسیر دوتا از این تیر برقهای آهنی خیلی بزرگ فشار قوی که تو کوها هست تو شهر بود از بینشون رد میشدیم پروانش گیرکرد ولی سقوط نکردیم ولی قتی نشتسیم رو زمین دیگه هلیکوپتر نمیتونست از زمین بلند بشه خلاصه یه باره که داشتیم بلند میشدیم رو زمین درجا چپ کرد. هلیکوپتر رو همونجا گذاشتیم و برگشتیم خونه- تازه مسجد هم نرفتیم آخرش=))

باور کنید من نه اهل فیلم های اکشن و رویایی و این چیزا هم نیستم -تازه اینقدر دیشب دندون درد داشتم که خوابم نمیرفت حالا چی شد که این خوابو دیدم نمیدونم. به نظر شما چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ :d
    ( sn2h ( sajad
    اگر ۴ تکه نان خوشمزه باشد و شما ۵ نفر باشید
    کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید مادر است
    دوستت دارم مادرم
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    خوابهایی رو که میشه تعریف کرد مهم نیست، مهم اون خوابهاییه که نمیشه تعریف کرد!...=))
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    خوابهایی رو که میشه تعریف کرد مهم نیست، مهم اون خوابهاییه که نمیشه تعریف کرد!...=))
    هی وای من!:دی...آقا آرمین راس میگه راس میگین بیاین اون خوابارو تعریف کنین!:دی
    من که خودم اصلا اهل خواب دیدن نیستم!:دی

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها
    منم موافقم=))
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    32,818
    سطح
    100
    1,583
    کاربر انجمن
    خواب هم خوابهای قدیم ... ای روزگار:-< جدیدا خوابهایی می بینم که واقعا مسخره هستن و نمیشه توصیفشون کرد :-b
    امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط practiced نمایش پست ها
    خواب هم خوابهای قدیم ... ای روزگار:-< جدیدا خوابهایی می بینم که واقعا مسخره هستن و نمیشه توصیفشون کرد :-b
    یعنی از خواب من که تو پست قبلی نوشتم مسخره ترن؟=))
    ( sn2h ( sajad
    اگر ۴ تکه نان خوشمزه باشد و شما ۵ نفر باشید
    کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید مادر است
    دوستت دارم مادرم
    امتیازها
    6,699
    سطح
    53
    1,272
    کاربر انجمن
    باورم نمیشه!!!! چند روز پیش داشتم به این فکر میکردم کاش یه تاپیکی با این موضوع بود اما اصلا به ذهنم نمی رسید که واقعا ایجادش کنید....مرسی

اکثرن یاد می مونه چی خواب می بینم خواب دیشبمو نمیگم..اما پریشب خواب دیدم رفتم پارک آبی دبی.عجب هوایی بود...خیلی خوب بود کاشکی خواب نبود:-<
    زندگی با همه ی وسعت خویش* محفل ساکت غم خوردن نیست* حاصلش تن به قضا دادن نیست*زندگی جاری شدن است*از تماشاگه آغاز حیات تا بدان جای که خدا میداند*
صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 62

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)